Menu
Sepetim

Fermente Ürünler

Kapari, ülkemizde Akdeniz bölgemizde yetiştirilmektedir. Daha çok çalımsı bir yapıda olan dikenli bir bitkidir. İçeriğinde potasyum, fosfor ve kalsiyum içeriği bakımından oldukça zengindir. Bu bitki kendiliğinden, tohum halinde yetişmektedir. Ağustos ve Eylül aylarında oluşmaktadır.FAYDALA..
40₺
Vergiler Hariç:40₺
bidon 5 kk olarak piyasada adlandırılır.Osmaniye ilinin yeşil zeytinini geleneksel üsule dayalı bir şekilde Ahşap çekiç (tokmak) ile ezerek fermante olmaya hazır bir hale getirdikten sonra sofralarınızın vazgeçilmezi haline getiriyoruz.ÜRÜNLERİMİZ HİÇBİR KATKI-KORUYUCU MADDE İÇERMEMEKTEDİR...
45₺
Vergiler Hariç:45₺
Kapari, ülkemizde Akdeniz bölgemizde yetiştirilmektedir. Daha çok çalımsı bir yapıda olan dikenli bir bitkidir. İçeriğinde potasyum, fosfor ve kalsiyum içeriği bakımından oldukça zengindir. Bu bitki kendiliğinden, tohum halinde yetişmektedir. Ağustos ve E..
20₺
Vergiler Hariç:20₺
 % 100 doğal katkısız koruyucusuz ev yapımı şalgam. Aklınızı başınızdan alacak lezzet. Şalgam Suyunun Faydaları: Şalgam suyu kırmızı renkli, bulanık, ekşi lezzetli ve fermantasyon ürünü bir içecektir.  hammadde olarak su, mor havuç, maya, tuz ve şalgam turpu kullanılır.  bul..
25₺
Vergiler Hariç:25₺
%100 doğal katkısız-koruyucusuz  EV YAPIMI üzüm pekmezimizi sizlere sunuyoruz. Bu lezzet sofralarınızdan eksik olmayacak.Özenle toplanan narlarımızın tane tane ayıklanarak posasını alarak yaptığımız nar ekşimiz hiçbir katkı-koruyucu içermez.Kıvamlı bir haldedir.NAR EKŞİSİ FAYDALARI NELER-&n..
45₺
Vergiler Hariç:45₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)