Menü
Sepetim

Doğal Yaşam Hakkında

Havale/Eft Bildirim Formu

   Dogal Yaşam ürünleri olarak En kaliteli, güvenilir, dürüst ve ahlaklı hizmeti vermeye çalışıyor, kurulduğumuz günden beri sadece analizleri, denetimleri yapılmış ve belgelendirilmiş “SERTİFİKALI” Organik ve Ekolojik ürünlerin satışını yapıyoruz.


   Ekolojik üretime, adil ve dürüst ticarete inanan, çevreye duyarlı bir aile işletmesiyiz, şubemiz yoktur.İlkelerimizden asla taviz vermeden, 11 yıldır büyük bir emek ve özveri ile işimizi sürdürüyoruz.


   Türkiye'nin dört bir köşesinde o yöreye özgü birçok yöresel ürün doğal ve katkısız olarak üretilmekte, yıllardan beri bilinmekte ve talep edilmekte ancak birçok sebepten yöresinin dışına çıkamamaktadır. dogalyasam.net 'in amacı "bizim oraların lezzeti bir başka olur” diyerek özlem çekenlere, farklı lezzetleri denemek isteyenlere, çocukluğunun tatlarını arayanlara en kaliteli, en güzel yöresel ürünleri bir araya getirerek sunmaktır. Osmaniye merkezli bir firmayız ve Çukurova Hatay sofrası Maras yoresi ilk önceliğimiz ve üretimlerimizdir..


   dogalyasam.net  'da satılan tüm yöresel ürünler gerçek yöresinden ve o yörenin en meşhur markalarından sizin için özenle tedarik edilmektedir. Yöresel Ürünler sipariş üzere özel olarak yöresinden getirilmekte, bu sayede en taze ve sağlıklı biçimde size ulaştırılmaktadır.  dogalyasam.net'i farklı kılan özellik budur.


 dogalyasam.net , yöresel ürünler ile ilgili sürekli araştırmalar yapmakta ve her geçen gün yeni ürünleri sitesine eklemektedir. Böylece online sipariş ile tüm Türkiye'den birbirinden lezzetli ürünleri ziyaretçilerine sunmaktadır.


Saglıklı Yaşam Dogada diyor Binlerce yıllık geleneksel yöntem beslenmenn gelecege bırakacagjımız  genetik mirasımıza karşıda bir sorumluluk olduguna inanıyoruz.

Sağlıcakla Kalalım..