Menu
Sepetim

Fermente Ürünler

Alıç sirkesi yüksek antioksidan özelliği ile kalp ve damar rahatsızlıklarından idrar yolu enfeksiyonlarına kadar vücuda birçok olumlu etki gösterir.Alıç sirkesi iç hastalıkların tedavisinde destekleyicidir. Salatalarda çorbalarda kullanılabilir.Yüksek antioksidan içerir. Antioksidanlar vücuda giren ..
₺38
Vergiler Hariç:₺38
Mide ağrıları ve gastriti iyileştirici özelliği vardır.Bağışıklık sistemini güçlendirir.Kalbi ve hatta bütün dolaşım sistemini güçlendirir.Sakinleştirici özelliği sebebiyle strese ve uyku sorunlarına da faydalıdır.Burun kanaması gibi kanama sorunlarında da kullanılır.Mineral eksikliğinde, enzim üret..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Böğürtlen sirkesi ev yapımı 500 mlTam bir antioksidan deposudur.Hastalıklara karşı koruyuculuğu oldukça yüksektir.Şeker hastalığının etkilerini en aza indirir.Ağızdaki ve diş etlerindeki yaraları iyileştirir.Bayanlarda görülen, kötü kokulu, beyaz akıntıyı keser...
₺38
Vergiler Hariç:₺38
Buğday Çimi Ev Yapımı 500 MLKilo vermeye yardımcıdır,Enerji vericidir,A,B,C,E vitaminlerini içerir,İçeriğinde bulunan B17 sayesinde kanser hücrelerinin ölmesine yardımcı olur,Sindirimi kolaylaştırır ,Bağışıklık sistemini güçlendirir,Kanın PH ını ve şekeri dengeler,Kanın oksijen taşıma kapasitesini ..
₺42
Vergiler Hariç:₺42
Çam kozalağı sirkesi ev yapımı 500 mlAstım ve ya bronşit gibi hastalıklarda oldukça tedavi edici bir etkiye sahiptir. Çam kozalağı sirkesi akciğerlerin temizlenmesine ve sağlığına kavuşmasına destek olur. Kozalak sirkesi, bağışıklık sistemini güçlendirmekte olup bu sayede de kişilerin..
₺37
Vergiler Hariç:₺37
CEVİZ SİRKESİ EV YAPIMI 500 MLKalp Sağlığına İyi Gelmektedir. Ceviz en faydalı kuruyemişler arasında yer alır. Kalp sağlığını olumlu yönde etki etmek için ceviz sirkesinin tüketilmesi önerilmektedir.Kolesterolü Dengeler. Ceviz sirkesi kolesterol gibi hastalıklara oldukç..
₺38
Vergiler Hariç:₺38
EV YAPIMI ELMA SİRKESİ 1 SINIFkilo vermeyi hızlandırma kolesterolü düşürme enfeksiyonlarla savaşma kan şekeri kontrolü ve şeker hastalığının diğer belirtilerini yatıştırma gibi önemli yararları vardıır...
₺35
Vergiler Hariç:₺35
Enginar Sirkesi EV YAPIMI 500 ML1) Kanser Riskini Ortadan Kaldırır.2) Kansızlığa İyi Gelir.3) Bağırsakları Çalıştırır.4) Kan Şekerini Dengeler.5) Cildi Gençleştirir.6) Karaciğeri Korur.7) Beyin Hücrelerini Güçlendirir...
₺37
Vergiler Hariç:₺37
Eski bir anaç ağaç türü olan hal hal zeytin ağacının ürünü olup,  içerdiği mineraller açısından çok değerlidir.Sadece Antakya bölgesinde bulunan bu zeytinin özel müşterileri olup ağaçların yuzlerce yıllık yaşları topraktakli kaya tuzu gibi birçok etken maddesini danelerine almalarına neden olma..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Hurma sirkesi ev yapımı 500 mlIlık suya ekleyip içmek, iştahınızı kontrolde tutmaya ve açlığı bastırmaya yardım eder. Bağışıklık sistemini güçlendirir.Hücrelerin hasar görmesine ve kanser hastalığına karşı koruyucudur. Düzenli olarak bu sirkeyi tüketen bireylerin vücutlarında toksin atılımı gerçekle..
₺39
Vergiler Hariç:₺39
Kapari, ülkemizde Akdeniz bölgemizde yetiştirilmektedir. Daha çok çalımsı bir yapıda olan dikenli bir bitkidir. İçeriğinde potasyum, fosfor ve kalsiyum içeriği bakımından oldukça zengindir. Bu bitki kendiliğinden, tohum halinde yetişmektedir. Ağustos ve Eylül aylarında oluşmaktadır.FAYDALA..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
KEÇİBOYNUZU SİRKESİ EV YAPIMI 500 MLGRİBE, ÖKSÜRÜĞE İYİ GELİR İçindeki E vitamini sayesinde; öksürüğe, gribe, kemik erimesine ve kansızlığa iyi gelir. NEFES DARLIĞINA ETKİLİ Balgam söktürme özelliği vardır, göğsü yumuşatır.Bronşları açar, sigara tiryakileri için faydalıdır ve nefes darlığına karşı o..
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)