Menü
Sepetim

Kurutulmuş Gıda

Gıda konusunda oldukça üst düzeyde ürün seçeneklerimiz var. Sayfalarımızda bulunan lezzetli alternatifler kesinlikle tavsiye edilen önemli ürün seçeneklerini ön plana getirmiştir. Her zaman tüketmeniz gereken ve her zaman avantajlarla birlikte değerlendirmek istediğiniz seçenekler size büyük katkı sağlamaya devam etmektedir. Temel gıda kategorisi içerisinde yer alan kurutulmuş gıda seçenekleri, gerçekten lezzet ve avantaj bakımından oldukça iyi bir sonuç bütünlüğü ortaya koymuştur.


Burada karşınıza çıkan kuru dolmalık biber, kuru patlıcan ve kuru meyve sebze seçenekleri muazzam bir kategorinin sağlıklı sonuçlarını ortaya çıkarmaktadır. Tüketmekten keyif aldığınız lezzetli seçenekler oldukça sağlıklı bir alternatif olarak çözüm ürünü şeklinde sonuç vermektedir. Meyve ve sebzelerin büyük emek harcanarak doğal yollardan kurutulması, sağlıklı lezzetlerin değerlendirilmesi için iyi bir çözüm ortaya koymuştur. Günümüz standartlarında lezzet ve kalite anlayışını destekleyen ürün çözümlerimiz siz değerli müşterilerimize çok büyük katkı sağlamaya devam etmektedir.


Kurutulmuş Gıda Fiyatları


Çok özenli ve lezzetleri tedarik noktasında, firmamız uygun fiyatlar ve yüksek kalite ile size destek vermeye devam ediyor. Değişik emek harcanmış ve farklı aşamalardan geçmiş olan ürünler, lezzetli bir tercih olarak karşınıza gelmektedir. Her bakımdan insanların memnuniyetini ön plana getiren seçenek ve avantajları buradaki gayet makul perspektifte değerlendirmek söz konusu olacaktır.


İşinde başarılı olduğu gibi kaliteli ürün tercihlerini ortaya çıkarma noktasında firmamız önemli çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Muazzam bir lezzet anlayışı ile birlikte kurutulmuş gıda fiyatları çok ekonomik ve sağlıklı bir tercih olarak kendini göstermektedir. Burada ortaya çıkan nitelikli ürün bütünlüğü noktasında çok önemli ve esaslı çözümler kendini göstermektedir. Firmamızın büyük bir hassasiyetle ortaya çıkarmış olduğu kaliteli ürün yelpazesi, gerektiği zaman gayet sağlıklı koşullarda önemli bir çözüm bütünlüğü yaratmıştır.


Doğal Kurutulmuş Gıda


Gıda kurutmak önemli bir hazırlık olduğu gibi, tamamen doğal yöntemlerle birlikte yapılan çalışmalar lezzetli ve sağlıklı bir sonuç ortaya koymaktadır. Meyve ve sebze seçeneklerinin kurutulması, uzun vadeli tüketim konusunda büyük bir avantaj oluşturmaya devam etmektedir. Firmamız bu konuda tedarik etmiş olduğu sağlıklı lezzetlerle sizin için önemli çözümler oluşturuyor.


Sayfalarımızda mevcut bulunan doğal kurutulmuş gıda seçenekleri gerçekten lezzet ve kalite bakımından çok iyi bir çözüm yaratmış durumdadır. Buradan büyük bir hassasiyetle hazırlayıp sunduğumuz ürünler lezzet ve standart bakımından beklenen çözümleri karşılamaktadır. Firmamızın burada yaratmış olduğu ayrıcalıklar, siz değerli müşterilerine çok önemli destek vermeye devam etmektedir.


Doğal Kurutulmuş Gıda Fiyatları


İnanılmaz bir lezzet ve kaliteli seçenek konusunda firmamız önemli çözümlerle karşınıza gelmiştir. Gayet uygun standartlarda ortaya koyduğumuz ürünler sizin için ideal ve avantajlı bir çözüm bütünlüğü yaratmaya devam etmektedir. Son derece eşsiz ürün örneklerini gördüğünüz noktada doğal kurutulmuş gıda fiyatları alışveriş için size büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Yüksek standart ve indirimli ürünler ile birlikte lezzetli ve kaliteli seçenekleri her zaman önemli bir fırsat bütünlüğünde değerlendirmek gerekir.

Sonbahar mevsimine gelmemizle birlikte tesisimizin ilk ürünü, Amanos dağlarında yetişen cennet hurması kuruları toptan ve perakende olarak satışa çıkmıştır.Diyet listelerimizin başında gelen cennet hurmasının faydaları saymakla bitmiyor.✨ İyi bir C vitamini ve güçlü bir antioksidan görevi gören cenn..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Sonbahar mevsimine gelmemizle birlikte tesisimizin ilk ürünü, Amanos dağlarında yetişen cennet hurması kuruları toptan ve perakende olarak satışa çıkmıştır.Diyet listelerimizin başında gelen cennet hurmasının faydaları saymakla bitmiyor.✨ İyi bir C vitamini ve güçlü bir antioksidan görevi gören cenn..
₺10
Vergiler Hariç:₺10
Çilek kurusunda çok miktarda fosfor ve demir mevcuttur. Ayrıca C, B ve K vitamini açısından da zengindir. Çilek vücuda kuvvet verir, kolesterolü düşürür ve damar tıkanıklığını önler. Bunun yanı sıra çok iyi bir antioksidan olan çilek, bağışıklık sistemini güçlendirir, kansere karşı koruyucudur.Sindi..
₺35
Vergiler Hariç:₺35
Geliştirdiğimiz hibrit kurutma teknolojisiyle ürünlerin besin değerlerini koruyarak kuruttuğumuz domateslerimiz, fotoğrafta görüldüğü gibi orjinal renginde, likopen değerlerini kaybetmeden kıpkırmızı kurumaktadır.Likopen kalp krizi riskini %50 düşürür, lif bakımından zengindir ve magnezyum kaynağı o..
₺20
Vergiler Hariç:₺20
Malatya Yöresinin dutlarını özenle topluyor, güneşte kurutuyor ve sizlere sunuyoruz. %100 doğaldır, koruyucu hiçbir şey içermez. Tok tutar. Enerji verir. Antioksidan özelliği yüksektir. Doğal antibiyotiktir...
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Malatya Yöresinin dutlarını özenle topluyor, güneşte kurutuyor ve sizlere sunuyoruz. %100 doğaldır, koruyucu hiçbir şey içermez. Tok tutar. Enerji verir. Antioksidan özelliği yüksektir. Doğal antibiyotiktir...
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Havuç kurularının kalp hastalıkları üzerinde faydalı etkileri bulunmaktadır. Antioksidan özelliği oldukça iyidir.Damarlarda oluşan tıkanıklığın giderilmesini sağlayarak kalbin korunmasına yardımcı olur.Vücudun kansere karşı vermiş olduğu mücadeleyi arttırmaktadır. Özellikle betakaroten açısından zen..
₺15
Vergiler Hariç:₺15
Ispanak kuruları ileri yaşlarda görülme olasılığı yüksek olan kemik erimesini önler. Kemiklerin ve kasların yapısını güçlendirir.İçerdiği magnezyum sayesinde metabolizmanın hızla çalışmasını sağlar. Bu sayede diyet yapanlar için ideal bir besindir.Kandaki hücrelerin seviyesini düzenleyerek yüksek ta..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Diyet lifleri bakımından zengin olan kabak kuruları, zayıflamak isteyenleri uzun süre tok tutar.Görme sorunlarından uzak bir yaşam sürmek için düzenli olarak kabak tüketebilirsiniz.Antioksidan bir sebze olduğu için, kalbe giden damarları rahatlatır. Damar tıkanıklığını önler ve kalp krizi gibi sorun..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Karnabahar kurusu çok iyi bir yağ yakıcı olan C vitamini ve Folik asit açısından zengindir. Metabolizma hızının artmasını sağlar.Demir minerali açısından ayrıca zengin olduğu için kansızlığa bağlı olan halsizlik ve yorgunluk gibi semptomların daha az hissedilmesini sağlar.Yüksek tansiyon ataklarının..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Dolmalık tatlı ve acı biber ve  kurusu yıllardır sofraların vazgeçilmezi.Yöresinden doğal hali ile biber kurumuzu vazgeçilmez lezzeti sizlerle buluşturuyoruz...
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Mantarın içerisinde bulunan lovastatin adlı bileşen kötü kolesterolü düşürmede fayda sağlar.Düzenli mantar tüketimi enfeksiyon riskini azaltarak, içerdiği polisakkaritler ve D vitamini sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlıyor.Bakır eksikliği, anemi, halsizlik ve kemik rahatsızlıkları ol..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)