Menü
Sepetim

Blog - travel RSS Akışı

30 Apr Salatalık Nasıl Yetiştirilir?
admin 0 14987
Salatalık doğru ipuçlarını uyguladığınızda yetiştirilmesi en kolay sebzelerdendir. Peki salatalık nasıl yetiştirilir? Kabakgiller sınıfına giren salatalık yerde kol atarak ilerleyen ve sırık olmak üze..
02 Aug Buğday Çimi
admin 0 2570
Çocuklarımızın sağlıklı gelişimine destek olmak ve sağlığımızda iyileşme hissetmek için, günde bir kez 30 ml (yaklaşık 3 çorba kaşığı) taze sıkılmış buğday çimi suyu, en az 1 karışık taze meyve (yakla..
15 Sep Ramazan Pidesi Tarifi
admin 0 8705
Evde ramazan pidesi nasıl yapılır demeyin. Buyrun size birebir ölçüleriyle ramazan pidesi tarifi. Ramazan deyince kendine has kokusuyla sofraların vazgeçilmezi, fırınlarda on bir ayın sultanına özel o..
15 Sep Ihlamur Çayı ve Faydaları
admin 0 10433
    Hemen hepimizin bildiği ve özellikle kışın mutfaklarımızdan eksik etmediğimiz bir bitki ıhlamur. Mis kokulu yaprakları sayesinde hemen tanıyabildiğimiz ender bitkilerden olan ıhlamur, Marmara Bölg..
02 Aug Mayalı Gıdaların Önemi
admin 0 1163
Bugün AFP ajansının dünyaya geçtiği bir haberde şu satırlara yer verildi;Harvard Üniversitesi’nden bilim adamları bağırsak florasının kilo vermede rol oynayabileceğini belirledi.Fareler üzerinde a..
26 Jul Yöresel Osmaniye Kömbesi
admin 0 910
İyi Günler Sevgili Doğal Yaşam Blog Okuyucuları,bugünki konumuz Osmaniye ilinin yöresel bir yiyeceği olan bayram kömbesinin yaralarını ve yapılışını konuşacağız.Özellikle Ramazan bayramlarında geçmişt..
29 Apr Sebzelerde Sulama Nasıl Yapılır?
admin 0 1732
Bahar döneminde bahçe ve balkonlara ektiğimiz sebzelerde iyi bir hasat için yaz döneminde doğru bir sulama dengesi kurmamız gerekir. Sebzelerde sulama nasıl yapılır dediğimizde hem yöntem olarak hem d..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)