Menü
Sepetim

Fermente Ürünler

Geleneksel Fermente Ürünler Doğal Fermantasyon.Doğal Yaşam Katkısız, koruyucu madde içermeden özenle üretilmiş lezzetler.

Ağırlık : 5 Kg brüt. 3 Kg silme dolu net yaprak ağırlıgı vardır.Piyasada 5 lik bidonlar ortalama 2kg dır. İçindekiler : Asma Bağ Üzüm YaprağıManisa üzüm bağlarından toplanmış, tamamen doğal, tadına doyamayacağınız, efsane lezzeti ile sofralarınıza lezzet katıyor.Not: Sadece kaya tuzu ile salamura y..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Özenle hazırladığımız taze ve doğal gıdalardan oluşan turşularımızı sizlere sunuyoruz.kireçsiz suyla hazırladığımız turşumuzun içerisinde lahana, kıl biber, havuç, nohut mayası, kornişon, limon, taşköprü sarımsak, ev yapımı sirke vardır.Özellikle ilaçsız en güzel malzemeler ile limon tuzu kullanmada..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
% 100  doğal katkısız koruyucusuz ev yapımı şalgam.Market ürünlerinden değildir. Taze gönderilir.Geleneksel Yöntemlerle İle Hazırlanmış. İştah Açıcı Özelliği Ve İhtiva Ettiği Laktik Asitten Dolayı Sindirim Sistemine Etki Ederek Sindirimi Kolaylaştırır. Tamamen Doğal Ve Katkı..
₺120
Vergiler Hariç:₺120
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)