Menü
Sepetim

Şarküteri

Şarküteri ürünleri hemen hemen hepimizin severek ve çokça tükettiği bir temel gıda ürünüdür. Birçok çeşidi olan bu şarküteri ürünlerinin her biri ayrı lezzetli her biri ayrı doğaldır. Şarküteri, geleneksel yöntemle veya gelişmiş makinalarla işlenmiş gıdaların tümüne verilen addır. Bu gıdalar örneğin; sucuk, sala, pastırma, köy tavuğu gibi ürünlerdir. Kahvaltılarımızda hatta hemen hemen her öğünde tüketilebilen bu şarküteri ürünleri lezzetli olduğu kadar faydalıdır da.

Şarküteri gıdaların çoğu yapımında fermente edildikleri için uzun bir süre dayanabilir ve uzun zamanlar tüketilebilmektedir. İnternet sitemizde bulunan geleneksel yöntemlerle fermente edilmiş doğal ve katkısız şarküteri ürünleri firmamızca sizler için hazırlanmış ve satışa sunulmuştur. Sizde birçok şarküteri ürünü çeşidi arasından istediğinizi seçebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Şarküterinin Faydaları

Şarküteri ürünleri çeşitliliği bol bir temel gıda ürünüdür. Bu çeşitliliği aynı zamanda kendi içinde de çeşitlenmektedir. Bu çeşit çeşit ürünlerin her birinin ayrı ayrı bir faydası vardır. Fakat bu şarküteri ürünlerinin işlenmiş olmaması geleneksel yöntemle fermente edilmiş olması gerekmektedir. Şarküteri ürünlerinin faydaları başlıca şunlardır:

  • Şarküteri ürünleri sindirim sistemine yardımcıdır.
  • İçlerinde bulunan mineral ve yüksek protein bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Vücutlardaki toksinlerin atılmasında şarküteri ürünleri çok yararlıdır.
  • İçeriğindeki demir ve potasyum sayesinde kansızlığa iyi gelir.
  • Enerji verir ve tok tutar.

Bu kadar faydalı bir temel gıda ürünü olan şarküteri her ne kadar faydalı ve lezzetli olsada fazla tüketimde zararları da olabilmektedir. Bu yüzden ölçülü ve yeteri kadar yemek herkes için en iyisi olacaktır.

Şarküteri Fiyatları

Şarküteri fiyatları, diğer temel gıdalara göre biraz pahalıdır. Bunun sebebi hem içerisinde et kullanılması hem de aynı zamanda yapılan işlemlerin zorluğu ve harcanan zamanın uzunluğudur. Bu fiyatlar; üretimde kullanılan malzemeler, üretimin süresi, uygulanan fermente işlemi gibi faktörlerle değişmekte ve farklılaşmaktadır. Fermente işleminin geleneksel yöntemle mi yoksa katkılı makine ile yapıldığı yine fiyatı etkileyen etkenlerden birisidir. Bu fiyatlar aynı zamanda şarküteri ürünleri arasında da değişiklik göstermektedir. İnternet sitemize girerek birçok şarküteri çeşidine ve uygun fiyatlara satın alabilirisiniz

 

 

Kadirli usulü taze yapılıp gönderilen % 100 dana etinden hazırlayıp tamamen katkısız ve doğal sucuk.Diğer adı ile İrişkin sucuğu.Bu lezzete bayılacaksınız! Taze yapılır taze tüketilir.Isıl işlem görmemiştir.Fabrikasyon olmayıp kendisine özgü baharatları ile coğrafi işaretli tescilli bir üründür.Ürün..
₺55
Vergiler Hariç:₺55
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)