Menü
Sepetim

Zeytin

Ülkemizde yetişen ve kahvaltılık için çok lezzetli bir tercih olan zeytin, oldukça faydalı ve lezzetli bir gıda seçeneğidir. Özellikle yıllardan beri firmamız önemli çalışmalar yapmış ve bu kaliteli ürün seçenekleri oldukça faydalı bir biçimde insanların karşısına gelmiştir. Burada önemli lezzetleri takip noktasında firmamız çok organik çözümleri ile birlikte size yardımcı olmaya devam etmektedir.


Kahvaltıyı çok daha lezzetli hale getirme konusunda pek çok farklı ürün çeşidi ortaya çıkmış ve belirli aşamalardan geçen ürün lezzetleri sofranıza bereket ve lezzet katmıştır. Ülkemizde özellikle kahvaltılık ürün lezzetleri konusunda önemli çalışmalar yapılmaktadır. Farklı şekilde üretilmiş ve belli aşamalardan geçerek bugünkü hazır haline gelmiş olan lezzetler kesinlikle tercih edilen önemli fırsatları göstermektedir.


Zeytin Çeşitleri


Son derece önemli lezzetler karşınıza çıkarken, özellikle zeytin çeşitleri burada büyük bir ayrıcalık ve cazip imkânlar ortaya koymuştur. Tüketmekten keyif alacağınız lezzetli seçenekler içerisinde kırma ve sele şeklinde önemli ürün lezzetleri kendini göstermektedir. Büyük bir itina ile sayfalarımızda hazırlanmış ve size sunulmuş olan lezzetleri tedarik noktasında önemli adımlar atabilirsiniz.


Firmamız bu sağlıklı lezzetleri en ekonomik koşullarla birlikte karşınıza getirmektedir. Buradaki lezzetli ürün çözümlerini iyi bir avantaj perspektifinde değerlendirmek gerekir. Yıllardan beri işinde başarılı olan firmamız sağlıklı lezzetleri ortaya çıkarma konusunda size büyük destek vermektedir.


Zeytin Fiyatları


İnanılmaz lezzetli ve kaliteli seçenekleri tedarik noktasında firmamız önemli çözümlerle sizi desteklemeye devam etmektedir. Küçük büyük pek çok insanın büyük bir memnuniyetle tüketmek istediği sağlıklı ürün seçenekleri, sofralara gerçekten büyük bir lezzet ve avantaj kazandırmak durumundadır. Çok önemli aşamalardan geçmiş ve sağlıklı bir alternatif bütünlüğü yaratmış olan ürünler, oldukça lezzetli bir tercih olarak insanların karşısına gelmektedir.


Endüstriyel gıda sektörünün organik çözümlerini takip ettiğiniz noktada özellikle firmamızın ekonomik bir şekilde ortaya koymuş olduğu zeytin fiyatları size çok büyük avantajlar sağlayacaktır. Organik lezzetleri tedarik noktasında yapmış olduğumuz çalışmalar, kaliteli ve sağlıklı ürünlerle iyi bir çözüm oluşturmaya devam etmektedir.


Doğal Zeytin Fiyatları


Organik gıda seçenekleri konusunda yıllardan beri önemi çözümleri ortaya koymuş durumdayız. Müşteri memnuniyetine sağladığımız katkı ve desteğin yanı sıra önemli lezzetleri tedarik noktasında firmamız çok esaslı adımlar atmaya devam etmektedir. Sayfalarımızda görmüş olduğunuz doğal zeytin fiyatları ekonomik bir fırsat yaratıyor ve bu konuda alışveriş yapmak isteyen müşterilerimize çok büyük avantajlar sağlıyor.


Lezzet ve kalite standardını en iyi avantajlarla değerlendirmek isterseniz firmamız, doğru çözümleri ve önemli fırsatları karşınıza getirmiş durumdadır. Çok özel ve sağlıklı ürünleri nitelikli sayfalardan tedarik etmek istiyorsanız, firmamız bu lezzetli seçenekleri size en iyi şartlarda sunmaktadır. Kahvaltı yapmanın keyfini doyasıya yaşamak için önemini çözümlerimizden gerekli desteği alabilirsiniz.

Zeytinin anavatanı Doğu Akdeniz'den bölgemizden Akyar köyümüzden 1. sınıf sele zeytinimiz.Sadece yuvarlama tekniği ile ve sadece kaya tuzu ile fermente edilmiş olup başka hiçbir şey içermemektedir. Aylarca bidonlarda yuvarlandı ve kıvam aldılar.Zeytinimiz alışkanlığınız olacak en doğal hali ile doğa..
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Eski bir anaç ağaç türü olan hal hal zeytin ağacının ürünü olup,  içerdiği mineraller açısından çok değerlidir.Sadece Antakya bölgesinde bulunan bu zeytinin özel müşterileri olup ağaçların yuzlerce yıllık yaşları topraktakli kaya tuzu gibi birçok etken maddesini danelerine almalarına neden olma..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
5 Kg bidon olarak paketlenmiştir.Osmaniye ilinin yeşil zeytinini geleneksel üsule dayalı bir şekilde Ahşap çekiç (tokmak) ile ezerek fermante olmaya hazır bir hale getirdikten sonra sofralarınızın vazgeçilmezi haline getiriyoruz.Ürünlerimiz hiçbir katkı, koruyucu madde içermemektedir...
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Kırma yeşil zeytinimiz Akyar koyü Gökdere mevkii arasında egsoz dumanı olmadan yollardan uzak ilaçsız şekilde yetişmiştir.1 Kg olarak paketlenmiştir.Osmaniye ilinin yeşil zeytinini geleneksel üsule dayalı bir şekilde Ahşap çekiç (tokmak) ile ezerek fermante olmaya hazır bir hale getirdikten son..
₺30
Vergiler Hariç:₺30
Dalından Taze Zeytin YaprağıZEYTİN YAPRAĞI FAYDALARI:Kötü kolesterolü düşürmektedir.Anti bakteriyeldir.Antibiyotik etkisi vardır.Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.Soğuk algınlığı için etkilidir.Kan basıncını düşürmektedir.Kan şekerini düşürmektedir.Zeytin Yüzyıllar Boyunca Hem Meyve, Hem Yapraklar..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)