Menü
Sepetim

Sultangazi

Sultangazi
Arıların çeşitli bitkilerin yaprak, gövde ve gövdelerinden topladıkları salgılardan yaptıkları bu reçineli ürüne en iyi propolis denir, kovanı böceklerden ve arılardan korumak için en iyi propolis salgılarlar ve aynı zamanda kovan hijyeni için de kullanılırlar.   Sultan Gazi..
₺95
Vergiler Hariç:₺95
Acı ,iştah açıcı sabah kahvaltılarında tercih edebilecek bir urun doğal ve katkısız olarak sizlere sunuyoruz.Acılı ve acısız salça ceviz zeytinyagı ve 8 farklı dogal baharatlarımızdan kullanılmıştır. Muhammara adı ile de bilinmektedir...
₺50
Vergiler Hariç:₺50
ılgaz Dağları'nın eteklerinden sizin için özenle topladığımız %100 doğal yabani alıçları hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanmadan marmelat yapıyor ve sizlere sunuyoruz. Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak taptaze  bir lezzet...
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Ağırlık : 500 mlAmbalaj : Cam Şişeİçindekiler : Alıç SirkesiAlıç Sirkesi, doğal fermantasyon yöntemi ile elde edilmiştir. %100 doğal ve koruyucusuz olup 1,5 yıl bekleyerek elde edilmiştir....
₺55
Vergiler Hariç:₺55
Andız özü pekmezi, geleneksel Türk tıbbında yüzyıllardır kullanılan çok nadir ve değerli bir üründür. Andız özü pekmezi , anavatanı Türkiye olan andız ağacının kökünden elde edilir. Andız ekstresi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli sağlık yararlarına sahiptir:Andız özü pekmezi artrit, ek..
₺90
Vergiler Hariç:₺90
  Antep fıstığı ezmesi, güneydoğu Anadolu bölgesinde yetişen ve ünlü lezzeti ile bilinen fıstık çeşidinden yapılmış bir tür ezme.  Antep fıstığı ezmesi, lezzeti ve aroması nedeniyle çok popülerdir ve genellikle meze olarak sunulur.  Yuzde 80 Antep fıstığı Yüzde 20 Pancar şekeri dışınd..
₺125
Vergiler Hariç:₺125
Sizlere sunmakta olduğumuz sürülebilir Antep fıstık ezmesi, Türkiye'nin en değerli lezzetlerinden olan Antep fıstığının en doğal hali olarak sunulmaktadır. Antep fıstıkların dövülmüş hali.Bu ürünümüz sadece lezzeti değil aynı zamanda sağlık faydaları ile de size hizmet verir, iyi bir protein ve lif ..
₺180
Vergiler Hariç:₺180
Antep Fıstıklı  LokumGeleneksel Osmanlı mutfağının vazgeçilmez tatlılarının başında gelen Sultan Gazi Lokumu iç katmanı kaliteli çikolatalı Antep fıstıklı krema ile doldurup, dış yüzeyi bol antep fıstığı ile kaplanıp ardından sarılarak yapılan en lezzetli ve ö..
₺75
Vergiler Hariç:₺75
Antep Fıstıklı CezeryeOsmanlı mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden olan Cezerye özellikle Mersin ve Adana bölgesinde yaygın olarak yapılmaktadır. İçeriğinin büyük bir kısmını havuçtan oluşan Cezerye adını Arapça'da havuç anlamına gelen Cezer kelimesinden almıştır. En doğal malzemeler..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Antep Fıstıklı Cezerye (Kuş)  Misafirlerinize kahve yanında ikram edebileceğiniz Bol Antep Fıstıklı Kuş Cezerye ile lezzetin tadını çıkarın. Osmanlı mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden olan Cezerye özellikle Mersin ve Adana bölgesinde yaygın olarak..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Şam Tatlısı  1.5 Kg  TepsiliŞeker yerine Erzincan yöresi çiçek balı ile tatlandırılmaktadır. balla şerbetlenmekte.dağlarımızda bulunan bazı yaprakları(defne gibi) daha farklı otlar ile (karanfil v.b) en eski geleneksel formüller ilehazırlayarak sizlere sunuyoruz. &..
₺250
Vergiler Hariç:₺250
    Antep yöresinin en güzel tatlılarından biri olan Antep Fıstıklı Muska Kahve yanında misafirleriniz için sunabileceğiniz en iyi ikramlık .   Antep yöresinde ve Türkiye genelinde çok iyi bilinen ve tüketilen bir ikramlıktır.    Şekli bir üçgeni andırdığı içi..
₺70
Vergiler Hariç:₺70
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 118 (10 Sayfa)