Menü
Sepetim

Kahvaltılık

Kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Güne zinde başlamak ve öyle devam ettirmek için kahvaltıda tüketmiş olduğumuz ürünler çok önemlidir. Bu öğün çoğu insan tarafından geçiştirilmektedir. Fakat kahvaltıda tükettiğimiz ürünler sağlığımızı olumlu yönde çok etkilemektedir. Bu konuda en çok besin değerine sahip ürünler genellikle kahvaltılık olarak geçmektedir.

Kahvaltılık ürünler hem besin değerinin yüksek olmasıyla hem de çok lezzetli olmasıyla çok tercih edilmektedir. Çoğu insan kahvaltılarının özenle hazırlanmasını istemektedirler. Bunun için yüksek meblağlar ödeyerek köy kahvaltısı gibi ürün çeşitliliğinin fazla olduğu yerlere gitmektedirler. Fakat bu ürünlere daha uygun fırsatlarla sitemizden ulaşabilir ve kendi kahvaltınızı evinizde daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.

Kahvaltılık Ürünler

Kahvaltılık ürünler konusunda sitemizde birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin hepsi doğal olarak üretilerek sofranıza gelmektedir. Ev yapımı ürünleri sofranızda bulundurmaktan büyük keyif alacağınıza firmamız olarak garanti vermekteyiz. Sitemizde bulunan kahvaltılık ürünlerden bazıları şunlardır:

 • Sele zeytini
 • Alıç marmelatı
 • Çiçek balı
 • Acuka
 • Çam kozalağı pekmezi ve çam kozalağı şurubu
 • Böğürtlen reçeli
 • Çilek reçeli
 • Doğal ve şekersiz fıstık ezmesi ve ballı fıstık ezmesi
 • Dut pekmezi
 • İncir kürü ve incir reçeli
 • Hal zeytini
 • Keçiboynuzu özü soğuk sıkım
 • Karakovan balı

Bu ve buna benzer daha birçok ürüne sitemizden ulaşmanız mümkündür. Her ürünümüz özenle ve doğal içerikli olduğundan dolayı kahvaltı sofralarınızı zenginleştirirken daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlayacaktır. Tüm ürünler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kahvaltılık Ürün Fiyatları

Kahvaltılık ürün fiyatları diğer ürünlere oranla daha pahalı olabilmektedir. Çünkü bu ürünlerin çoğu yoğun emek gerektiren ve zaman alan ürünlerdir. Bal gibi üretimi zor ve meşakkatli ürünlerin fiyatları birazcık pahalı gelebilir fakat bu ürünlerin hepsi doğal olduğundan dolayı aslında firmamızdaki fiyatlar piyasa fiyatlarından daha uygun olmaktadır.

Bu ürünlerin tamamen doğal olması fiyatların da uygun olmasını firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu önemli bir hizmettir. Bu konuda firmamızdan alışveriş yapan tüm müşterilerin geri dönüşleri ürünlerden ve fiyatlardan memnun kaldığı yönündedir. Her ürünü satın alıp denedikten sonra firmamızın devamlı müşterisi olacağınızdan hiç şüphemiz yoktur.

 

    Zeytinin anavatanı Doğu Akdeniz'den bölgemizden Akyar köyümüzden 1. sınıf sele zeytinimiz.    Sadece yuvarlama tekniği ile ve sadece kaya tuzu ile fermente edilmiş olup başka hiçbir şey içermemektedir. Aylarca bidonlarda yuvarlandı ve kıvam aldılar.Zeytind..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
Acı ,iştah açıcı sabah kahvaltılarında tercih edebilecek bir urun doğal ve katkısız olarak sizlere sunuyoruz.Acılı ve acısız salça ceviz zeytinyagı ve 8 farklı dogal baharatlarımızdan kullanılmıştır. Muhammara adı ile de bilinmektedir...
₺40
Vergiler Hariç:₺40
ılgaz Dağları'nın eteklerinden sizin için özenle topladığımız %100 doğal yabani alıçları hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanmadan marmelat yapıyor ve sizlere sunuyoruz. Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olacak taptaze  bir lezzet...
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Bal ( Ham ) Bal ( Ham )
Stokta Yok
    Arı kolonilerinin çoğalması oğul arılar ile olur. Oğul Arı kolonisinden ilk yıl hasat edilen bala 'OĞUL BALI' denir. Soğuk algınlığı, halsizlik ve bir çok hastalığa ilaç olarak kullanılabilir. Erzurum Hınıs Bölgesinin Yüksek Rakımlı Dağlarında Üretilmiştir. Tamamen Şekersizdir. Analizl..
₺330
Vergiler Hariç:₺330
Erzincan Yöresi Süzme Çiçek Balı 500+ PROLİN İÇERMEKTEDİR !!Orta ve Gündeydoğu Anadolu Bölgesi kır çiçeklerinden derlenmiştir.Balımız doğal olduğundan zamanla kristallenme olabilir.12 aylıktan küçük çocuklar için tavsiye edlimez.%100 Doğal ÜrünEmniyet bandı koruma kapağı ile hijyenik bir şekild..
₺130
Vergiler Hariç:₺130
Çalılardan toplanan böğürtlenlerden en nefis  reçeli hazırlayıp doğal ve katkısız şekilde sizlere sunduk!..
₺90
Vergiler Hariç:₺90
İçeriği: Çam Kozalağı PekmeziAğırlık: 1 kgAmbalaj: Cam Kavanoz..
₺90
Vergiler Hariç:₺90
Ağırlık : 500 mlAmbalaj : Cam Şişeİçindekiler : Çam Kozalak Şurubu..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
    Tarladan  topladığımız çilekleri , muhteşem  kıvamıyla kahvaltılarda da tüketmek için yediveren cinsi organik çileklerimizden el emeği ile yaptığımız ev yapımı çilek reçelimiz tam size göre!  Doğal çilek tanelerinin formunu, kokusunu, t..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Taze ve özel olarak hazırlanan Kabak Tatlımıza bayılacaksınız. Net 800 Gr...
₺90
Vergiler Hariç:₺90
Divle obruk deri peyniri doğal bir antibiyotiktir. Vücuttaki enfeksiyonu temizler.Kalsiyum kaynaklarından biri olan peynir, kas ve kemik gelişimini desteklemektedir.Güçlü bir diş yapısının oluşması ve diş hastalıklarını önlemesine yarımcı olur.Vitamin değeri yüksektir. kansızlığı..
₺70
Vergiler Hariç:₺70
Malatya yöresindeki ağaçlardan geleneksel yöntemlerle elde edilen katkısız ve %100 doğal dut pekmezimizi sizlere sunuyoruz.Soğuk kış aylarında vücudun direncini arttırırözellikle sporcular ve yoğun iş temposunda çalışanlar için enerji deposudur.diyet yapanların ve sağlıklı beslenenlerin şeker ihtiya..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 40 (4 Sayfa)