Menü
Sepetim

Kırma Zeytin

Yeşil ve lezzetli zeytin seçenekleri pek çok kişi için iştah açıcı bir tercih olarak karşınıza gelmektedir. Vücut bağışıklık sistemini güçlü tutan ve direnci yükselten lezzetler konusunda çok ayrıcalıklı ürünler karşınıza gelmektedir. Kahvaltının vazgeçilmezi olan kırma zeytin büyük ambalaj paketlerinde ekonomik bir fırsatı yaratmak durumundadır. Gayet sağlıklı lezzetli tercihleri değerlendirme konusunda özellikle buradaki çözümleri iyi bir avantaj şekli ile değerlendirmek gerekir.


Standart kırma ve el kırması şeklinde farklı ürün lezzetleri ortaya çıkmıştır. Tüketmekten keyif alacağınız bu ürün seçenekleri, sizin için ve aileniz için besleyici bir ürün alternatifi ortaya koyacaktır. İçerdiği mineraller, vitaminler ve sağlıklı sonuçlarla birlikte zeytin gerçekten insanların tüketmesi gereken önemli lezzetlerden biri olarak karşımıza gelmektedir.


Kırma Yeşil Zeytin


Organik gıda alternatifleri konusunda sayfalarımızda sizi pozitif etkileyecek ürün çözümleri mevcut bulunmaktadır. Büyük bir hassasiyetle takip ettiğimiz ve kategorize ettiğimiz lezzetli seçenekler sizin için büyük bir ayrıcalık yaratmaktadır. Özellikle kırma yeşil zeytin kesinlikle insanlara sunulması gereken önemli bir lezzeti göstermiştir.


Sayfalarımızda bulunan kategori içerisinde bu lezzetli ürün tercihlerini en iyi şartlarda tedarik etmek sizin için büyük bir kolaylık ortaya koymaktadır. Çok sağlıklı avantajlarla birlikte karşımıza çıkmış olan alternatif seçenekler, sizin için oldukça elverişli ve önemli bir sonuç yaratmaya devam edecektir.


Kırma Zeytin Fiyatları


Pek çok farklı zeytin çeşidi içerisinden damak tadınıza uygun ve lezzet bakımından doğru tercihleri ön planda tutabilirsiniz. ekonomik bir biçimde tedarik etme şansı bulduğunuz lezzetli seçenekler, sizin için çok büyük bir ayrıcalığı gözler önüne getirecektir. Dünya standartlarında bir lezzet anlayışı ile birlikte kırma zeytin fiyatları gerçekten özgün ve nitelikli bir gıda seçeneğini ortaya koymaktadır.


Fiyat bakımından ve ekonomik avantajlar noktasında, bu sağlıklı seçenekleri en iyi biçimde değerlendirmek gerekir. Bütçenize uygun lezzet arayışı içerisinde bu sağlıklı seçenekler size büyük katkı sağlayacaktır. Firmamızın çok yoğun çalışmaları önemli lezzetleri tedarik noktasında büyük bir avantaj yaratıyor. Özelliklere uygun fiyatları gördüğünüz noktada hemen karar verebilir ve uygun alışveriş pozisyonunda önemli fırsatları gözden geçirebilirsiniz.


Kırma Yeşil Zeytin Fiyatları


Çok önemli özelliğe sahip olan lezzetli ve avantajlı ürün yelpazesi her bakımdan size büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Çok başarılı çalışmalarla tedarik edilmiş kaliteli ve lezzetli seçenekler insanların memnuniyetine çok büyük katkı sağlamaya devam etmiştir. Yıllar boyunca ekonomik avantajlar ortaya çıkarken, kırma yeşil zeytin fiyatları uygun koşullarda müşterilere büyük kolaylık sağlamaktadır.


Kahvaltı için önemli lezzet seçeneklerini hazırlamış ve burada ortaya koymuş olan firmamız, bu kaliteli ürünleri size çok büyük destekle sunmaya devam etmektedir. Yüksek kaliteli ve üst düzey standartlı ürün çözümlerimiz sayesinde özellikle buradaki ürün avantajlarını en iyi şekilde değerlendirmek gerekir. Çok sayıda insanın tercihi olarak karşımıza gelen ürün seçenekleri, oldukça faydalı bir biçimde değerlendiriliyor ve çok önemli fırsatları insanların karşısına getiriyor.

5 Kg bidon olarak paketlenmiştir.Osmaniye ilinin yeşil zeytinini geleneksel üsule dayalı bir şekilde Ahşap çekiç (tokmak) ile ezerek fermante olmaya hazır bir hale getirdikten sonra sofralarınızın vazgeçilmezi haline getiriyoruz.Ürünlerimiz hiçbir katkı, koruyucu madde içermemektedir...
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Kırma yeşil zeytinimiz Akyar koyü Gökdere mevkii arasında egsoz dumanı olmadan yollardan uzak ilaçsız şekilde yetişmiştir.1 Kg olarak paketlenmiştir.Osmaniye ilinin yeşil zeytinini geleneksel üsule dayalı bir şekilde Ahşap çekiç (tokmak) ile ezerek fermante olmaya hazır bir hale getirdikten son..
₺30
Vergiler Hariç:₺30
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)