Menü
Sepetim

Temel Gıda

İnsanların gıda ihtiyacını karşılayan önemli bir sektör, yoğun çalışmalarla birlikte çözüm üretmeye devam etmektedir. Özellikle e-ticaret sistemi ile kategorize edilmiş temel gıda alternatifleri sofralara kadar ulaşan lezzet ve avantajları gözler önüne getirmektedir. Geniş bir ürün yelpazesi ile birlikte burada değerlendirmek istediğiniz lezzetli seçenekler, doyurucu, sağlıklı ve besleyici bir avantajı ön plana getirmek durumundadır.


Firmamızın yoğun çalışmaları önemli lezzetlerin ortaya çıkmasında iyi bir fırsat bütünlüğü ortaya koyuyor. Hem kalite anlayışı hem de sağlıklı tercih bütünlüğü noktasında yıllardan beri önemli çalışmalarımız iyi bir sonuç ortaya koymuştur. Çok yoğun çalışarak kaliteli lezzetli ürün seçeneklerini size ulaştırmak için firmamız büyük bir çaba harcamaktadır. Burada tamamen kaliteli ayrıcalıklarla birlikte ortaya çıkmış olan ürünleri büyük bir fırsat çerçevesinde değerlendirmek gerekir.


Temel Gıda Ürünleri


Firmamız gıda konusunda çok geniş bir avantaja ve nitelikli ürünlere sahiptir. Tedarik noktasında ortaya koyduğumuz çözümler, uygun fiyatlı ve kaliteli örnekleri size ulaştırmak durumundadır. Son derece özenle sayfalarımıza taşımış olduğumuz temel gıda ürünleri, bu konuda ihtiyaçları karşılıyor ve özellikle doyurucu ve besleyici bir fırsat yaratıyor. Bakliyat, ekmek, kurutulmuş gıda, salça ve un seçenekleri ile bu kategoriyi mutlaka yakından incelemek gerekir.


İnsanların lezzetli bir şekilde değerlendirmek ve gözden geçirmek istediği seçenekler sayfalarımızda çok önemli ayrıcalıklar yaratmıştır. Kusursuz bir kalite anlayışı ve lezzet bakımından avantajlı seçenekleri değerlendirmek için, firmamızın size sunduğu kaliteli yelpazeyi en iyi şekilde görmek gerekir. Burada kategorize ettiğimiz sayfalarda sağlıklı ürünlerimiz ekonomik ve avantajlı sonuçlarla size destek sağlamaktadır.


Temel Gıda Fiyatları


Kaliteli ürün ve ekonomik fiyat konusunda epey mesafe kat ettik. Organik yelpaze ile size hazırlamış olduğumuz temel gıdalar kesinlikle elde etmeniz ve tüketmeniz gereken sonuçları ortaya koymaktadır. Mevcut piyasaya baktığımızda özellikle temel gıda fiyatları gayet makul bir çerçevede ortaya çıkmıştır./p>

Firmamızın burada yoğun çalışmaları, gerektiği zaman ayrıcalık ve gerektiği zaman kalite bakımından iyi bir çözüm yaratıyor. Yüksek standartlı ürünlerin ekonomik fiyatları söz konusu olurken, bu lezzetleri elde etme noktasında firmamızın çözümleri size büyük destek ve avantaj sağlamaya devam edecektir.


Temel Gıda Ürünleri ve Fiyatları


Çok önemli bir sektörünün sağlıklı ürün seçenekleri kesinlikle sizin için büyük bir ayrıcalık yaratmıştır. Müşteri memnuniyeti ve geniş perspektif konusunda firmamız önemli çözümleri gündeme getirmektedir. Temel gıda ürünleri ve fiyatları değerlendirmesini yaparken, lezzetli ve kaliteli ürünleri, aynı zamanda onların uygun fiyatlarını ön planda tutmak gerekir.


Sayfalarımızda bu konuda çok önemli çalışmalar yapılmış ve bu konuda çok uygun sonuçlar kendini göstermiştir. Temel ihtiyaçlar ve zaruri ihtiyaçları karşılayan sistemi avantajları, gıda konusunda oldukça elverişli sonuçları yaratmaktadır. Özellikle de müşteri memnuniyetine destek şeklinde ortaya çıkmış ürün çözümlerimiz çok faydalı ve avantajlı sonuçlar yaratmaya devam etmektedir.

İçindekiler: Biber Salçası Hiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedirBuzdolabında Muhafaza Ediniz...
₺35
Vergiler Hariç:₺35
Ev yapımı usul ile yapılmıştır.Katkı koruyucu içermez.1. sınıf üründür...
₺35
Vergiler Hariç:₺35
Sonbahar mevsimine gelmemizle birlikte tesisimizin ilk ürünü, Amanos dağlarında yetişen cennet hurması kuruları toptan ve perakende olarak satışa çıkmıştır.Diyet listelerimizin başında gelen cennet hurmasının faydaları saymakla bitmiyor.✨ İyi bir C vitamini ve güçlü bir antioksidan görevi gören cenn..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Sonbahar mevsimine gelmemizle birlikte tesisimizin ilk ürünü, Amanos dağlarında yetişen cennet hurması kuruları toptan ve perakende olarak satışa çıkmıştır.Diyet listelerimizin başında gelen cennet hurmasının faydaları saymakla bitmiyor.✨ İyi bir C vitamini ve güçlü bir antioksidan görevi gören cenn..
₺10
Vergiler Hariç:₺10
Çilek kurusunda çok miktarda fosfor ve demir mevcuttur. Ayrıca C, B ve K vitamini açısından da zengindir. Çilek vücuda kuvvet verir, kolesterolü düşürür ve damar tıkanıklığını önler. Bunun yanı sıra çok iyi bir antioksidan olan çilek, bağışıklık sistemini güçlendirir, kansere karşı koruyucudur.Sindi..
₺35
Vergiler Hariç:₺35
Geliştirdiğimiz hibrit kurutma teknolojisiyle ürünlerin besin değerlerini koruyarak kuruttuğumuz domateslerimiz, fotoğrafta görüldüğü gibi orjinal renginde, likopen değerlerini kaybetmeden kıpkırmızı kurumaktadır.Likopen kalp krizi riskini %50 düşürür, lif bakımından zengindir ve magnezyum kaynağı o..
₺20
Vergiler Hariç:₺20
DOĞAL EV YAPIMI DOMATES SALÇASI 1 KGÖzenle seçilen domateslerimizden elde ettiğimiz temiz doğal ve katkısız ev salçamızı titizlikle muhafaza ediyoruz.Sofralarınızdan eksik etmeyeceğiniz bu muhteşem lezzeti sizlere sunuyoruz.Geleneklere bağlı kalınarak güneşte kurutulmuş domates salçamızdır.Ürünlerim..
₺30
Vergiler Hariç:₺30
Malatya Yöresinin dutlarını özenle topluyor, güneşte kurutuyor ve sizlere sunuyoruz. %100 doğaldır, koruyucu hiçbir şey içermez. Tok tutar. Enerji verir. Antioksidan özelliği yüksektir. Doğal antibiyotiktir...
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Malatya Yöresinin dutlarını özenle topluyor, güneşte kurutuyor ve sizlere sunuyoruz. %100 doğaldır, koruyucu hiçbir şey içermez. Tok tutar. Enerji verir. Antioksidan özelliği yüksektir. Doğal antibiyotiktir...
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Tamamen doğal ekşi maya ile ürettiğimiz muhacir ekmeği.Piyasadaki fırınlarda limon tuzu ile ekşitilerek yapılan  ekmeklere itibar etmeyiniz. Ekmeğimiz uzun süre bekletilerek üretilen ekşi mayasından dolayı mide dostudur.Meşe közünde Odun fırınımızda yapılan ekmeğimizdeki is kokusu ile..
₺15
Vergiler Hariç:₺15
Havuç kurularının kalp hastalıkları üzerinde faydalı etkileri bulunmaktadır. Antioksidan özelliği oldukça iyidir.Damarlarda oluşan tıkanıklığın giderilmesini sağlayarak kalbin korunmasına yardımcı olur.Vücudun kansere karşı vermiş olduğu mücadeleyi arttırmaktadır. Özellikle betakaroten açısından zen..
₺15
Vergiler Hariç:₺15
Ispanak kuruları ileri yaşlarda görülme olasılığı yüksek olan kemik erimesini önler. Kemiklerin ve kasların yapısını güçlendirir.İçerdiği magnezyum sayesinde metabolizmanın hızla çalışmasını sağlar. Bu sayede diyet yapanlar için ideal bir besindir.Kandaki hücrelerin seviyesini düzenleyerek yüksek ta..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)