Menü
Sepetim

Ezme

Ezme kahvaltıların vazgeçilmez lezzetler arasındadır. Ezmenin birçok çeşidi bulunmaktadır ve her çeşidi bize mükemmel lezzetler yaşatmaktadır. Firmamız olarak kalite ve doğal lezzetlere öncelik tanıdığımız için her ezmenin en güzel halini sofralarınıza getiriyoruz. Doğal yaşam çoğu zaman insanların dikkat etmediği fakat çok önemli olan bir konudur.

Tüketilen ürünlerin sağlığımızı yakın ve uzun vadede kötü etkilememesi için bu konuya çok dikkat etmemiz gerekmektedir. Ezme kültürümüze eskilerden gelen bir lezzettir. Genellikle kahvaltılık olarak tüketilen bir lezzet olsa da ezmeler günün her saatinde sofraları süsleyebiliyor. Her şeye yakışan bir lezzet olduğu için kullanım alanı da bu konuda çok geniştir.

Ezme Çeşitleri

Firmamız olarak sizlere ezme çeşitlerini en doğal haliyle sunmaktayız. Bu konuda ürettiğimiz her ürün doğal olarak birçok teknik detaydan geçtikten sonra sizlere sunulmaktadır. Sayfamızda bulunan ezme çeşitleri bölümünü inceleyerek tüm detaylara ulaşabilirsiniz. İşte firmamızın size sunmuş olduğu ezme çeşitleri:

Acuka ezmesi sofralarımızda bulunmasından keyif aldığımız bir ezmedir. Genellikle kahvaltılık olarak tüketilmektedir. İçerisinde bulunan tüm ürünler doğal olarak firmamız tarafından tedarik edilmektedir.

Ballı fıstık ezmesi kahvaltılık olarak vazgeçemediğimiz fıstık ezmesinin ballı halini daha önce denemediyseniz eğer firmamızdan alarak deneyebilirsiniz. Ballı fıstık ezmesini bir kere denedikten sonra hep denemek isteyeceğinizden eminiz.

Fıstık ezmesi yemekten çok keyif aldığımız bir ezmedir. Doğal olarak sofranıza gelecek olan bu ezmenin detaylarına sayfamızdan ulaşabilir. Tüketmek istediğiniz miktara göre az ya da çok gramajlı fıstık ezmelerini satın alabilirsiniz.

 

Ezme Fiyatları

Bir ürünü satın almadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır bunlardan bir tanesi nitelikli ambalaj ve sağlıklı kavanozlardır. Bütün bunları detaylı bir şekilde firmamız sağlamakta ve her konuya özenle değinmektedir. Firmamız aile ekonomisini de yakından düşündüğü için ezme fiyatları konusunda tüketicinin yanındadır.

Piyasada çok fazla sağlıksız ürün bulunduğu için aynı ürünü daha uygun fiyatlı bulduğunuzu sanabilirsiniz fakat bu sağlığınızı derinden ve kötü etkileyebilir. Firmamız bu konuda doğal ürünleri sizlerle buluşturduğu için güvenilirdir ve firmamızı bir kez tercih ettiğinizde sürekli tercih edeceğinizden eminiz.

 

 

Acı ,iştah açıcı sabah kahvaltılarında tercih edebilecek bir urun doğal ve katkısız olarak sizlere sunuyoruz.Acılı ve acısız salça ceviz zeytinyagı ve 8 farklı dogal baharatlarımızdan kullanılmıştır...
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Katkısız koruyucusuz yerli üründür.Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi haline gelecek bir tat.Özenle seçilen Osmaniye yer fıstığımızdan üretilmiştir. Osmaniyeden yerinden gönderim yapıyoruz330 gram yuzde 15 Erzincan çiçek balı ve yuzde 3 kendi çektiğimiz tahin eklemekteyiz.Lezzetten ödün vermeden besleyi..
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Katkısız koruyucusuz yerli üründür.Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi haline gelecek bir tat.Özenle seçilen Osmaniye yer fıstığımızdan üretilmiştir. Osmaniyeden yerinden gönderim yapıyoruz.Yuzde 85 sadece fıstık yuzde 15 bal yuzde 2 tahin ilaveli..
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Katkısız koruyucusuz yerli üründür.Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi haline gelecek bir tat.Özenle seçilen Osmaniye yer fıstığımızdan üretilmiştir. Osmaniye'den yerinden gönderim yapıyoruz.%100 Doğal Ezmelerimizde rafine şeker, koruyucu, glüten, palm yağı, renklendirici, kıvam arttırıcı ve parlatı..
₺90
Vergiler Hariç:₺90
Lezzetten ödün vermeden besleyici özelliği yüksek ve temiz içerikli ürünler sunuyoruz.Ezmelerimizde rafine şeker, koruyucu, glüten, palm yağı, renklendirici, kıvam arttırıcı vs bulunmaz.Tüm ürünlerimiz lokal ve ata tohum olarak tedarik emekteyiz.Katkısız koruyucusuz yerli fıstıklar ile siparişle bir..
₺35
Vergiler Hariç:₺35
 Kendi bahçemizin sebzelerini kullandık. Herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Tadı, Mevsiminde,güneşinde olgunlaşmış domatesten gelmektedir. İçindekiler: Domates, Tuz, Kapya Biber, Sarımsak, Cin Biber, SirkeHiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.Az miktarda iş..
₺30
Vergiler Hariç:₺30
Kendi bahçemizin sebzelerini kullandık. Herhangi bir katkı maddesi içermemektedir. Tadı, Mevsiminde,güneşinde olgunlaşmış domatesten gelmektedir. Acı biberden kaynaklı acılık içermektedir.iştah açacak kadar acıdır.İçindekiler: Domates, Kırmızı Biber, Cin Biber,Tuz Konserve seklinde ya..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)