Menü
Sepetim

Kuru sebze-meyve

Sonbahar mevsimine gelmemizle birlikte tesisimizin ilk ürünü, Amanos dağlarında yetişen cennet hurması kuruları toptan ve perakende olarak satışa çıkmıştır.Diyet listelerimizin başında gelen cennet hurmasının faydaları saymakla bitmiyor.✨ İyi bir C vitamini ve güçlü bir antioksidan görevi gören cenn..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Sonbahar mevsimine gelmemizle birlikte tesisimizin ilk ürünü, Amanos dağlarında yetişen cennet hurması kuruları toptan ve perakende olarak satışa çıkmıştır.Diyet listelerimizin başında gelen cennet hurmasının faydaları saymakla bitmiyor.✨ İyi bir C vitamini ve güçlü bir antioksidan görevi gören cenn..
₺10
Vergiler Hariç:₺10
Çilek kurusunda çok miktarda fosfor ve demir mevcuttur. Ayrıca C, B ve K vitamini açısından da zengindir. Çilek vücuda kuvvet verir, kolesterolü düşürür ve damar tıkanıklığını önler. Bunun yanı sıra çok iyi bir antioksidan olan çilek, bağışıklık sistemini güçlendirir, kansere karşı koruyucudur.Sindi..
₺35
Vergiler Hariç:₺35
Geliştirdiğimiz hibrit kurutma teknolojisiyle ürünlerin besin değerlerini koruyarak kuruttuğumuz domateslerimiz, fotoğrafta görüldüğü gibi orjinal renginde, likopen değerlerini kaybetmeden kıpkırmızı kurumaktadır.Likopen kalp krizi riskini %50 düşürür, lif bakımından zengindir ve magnezyum kaynağı o..
₺20
Vergiler Hariç:₺20
Havuç kurularının kalp hastalıkları üzerinde faydalı etkileri bulunmaktadır. Antioksidan özelliği oldukça iyidir.Damarlarda oluşan tıkanıklığın giderilmesini sağlayarak kalbin korunmasına yardımcı olur.Vücudun kansere karşı vermiş olduğu mücadeleyi arttırmaktadır. Özellikle betakaroten açısından zen..
₺15
Vergiler Hariç:₺15
Ispanak kuruları ileri yaşlarda görülme olasılığı yüksek olan kemik erimesini önler. Kemiklerin ve kasların yapısını güçlendirir.İçerdiği magnezyum sayesinde metabolizmanın hızla çalışmasını sağlar. Bu sayede diyet yapanlar için ideal bir besindir.Kandaki hücrelerin seviyesini düzenleyerek yüksek ta..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Diyet lifleri bakımından zengin olan kabak kuruları, zayıflamak isteyenleri uzun süre tok tutar.Görme sorunlarından uzak bir yaşam sürmek için düzenli olarak kabak tüketebilirsiniz.Antioksidan bir sebze olduğu için, kalbe giden damarları rahatlatır. Damar tıkanıklığını önler ve kalp krizi gibi sorun..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Karnabahar kurusu çok iyi bir yağ yakıcı olan C vitamini ve Folik asit açısından zengindir. Metabolizma hızının artmasını sağlar.Demir minerali açısından ayrıca zengin olduğu için kansızlığa bağlı olan halsizlik ve yorgunluk gibi semptomların daha az hissedilmesini sağlar.Yüksek tansiyon ataklarının..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Mantarın içerisinde bulunan lovastatin adlı bileşen kötü kolesterolü düşürmede fayda sağlar.Düzenli mantar tüketimi enfeksiyon riskini azaltarak, içerdiği polisakkaritler ve D vitamini sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlıyor.Bakır eksikliği, anemi, halsizlik ve kemik rahatsızlıkları ol..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Kurutulmuş Pancar Cipslerimiz Şimdi Satışta ????Bağışıklığı güçlendiriyor, bilişsel fonksiyonları iyileştiriyor, kan basıncını dengeliyor, kalbi koruyor ve kanserle savaşıyor.Koruyucu, ilave şeker, gluten, renklendirici ve hayvansal ürün içermez...
₺20
Vergiler Hariç:₺20
Patlıcan kuruları lif, potasyum, C vitamini, B6 vitamini içeriği ile tüm kalp sağlığını destekler.Düzenli olarak patlıcan tüketimi kilo kontrolü sağlarken aynı zamanda da kan kolesterol (LDL) düzeyinin dengelenmesinde etkilidir.Sindirim sisteminde hacim arttırıcı olarak görev yapan patlıcanlar, kilo..
₺16
Vergiler Hariç:₺16
Pırasa kurusu K vitamini yönünden zengin olup, kemik sağlığınız için oldukça önemlidir.Diyabet, obezite ve romatoid artrit gibi kronik hastalıklarla içerisinde bulunan K vitamini sayesinde savaşır. Böylece kronik iltihap riskini azaltır.Düşük kalorili ve yağsız olmasından dolayı diyet uzmanlarının d..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)