Menü
Sepetim

Doğal Yaşam Hakkında

Havale/Eft Bildirim Formu

  Sultan Gazi E-Ticaret Gıd Trm Bil Rek San Tic Ltd. Şti Firmasının tescilli markası olan doğal yaşam, kullanımı ve geçmişi binlerce yıla ulaşan geleneksel doğal yaşamın ürünlerinin günümüzün modern insanına ulaşmasını sağlıyor. Gelişen teknolojinin ve hızlı tüketimin sunduğu kolaylıklar sayesinde sağlıklı yaşamdan yavaş yavaş uzaklaşıyoruz. İçinde petrole dayalı çeşitli maddelerin ve birçok kimyasalın bulunduğu ürünler, evlerimizi, mutfaklarımızı abluka altına almış durumda. Günlük yaşamımızı kolaylaştırdığı için zararlarını bilsek de çoğunlukla görmezden geliyoruz.

 

  Doğanın bir parçası olan insanoğlu, ondan uzaklaştıkça, kimyasal ve elektronik yaşama gömüldükçe, her nesilde sağlığından biraz daha uzaklaşıyor. Oysa doğaya saygılı, insanı köklerinden koparmayan geleneksel yöntemler, her zaman en sağlıklı yollar olarak öne çıkıyor.

 

 

   Türkiye'nin dört bir köşesinde o yöreye özgü birçok yöresel ürün doğal ve katkısız olarak üretilmekte, yıllardan beri bilinmekte ve talep edilmekte ancak birçok sebepten yöresinin dışına çıkamamaktadır. www.dogalyasam.net 'in amacı farklı lezzetleri denemek isteyenlere, çocukluğunun tatlarını arayanlara en kaliteli, en güzel yöresel ürünleri bir araya getirerek sunmaktır. Osmaniye merkezli bir firmayız ve Çukurova Hatay sofrası Maras yöresi ilk önceliğimiz ve üretimlerimizdir. Ürünlerimiz için kullandığımız markamız SULTAN GAZİ ise Wipo onaylı Avrupada 11 ülke içinde tescilli markamızdır.

 

  Dogal Yaşam ürünleri olarak ise kaliteli, güvenilir, dürüst ticarete inanan, çevreye duyarlı bir aile işletmesiyiz, şubemiz yoktur. Doğal ve geleneksel yaşam ilkelerimizden taviz vermeden, emek ve özveri ile işimizi sürdürüyoruz. Çok satış yapma hedefleri olmayan butik bir işletmeyiz. Başkaca sektörlerde faaliyet göstermekteyiz. Bu işi biraz daha hobi ve fayda mantığı ile yapmayı arzu ettik. Hepsi bu kadar. olduğu kadar üretebildiğimiz yada bulabildiğimiz kadar dönem ve sezona bağlı olarak güncellenen stoklarımız ile yapmaktayız..

 

  Sağlıklı Yaşam Doğada diyor, binlerce yıllık geleneksel beslenme şeklinin genetik mirasımıza karşı bir sorumluluk olduğuna inanıyoruz.


İhtiyarlamadan yaşlanarak konforlu kalalım, 


Sağlıcakla..