Menü
Sepetim

Tatlılar

Tatlılar günlük hayatta ihtiyaç duyduğumuz şeker ihtiyacını karşılamamızı sağlamaktadır. Akşam yemeklerinden sonra, kahvaltıda hatta ara öğün olarak tatlı sürekli tüketiyoruz. Geleneksel tatlılarımız bu noktada herkes için ayrı bir yer tutsa da her tatlı ayrı bir lezzete sahiptir. Tatlıların birçok çeşidi vardır. Sütlü tatlıları daha çok ağır yemeklerden sonra tercih ederiz.

Şerbetli tatlıları ise daha hafif yemeklerden sonra tercih etmekteyiz. Sütlü tatlılar çeşitleri daha hafiftir fakat tadı da bir o kadar güzeldir. Şerbetli tatlılar ise herkesin bayılarak yediği bir seçenektir. Firmamız olarak yöresel şerbetli tatlılarımızı sizlere sunuyoruz. Bu tatlıları yerken kendinizi şımartacak ve daha iyi hissedeceğinizden eminiz. Tüm tatlılarımız için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Tatlıların Çeşitleri

Tatlıların çeşitleri firmamız tarafından beğeniye sunulmaktadır. Sitemizden tatlılarımıza ve çeşitlerine ulaşabilmektesiniz. Dilerseniz sizlere tatlılarımızdan ve çeşitlerinden bahsedelim:

  • Kabak tatlısı, tercihen bal kabağından yapılan bir tatlıdır. Her yöreye göre yapılış tarzı az çok değişmektedir. Fakat her yörede aynı lezzet ve dokusu vardır. Üzerine tahin dökülerek yenildiği zaman çok güzel olmaktadır. Tercihen üzerine ceviz de konulmaktadır. Bütün bunlar kabak tatlısını güzelleştirmektedir.
  • Künefe, yıllardan beridir herkesin severek tükettiği bu şerbetli tatlıyı sitemiz olarak sizlerin beğenisine sunmaktan onur duyuyoruz. Künefe şerbetli tatlıların şahı olarak görülmektedir. Künefe tatlısını hemen herkes denemiş olabilir. Fakat sitemizdeki künefeyi denemediyseniz hemen denemenizi öneriyoruz.

Tatlıların Fiyatları

Tatlıların fiyatları her yerde değişmektedir çünkü her firma aynı özeni göstermeyip aynı kalitede ürün kullanmamaktadır. Biz firmamız olarak müşterilerimiz için her detayı düşünerek bütün malzemelerimizi yüksek kaliteden üretilmiş olarak kullanmaktayız. Bu ürünlerin kaliteli kullanılmamasından kaynaklı bireylerde sağlık sorunları meydana gelmektedir. İnsanlar daha uygun tatlılara yönelerek aslında yaşanacak sıkıntılara meydan vermektedir.

Firmamız ise hem insan sağlığını düşünmekte hem de aile ekonomisine katkı sağlamaktadır. Bu sayede kaliteli tatlılara ekonomik fiyatlarla sahip olabilir. Bu lezzetlerin her birine sayfamızdan detaylarıyla birlikte ulaşabilirsiniz. Sipariş oluşturmak için istediğiniz ürünlerden istediğiniz miktarda sepetinize eklemeniz sipariş vermeniz için yeterli olacaktır. Sipariş verdiğinizde lezzetlere hayran kalacağınıza firmamız olarak eminiz. 

Bol Antep Fıstıklı Cezerye vitamin yönünden zengin sağlıklı bir besindir. Sürekli enerji verir ve metabolizmayı hızlandırır. Göz ve cilt sağlığına iyi gelir. En doğal malzemelerden üretilen fıstıklı Cezerye, organik havuç, yüksek kaliteli Antep fıstığı ve taze hindistancevizi sosları ile hazırlanan ..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
Şam Tatlısı  1.5 Kg  TepsiliŞeker yerine Erzincan yöresi çiçek balı ile tatlandırılmaktadır. balla şerbetlenmekte.dağlarımızda bulunan bazı yaprakları(defne gibi) daha farklı otlar ile (karanfil v.b) en eski geleneksel formüller ilehazırlayarak sizlere sunuyoruz. &..
₺240
Vergiler Hariç:₺240
 Şam Tatlısı  1,5 Kg  Tepsili Suriye kökenli olup eski ve geleneksel yöntem ile hazırlayarak sunmaktayız.ŞEKERSİZ bal ve tahin ile tatlandırarak hazırlanmaktadır. Tatlının ağırlığını almak için ise dağlarımızda bulunan bazı yaprakları(defne gibi) daha farklı otlar ile (karan..
₺210
Vergiler Hariç:₺210
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)