Menu
Sepetim

Unlu Mamüller

Bayram kömbesi herseyden önce tok tutar, Osmaniye yöresine ait geleneksel bir lezzet. Özellikle Ramazan bayramında eve gelen misafirlere çayın yanında mutlaka bayram kömbesi ikram edilir.İçindeki baharatların o harika aromaları ve çöreğin 2-3 ay dayanabilme özelliği ile çok degerlidir.Bayram kömbesi..
20₺
Vergiler Hariç:20₺
Osmaniyenin Düziçi ilçesi Dumanlı köyünde ev yapımı keçi yogurdu ile çalınan maraş tarhanımız.Şifa kaynagı tarhanamız sizler için gönderime hazır.Tarhana çorbası kış mevsimlerinde içildiğinde soğuk algınlığı ve benzeri rahatsızlıkları atmada yardımcıdır.ürünümüz hiçbir katkı maddesi içermez uzun sür..
29₺
Vergiler Hariç:29₺
tamamen doğal ekşi maya ile ürettiğimiz muhacir ekmeği.Piyasadaki fırınlarda limon tuzu ile ekşitilerek yapılan  ekmeklere itibar etmeyiniz.Ekmegimiz uzun süre bekletilerek üretilen eşki mayasından dolayı mide dostudur.Meşe közünde Odun fırınımızda yapılan ekmeğimizdeki is kokusu ile size ..
14₺
Vergiler Hariç:14₺
Binlerce yıllık ata tohumlarımızdan Osmaniye ili Kızıldere mevkiinde ürettiğimiz Karakılçık Buğdayından üretiğimiz Bulgurumuz sofralarınıza sağlık katacak.Çocukluğumuzdan bildiğimiz bu lezzet hem tok tutacak hem E vitamini ve içerdiği dogal dna larından dolayı bizleri birçok hastalıktan koruyacak bu..
19₺
Vergiler Hariç:19₺
Ürün ev çalımı yogurt ile fabrikasyon olmadan üretilmiştir. Osmaniyenin Düziçi ilçesi Dumanlı köyünde ev yapımı yogurdu ile çalınan maraş tarhanımız.Şifa kaynagı tarhanamız sizler için gönderime hazır.NOT: Sitemizdeki hiç bir ürünümüzde koruyucu katkı maddesi bulunmaz....
29₺
Vergiler Hariç:29₺
Ürün ev çalımı yogurt ile fabrikasyon olmadan Osmaniye Düziçi ilçesi Dumanlı köyünde yapılmaktadır.Bizzat kendi evimizde tükettiğimiz hiçbir katkı içermeyen tarhanamızın keçi sütlü diş tarhana modelleri de ayrıca elimizde mevcuttur.Çorbalık ve çerez olarak tüketilir...
25₺
Vergiler Hariç:25₺
Binlerce yıllık buğdayın bozulmamış ata tohumlarından tekrar hayat bulması ile ürettiğimiz unumuz hayatlarımıza değer katacak.Osmaniye ili Kızıldere köyünde ata tohumlarımızdan ektiriyor ve size ulaştırıyoruz.Sağlıklı gelecek nesiller için Dogal Yaşam.. Paket: poşet ve kutu ambalaj..
14₺
Vergiler Hariç:14₺
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)