Menü
Sepetim

Bal

Doğanın insanlara armağanı olarak karşımıza çıkan lezzetli gıda seçenekleri, oldukça avantajlı bir şekilde kendini göstermektedir. Özellikle insanların bu konuda harcamış olduğu emek çok önemli lezzetlerin ortaya çıkmasına büyük bir destek vermektedir. Kaliteli markaların nitelikli ürün çözümlerini değerlendirmek isterseniz firmamız bu konuda sizi destekleyecek ve sağlıklı alternatifler iyi bir çözüm yaratacaktır. Hem süzme şekli ile hem de petekli tercihlerle birlikte insanların tüketmekten keyif aldığı önemli lezzetleri sağlıklı bir şekilde değerlendirmek gerekir.


Firmamız bünyesinde bulunan lezzetli ve kaliteli seçenekler, fiziksel direnci artırıp bağışıklık sistemini oldukça iyi bir seviyeye taşıyacak ürün avantajlarını göstermektedir. Küçüklerin sağlıklı büyümesi ve yaşlı insanların özellikle sağlığını korunması için, mutlaka bal tüketmek gerekir. Burada ortaya koyduğumuz önemli lezzetler insanlar için çok faydalı sonuçlar yaratmaktadır.


Bal Çeşitleri


Lezzet ve kalite bakımından önemli seçeneklerimiz kahvaltılık lezzetleri apayrı bir noktaya taşımak durumundadır. Özellikle de birbirinden farklı bal çeşitleri ortaya çıkarken, süzme çiçek balı ve Karakovan balı gibi alternatifleri elbette burada değerlendirmek gerekir. Her şekilde insanların damak tadına hitap eden lezzetli ve avantajlı ürün bütünlüğünü en iyi çözümlerle gözden geçirmek gerekir.


İtinalı bir şekilde üretilmiş ve hazır hale gelmiş olan ürün seçenekleri, sağlıklı ambalajı içerisinde size ulaşmak için hazır beklemektedir. Buradaki kaliteli yelpaze genel olarak bu ürünü tüketmek isteyen insanlar üzerinde çok büyük avantajlar ortaya koymuştur. Oldukça nitelikli bir yapıda karşınıza çıkmış olan seçenek ve fırsatlar size önemli destek sağlamaya devam edecektir.


Bal Fiyatları


İnanılmaz bir kalite ve lezzet anlayışını gördüğünüz noktada hemen iletişim kurabilir ve firmamızın avantajlı çözümlerinden istifade edebilirsiniz. Tedarik fırsatlarının avantajlarını gördüğünüz noktada özellikle firmamızın sizden talep ettiği bal fiyatları çok uygun bir sonucu gösterecektir. Doğal yollardan üretilmiş ve sağlıklı bir besin seçeneği olarak karşımıza çıkmış olan organik çözümler, kesinlikle damak tadınıza uygun bir fırsat yaratmaktadır.


Kalite bakımından önemli avantajları gördüğünüz noktada firmamız en önemli çözümleri size sunmaya devam ediyor. Nitelikli bir pozisyonda ve iyi bir perspektifte ortaya çıkmış çözümler sayesinde, özellikle burada yaptığımız çalışmalar iyi bir sonucu ve avantajı göstermiştir.


Doğal Bal Fiyatları


Kaliteli ve lezzetli kahvaltılık seçenekler konusunda önemli bir pazar bizimle birlikte karşınıza geliyor. Firmamızın desteği ile birlikte karşınıza çıkmış olan lezzetli seçenekler sizin için çok büyük ayrıcalıklar ortaya koymaktadır. Ekonomik bir yelpazede göz önünde bulunan doğal bal fiyatları büyük bir ayrıcalığı ve önemli avantajları ön plana getirmiştir. Tüketmekten keyif aldığınız lezzetli seçenekler için firmamız önemli ürün yelpazesini ve geniş avantajları ön plana getirmeye devam etmektedir.


Doğanın son derece özel bir şekilde üretmiş olduğu lezzetler, insanlar için faydalı bir gıda alternatifini ön plana getirmektedir. Arılar çiçeklerin birbirinden güzel aromalı lezzetlerini topluyor ve burada ortaya çok sağlıklı bir gıda seçeneği çıkıyor. Yüksek standartlı kalite çözümleri ile birlikte firmamız önemli lezzet avantajlarını burada iyi bir fırsat şeklinde ortaya çıkarmıştır. Sayfalarımızda bulunan alternatif seçenekler size büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

B1, B2, B6, C ve K vitaminleri yönünden oldukça zengindir. İçerisinde şeker oranı sıfır olan karakovan balı amino asit bakımından oldukça zengindir. Her yaştan kişiler için adeta bir enerji kaynağı olan besindir. Ayrıca doyurucu, besleyici ve koruyucu özelliği bulunur...
₺149
Vergiler Hariç:₺149
Erzincan Yöresi Süzme Çiçek Balı 1 Kg500+ PROLİN İÇERMEKTEDİR !!Orta ve Gündeydoğu Anadolu Bölgesi kır çiçeklerinden derlenmiştir.Balımız doğal olduğundan zamanla kristallenme olabilir.12 aylıktan küçük çocuklar için tavsiye edlimez.%100 Doğal ÜrünEmniyet bandı koruma kapağı ile hijyenik bir şekilde..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Erzincan Yöresi Süzme Çiçek Balı 1 Kg500+ PROLİN İÇERMEKTEDİR !!Orta ve Gündeydoğu Anadolu Bölgesi kır çiçeklerinden derlenmiştir.Balımız doğal olduğundan zamanla kristallenme olabilir.12 aylıktan küçük çocuklar için tavsiye edlimez.%100 Doğal ÜrünEmniyet bandı koruma kapağı ile hijyenik bir şekilde..
₺70
Vergiler Hariç:₺70
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)