Menü
Sepetim

Pekmez

Gıda sektörünün yoğun çalışmaları devam ederken, özellikle de kahvaltı için tercih edilen ürün seçeneklerinin çok önemli ayrıcalıkları dikkat çekmektedir. Pek çok farklı meyve ve bitki kullanılırken, lezzet konusunda önemli avantajları en iyi şartlarda değerlendirmek gerekir. Kusursuz bir üretim ve sağlıklı ürün anlayışı ile ortaya çıkmış olan lezzetler, kesinlikle tüketmekten keyif alacağınız önemli seçenekleri ortaya koymaktadır.


Kahvaltıyı daha renkli hale getiren pekmez, enerji performansı ile insanları pozitif etkileyen bir ürün seçeneğidir. Özellikle de kış mevsiminde soğuğa karşı dirençli olmak isteyen insanlar için, organik ve lezzetli gıda alternatifleri çok iyi bir çözüm yaratmaktadır. Tahin ile bütünleştiği zaman müthiş bir ikili olan bu muazzam lezzetli seçenek, doyurucu, besleyici ve avantajlı fırsat yaratan bir alternatifi ön plana getirmektedir. Her zaman firmamızın güvenilir ve kalıcı çözümlerinden istifade etmeniz, sizin için çok sağlıklı bir sonuç yaratacaktır.


Pekmez Çeşitleri


Son derece ayrıcalıklı bir lezzet olarak karşımıza çıkmış olan pekmez çeşitleri, gerçekten insanların lezzet anlayışına ve damak tadına hitap eden bir çözüm bütünlüğünü ortaya koymuştur. Çam kozalağı pekmezi, keçiboynuzu özü, kozalak şurubu ve üzüm pekmezi gibi lezzetli alternatifler, tüketmeniz gereken önemli ürün çözümlerini ön plana getirmiştir.


Akciğer dâhil olmak üzere insanların organları için faydalı ve temizleyici özelliğe sahip olan ürünler, kesinlikle tüketmeniz gereken lezzetler içerisinde ayrıcalıklı bir sonucu ortaya koymuştur. Dünya standartlarında bir lezzet ve kalitenin avantajlarını gördüğünüzde, özellikle firmamızın burada yaratmış olduğu çözümler, lezzet ve kalite bakımından çok iyi sonuçlar ortaya koymuştur.


Pekmez Fiyatları


Çok besleyici ve sağlıklı gıda alternatifleri insanlar için yıllardan beri güvenilir bir çözüm yaratmıştır. Yüksek standart ve lezzet anlayışının yanı sıra, gayet makul çerçevede ürün fırsatlarını en iyi biçimde gözden geçirmek gerekir. Her biri faydalı ve her biri avantajlı olan lezzet seçenekleri, kahvaltı keyfini daha büyük bir avantaja ve fırsata çevirmiştir.


Özellikle de günümüz standartlarında iyi bir çözüm yaratan ekonomik pekmez fiyatları, alışveriş için araştırmacı olan bütün insanlara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Çok önemli lezzetleri tedarik noktasında firmamız en önemli çözümleri karşınıza getirmiştir. Ayrıcalıklı ve sağlıklı olarak görmüş olduğunuz lezzetler, kesinlikle üst düzey kalitenin önemli avantajlarını ön plana çıkarmak durumundadır.


Doğal Pekmez Fiyatları


Firmamız çok sağlıklı gıda seçeneklerini sizin için hazır hale getirirken, kaliteli ambalajlı ürün modelleri büyük bir fırsat yaratmaktadır. Doğal yollardan organik bir şekilde üretilmiş ürün seçenekleri, lezzet ve fayda bakımından önemli bir yere sahiptir. Özellikle karşınıza çıkan ürünler, fiyat olarak da ekonomik bir boyutu gözler önüne getirmiştir. Burada görmüş olduğunuz doğal pekmez fiyatları, gayet makul bir çerçevede çözüm üretiyor.


Çok nitelikli ve avantajlı perspektifte görmüş olduğunuz ürün seçenekleri, sizin için çok büyük ayrıcalıklar ve önemli fırsatlar yaratmaya devam edecektir. Kusursuz bir anlayış ve kaliteli seçenekler ile birlikte karşınıza çıkmış olan lezzetler, kesinlikle size tavsiye edilen gıdalar olarak kendini göstermektedir. İçeriğindeki çok kaliteli gıda seçenekleri ve vitamin avantajları ile bu sağlıklı alternatifler sofranıza bereket ve lezzet katmaya devam edecektir.

İçeriği: Çam Kozalağı PekmeziAğırlık: 1 kgAmbalaj: Cam Kavanoz..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
Ağırlık : 500 ml Ambalaj : Cam Şişe İçindekiler : Çam Kozalak Şurubu..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Malatya yöresindeki ağaçlardan geleneksel yöntemlerle elde edilen katkısız ve %100 doğal dut pekmezimizi sizlere sunuyoruz.Soğuk kış aylarında vücudun direncini arttırırözellikle sporcular ve yoğun iş temposunda çalışanlar için enerji deposudur.diyet yapanların ve sağlıklı beslenenlerin şeker ihtiya..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
KEÇİBOYNUZU SOĞUK SIKIM ÖZÜ%100 DOĞAL EV YAPIMI KATKI KORUYUCU İÇERMEZ.Kilo vermede yardımcıdır.Keçiboynuzu içerisinde diyet lifi bulunur. Bu lif, yemekten sonra zaman zaman serbest bırakılan ve vücuda açlık hissi veren bir hormon olan ghrelin salgısını engeller. Bu sayede, keçiboynuzu aşı..
₺35
Vergiler Hariç:₺35
Osmaniye ilimizde tam mevsiminde toplanan üzümlerden elde edilen üzüm pekmezimiz hiçbir katkı koruyucu madde içermeden tamamen doğal olarak hazırlanmıştır. Tam bir enerji deposudur..Tek başına tüketebilmekle birlikte kahvaltılarınıza muhteşem tadıyla eşlik edebilir.Osmanlı mutfağının baş tacı p..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)