Menü
Sepetim

Sultangazi

Sultangazi
 Arı Sütü + Bal + Polen + Propolis MacunArıların çeşitli bitkilerin yaprak, gövde ve gövdelerinden topladıkları salgılardan yaptıkları bu reçineli ürüne en iyi propolis denir, kovanı böceklerden ve arılardan korumak için en iyi propolis salgılarlar ve aynı zamanda kovan hijyeni i..
₺95
Vergiler Hariç:₺95
AcukaAcı ,iştah açıcı sabah kahvaltılarında tercih edebilecek bir urun doğal ve katkısız olarak sizlere sunuyoruz.Acılı ve acısız salça ceviz zeytinyagı ve 8 farklı dogal baharatlarımızdan kullanılmıştır. Muhammara adı ile de bilinmektedir...
₺50
Vergiler Hariç:₺50
Alıç Marmelatıılgaz Dağları'nın eteklerinden sizin için özenle topladığımız %100 doğal yabani alıçları hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanmadan marmelat yapıyor ve sizlere sunuyoruz. Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak taptaze  bir lezzet...
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Alıç SirkesiAğırlık : 500 mlAmbalaj : Cam Şişeİçindekiler : Alıç SirkesiAlıç Sirkesi, doğal fermantasyon yöntemi ile elde edilmiştir. %100 doğal ve koruyucusuz olup 1,5 yıl bekleyerek elde edilmiştir....
₺55
Vergiler Hariç:₺55
Andız Özü PekmeziAndız özü pekmezi, geleneksel Türk tıbbında yüzyıllardır kullanılan çok nadir ve değerli bir üründür. Andız özü pekmezi , anavatanı Türkiye olan andız ağacının kökünden elde edilir. Andız ekstresi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli sağlık yararlarına sahiptir:Andız özü p..
₺110
Vergiler Hariç:₺110
Antep Fıstığı Ezmesi (Ambalajlı-İkramlık)  Antep fıstığı ezmesi, güneydoğu Anadolu bölgesinde yetişen ve ünlü lezzeti ile bilinen fıstık çeşidinden yapılmış bir tür ezme.  Antep fıstığı ezmesi, lezzeti ve aroması nedeniyle çok popülerdir ve genellikle meze olarak sunulur.  Yuzde 80 An..
₺125
Vergiler Hariç:₺125
Sizlere sunmakta olduğumuz sürülebilir Antep fıstık ezmesi, Türkiye'nin en değerli lezzetlerinden olan Antep fıstığının en doğal hali olarak sunulmaktadır. Antep fıstıkların dövülmüş hali.Bu ürünümüz sadece lezzeti değil aynı zamanda sağlık faydaları ile de size hizmet verir, iyi bir protein ve lif ..
₺180
Vergiler Hariç:₺180
Antep Fıstıklı  Lokum Antep Fıstıklı  Lokum
Stokta Yok
Antep Fıstıklı  LokumGeleneksel Osmanlı mutfağının vazgeçilmez tatlılarının başında gelen Sultan Gazi Lokumu iç katmanı kaliteli çikolatalı Antep fıstıklı krema ile doldurup, dış yüzeyi bol antep fıstığı ile kaplanıp ardından sarılarak yapılan en lezzetli ve ö..
₺75
Vergiler Hariç:₺75
Antep Fıstıklı CezeryeOsmanlı mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden olan Cezerye özellikle Mersin ve Adana bölgesinde yaygın olarak yapılmaktadır. İçeriğinin büyük bir kısmını havuçtan oluşan Cezerye adını Arapça'da havuç anlamına gelen Cezer kelimesinden almıştır. En doğal malzemeler..
₺70
Vergiler Hariç:₺70
Antep Fıstıklı Cezerye (Kuş)  Misafirlerinize kahve yanında ikram edebileceğiniz Bol Antep Fıstıklı Kuş Cezerye ile lezzetin tadını çıkarın. Osmanlı mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden olan Cezerye özellikle Mersin ve Adana bölgesinde yaygın olarak..
₺70
Vergiler Hariç:₺70
Antep Fıstıklı Şam TatlısıŞam Tatlısı  1 Kg  TepsiliŞeker yerine Erzincan yöresi çiçek balı ile tatlandırılmaktadır. balla şerbetlenmekte.dağlarımızda bulunan bazı yaprakları(defne gibi) daha farklı otlar ile (karanfil v.b) en eski geleneksel formüller ilehazırlayarak s..
₺250
Vergiler Hariç:₺250
Antep fıstıklı sucuk Antep fıstıklı sucuk, yöresel bir tatlı olarak bilinmese de, tadına bakanların kesinlikle hayran kalacağı bir lezzet sunar. Antep fıstığı ile yapılan bu sucuk, cevizli sucukla aynı mantıkta hazırlanır ve daha hafif bir tat sunar. Serçe parmak kalınlığında ve fıstıklarla dol..
₺125
Vergiler Hariç:₺125
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 119 (10 Sayfa)