Menü
Sepetim

Fermente Ürünler

Günümüzde gelişen teknoloji ile gıdalar birçok işlem görmektedir. Bu işlemlerden biriside fermente işlemidir. Gıdaları fermente etmek her ne kadar teknolojik bir işlem olsa da eski dönemlerden beri fermente işlemi yapılmaktadır. Fermente etmek gıdaların mayalanma şekli ile bakteri, mantarlar ve mikroorganizmalar sayesinde ısı ile sağlıklı ve kimyasal bir şekilde çürüme işlemidir. Fermente ürünler sağlık açısından da çok yararlı ve önemli doğal ürünlerdendir.

 Bünyemizde bulunan doğal yollar ve eski zamanlardan bize miras kalan yöntemlerle sizlere en sağlıklı fermente ürünleri sunmaktayız. Fermantasyon işlemi ürünlerin aynı zamanda raf ömrünü de uzatarak saklanma süresini arttırmaktadır. Fermente ürünleri üretirken doğallıktan ödün vermemek için fermantasyon için gerekli olan ortam ısısı, tuz miktarı, ürün miktarı gibi unsurlara dikkat ederek ürünlerimizi üretiyor ve sizlere sunuyoruz.

Fermente Ürünler Çeşitleri

Fermente ürünler konusunda sitemizde birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünler eski zamanlardan bize miras kalan doğal yollar ile üretilmektedir. Bu doğal yollar hem sağlığınız açısından hem de ürünün ömrü açısından gayet önemli faktörlerdir. Ev yapımı bu fermente ürünleri sitemizden sofralarınıza sunmak ve bu ürünleri ağız tadıyla yiyeceğinize eminiz. Sitemizde bulunan fermente ürünler çeşitleri şunlardır:

 • Alıç Sirkesi
 • Asma Yaprağı Manisa
 • Balzamik sirkesi
 • Böğürtlen sirkesi ev yapımı
 • Buğday çimi sirkesi ev yapımı
 • Çam kozalağı sirkesi ev yapımı
 • Ceviz sirkesi ev yapımı
 • Elma sirkesi ev yapımı
 • Enginar sirkesi ev yapımı
 • Şalgam suyu ev yapımı
 • Turşu çeşitleri (enginar, kapari, kornişon)

Bu gibi ve bu ürünlere benzer doğal ev yapımı ürünleri sitemizden ve firmamızdan ulaşmanız mümkündür.

Fermente Ürün Fiyatları

Fermente ürünleri üretimini zaman alıcı ve yapan kişi tarafından zahmetli ürünlerdir. Bazı durumlarda yapımında hüsranla sonuçlanan ürünler olduğu için yapımında büyük özen gerekir. Bu yüzden bazı doğal ürünlere kıyasla fermente ürün fiyatları birazcık yüksektir. Ama sitemizde bulunan fermente ürün fiyatları muadillerine göre gayet daha uygun ve daha makuldür. Fermente ürünler kendi içindeki çeşitliğinde bile fiyat farklılıkları gözükmektedir bunun sebebi bütün ürünlerin aynı süre ve uğraşı gerektirmemesidir.

 

 

Ağırlık : 500 mlAmbalaj : Cam Şişeİçindekiler : Alıç SirkesiAlıç Sirkesi, doğal fermantasyon yöntemi ile elde edilmiştir. %100 doğal ve koruyucusuz olup 1,5 yıl bekleyerek elde edilmiştir....
₺50
Vergiler Hariç:₺50
İçindekiler : Asma Bağ Üzüm Yaprağı Net gramajlardır.Manisa üzüm bağlarından toplanmış, tamamen doğal, tadına doyamayacağınız, efsane lezzeti ile sofralarınıza lezzet katıyor.Not: Sadece kaya tuzu ile salamura yapılmıştır. Ürünlerimizde hiçbir katkı koruyucu madde içermemektedir...
₺50
Vergiler Hariç:₺50
Ağırlık : 500 mlİçindekiler : Balzamik Sirkesi 500 mlBalzamik Sirkesi, doğal fermantasyon yöntemi ile elde edilmiştir. ..
₺55
Vergiler Hariç:₺55
Ağırlık : 500 mlAmbalaj : Cam Şişeİçindekiler : Çam Kozalağı SirkesiÇam Kozalağı Sirkesi, doğal fermantasyon yöntemi ile elde edilmiştir...
₺45
Vergiler Hariç:₺45
CEVİZ SİRKESİ EV YAPIMI 500 MLKalp Sağlığına İyi Gelmektedir. Ceviz en faydalı kuruyemişler arasında yer alır. Kalp sağlığını olumlu yönde etki etmek için ceviz sirkesinin tüketilmesi önerilmektedir.Kolesterolü Dengeler. Ceviz sirkesi kolesterol gibi hastalıklara oldukç..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
EV YAPIMI ELMA SİRKESİ 1 SINIFOsmaniye Mitisin yaylası elmalarından elde edilmiş olup  ve yogun bir sirkedir.Suya kesmiş bir ürün değldir.kilo vermeyi hızlandırma kolesterolü düşürme enfeksiyonlarla savaşma kan şekeri kontrolü ve şeker hastalığının diğer belirtilerini yatıştırma gibi önemli yar..
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Enginar Sirkesi EV YAPIMI 500 ML1) Kanser Riskini Ortadan Kaldırır.2) Kansızlığa İyi Gelir.3) Bağırsakları Çalıştırır.4) Kan Şekerini Dengeler.5) Cildi Gençleştirir.6) Karaciğeri Korur.7) Beyin Hücrelerini Güçlendirir...
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Hurma sirkesi ev yapımı 500 mlIlık suya ekleyip içmek, iştahınızı kontrolde tutmaya ve açlığı bastırmaya yardım eder. Bağışıklık sistemini güçlendirir.Hücrelerin hasar görmesine ve kanser hastalığına karşı koruyucudur. Düzenli olarak bu sirkeyi tüketen bireylerin vücutlarında toksin atılımı gerçekle..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
KEÇİBOYNUZU SİRKESİ EV YAPIMI 500 MLGRİBE, ÖKSÜRÜĞE İYİ GELİR İçindeki E vitamini sayesinde; öksürüğe, gribe, kemik erimesine ve kansızlığa iyi gelir. NEFES DARLIĞINA ETKİLİ Balgam söktürme özelliği vardır, göğsü yumuşatır.Bronşları açar, sigara tiryakileri için faydalıdır ve nefes darlığına karşı o..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Turşu (Karışık ) 1 Kg Turşu (Karışık ) 1 Kg
Stokta Yok
Özenle hazırladığımız taze ve doğal gıdalardan oluşan turşularımızı sizlere sunuyoruz.kireçsiz suyla hazırladığımız turşumuzun içerisinde lahana, kıl biber, havuç, nohut mayası, kornişon, limon, taşköprü sarımsak, ev yapımı sirke vardır.Özellikle ilaçsız en güzel malzemeler ile limon tuzu kullanmada..
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Üzüm Sirkesi, doğal fermantasyon yöntemi ile elde edilmiştir. Ağırlık : 500 mlAmbalaj : Cam Şişe..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Kapari, ülkemizde Akdeniz bölgemizde yetiştirilmektedir. Daha çok çalımsı bir yapıda olan dikenli bir bitkidir. İçeriğinde potasyum, fosfor ve kalsiyum içeriği bakımından oldukça zengindir. Bu bitki kendiliğinden, tohum halinde yetişmektedir. Dikenli çalı şekl..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)