Menü
Sepetim

Kahvaltılık

Kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Güne zinde başlamak ve öyle devam ettirmek için kahvaltıda tüketmiş olduğumuz ürünler çok önemlidir. Bu öğün çoğu insan tarafından geçiştirilmektedir. Fakat kahvaltıda tükettiğimiz ürünler sağlığımızı olumlu yönde çok etkilemektedir. Bu konuda en çok besin değerine sahip ürünler genellikle kahvaltılık olarak geçmektedir.

Kahvaltılık ürünler hem besin değerinin yüksek olmasıyla hem de çok lezzetli olmasıyla çok tercih edilmektedir. Çoğu insan kahvaltılarının özenle hazırlanmasını istemektedirler. Bunun için yüksek meblağlar ödeyerek köy kahvaltısı gibi ürün çeşitliliğinin fazla olduğu yerlere gitmektedirler. Fakat bu ürünlere daha uygun fırsatlarla sitemizden ulaşabilir ve kendi kahvaltınızı evinizde daha sağlıklı hale getirebilirsiniz.

Kahvaltılık Ürünler

Kahvaltılık ürünler konusunda sitemizde birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin hepsi doğal olarak üretilerek sofranıza gelmektedir. Ev yapımı ürünleri sofranızda bulundurmaktan büyük keyif alacağınıza firmamız olarak garanti vermekteyiz. Sitemizde bulunan kahvaltılık ürünlerden bazıları şunlardır:

Bu ve buna benzer daha birçok ürüne sitemizden ulaşmanız mümkündür. Her ürünümüz özenle ve doğal içerikli olduğundan dolayı kahvaltı sofralarınızı zenginleştirirken daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlayacaktır. Tüm ürünler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kahvaltılık Ürün Fiyatları

Kahvaltılık ürün fiyatları diğer ürünlere oranla daha pahalı olabilmektedir. Çünkü bu ürünlerin çoğu yoğun emek gerektiren ve zaman alan ürünlerdir. Bal gibi üretimi zor ve meşakkatli ürünlerin fiyatları birazcık pahalı gelebilir fakat bu ürünlerin hepsi doğal olduğundan dolayı aslında firmamızdaki fiyatlar piyasa fiyatlarından daha uygun olmaktadır.

Bu ürünlerin tamamen doğal olması fiyatların da uygun olmasını firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu önemli bir hizmettir. Bu konuda firmamızdan alışveriş yapan tüm müşterilerin geri dönüşleri ürünlerden ve fiyatlardan memnun kaldığı yönündedir. Her ürünü satın alıp denedikten sonra firmamızın devamlı müşterisi olacağınızdan hiç şüphemiz yoktur.

 

Şekersiz Fıstık Ezmesi Yer Fıstığı Ezmesi özenle seçtiğimiz yeni mahsul Osmaniye Yer Fıstıklarının kavrulup öğütülmesiyle elde edilir.%100 Doğal Fıstık Ezmesi  içerisinde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu bulunmamaktadır.Tam bir protein deposu olan Fıstık Ezmesi içerisinde bulunan..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Fıstık Ezmesi Sade  330 grFıstık Ezmesi özenle seçtiğimiz yeni mahsul Osmaniye Yer Fıstıklarının kavrulup öğütülmesiyle elde edilir.%100 Doğal Fıstık Ezmemizin  içerisinde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu bulunmamaktadır.Tam bir protein deposu olan Fıstık Ezmesi içerisinde buluna..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Fıstık Ezmesi BallıBallı Fıstık Ezmesi özenle seçtiğimiz yeni mahsul Osmaniye Yer Fıstıklarının kavrulup öğütülmesiyle elde edilir. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu bulunmayan %100 doğal Fıstık Ezmemizi tatlandırmak için Erzincan Balı ve kendi çektiğimiz tahini kullanmaktayız.&n..
₺100
Vergiler Hariç:₺100
Fıstık Ezmesi (Ballı)Ballı Fıstık Ezmesi özenle seçtiğimiz yeni mahsul Osmaniye Yer Fıstıklarının kavrulup öğütülmesiyle elde edilir. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu bulunmayan %100 doğal Fıstık Ezmemizi tatlandırmak için Erzincan Balı ve kendi çektiğimiz tahini kullanmaktayız. Tam ..
₺100
Vergiler Hariç:₺100
    Bahçe ilçemizin Kardere Köyü'nde yapılan bölgenin floarasını içinde barındıran eski usul hakiki yayık  köy tereyağlarımız şifa kaynağınız olacak.    Kime güvensem, nereden alsam, nasıl emin olsam? Hepimizin endişesi. Haftada en fazla 20 kilo çıkarabildiğimiz, tümüyle eşs..
₺240
Vergiler Hariç:₺240
Isıl işlem görmeyen, hiç bir katkı eklenmeyen el yapımı sucuklarımızı en doğal şekliyle tüketebilirsiniz.Yüzde yüz dana etinden, az yağlı, en taze baharatlarla hazırlanmış Doğal Kasap sucuk. renklendirici vs hiç Bir Koruyucu İçermez. Tamamen doğaldır, haftalık üretilir bekletilmez. Doğal Baharatları..
₺340
Vergiler Hariç:₺340
   Sadece Osmaniyemize özel simidimiz. Kırmızı rengi, şekerli tadı ve çoğunlukla şalgamla yenilmesi nedeniyle algılarımızı bozan, bir simit türü.   Yedikten sonra simide olan bakışınızın değişeceği, yediğimiz en tatlı ve lezzetli simit çeşididir dersiniz.Acılı şalgam il..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Şekersiz Fıstık Ezmesi Yer Fıstığı Ezmesi özenle seçtiğimiz yeni mahsul Osmaniye Yer Fıstıklarının kavrulup öğütülmesiyle elde edilir.%100 Doğal Fıstık Ezmesi  içerisinde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu bulunmamaktadır.Tam bir protein deposu olan Fıstık Ezmesi içerisinde bulunan..
₺160
Vergiler Hariç:₺160
Bal (Çiçek Balı) Erzincan Yöresi Süzme Çiçek Balı 500+ PROLİN İÇERMEKTEDİR !!Orta ve Gündeydoğu Anadolu Bölgesi kır çiçeklerinden derlenmiştir.Balımız doğal olduğundan zamanla kristallenme olabilir.12 aylıktan küçük çocuklar için tavsiye edlimez.%100 Doğal ÜrünEmniyet bandı koruma kapağı i..
₺360
Vergiler Hariç:₺360
Katkısız koruyucusuz organik Ballı Fıstık Ezmesi .Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi haline gelecek bir tat.Özenle seçilen Osmaniye yer fıstığımızdan üretilmiştir. Osmaniyeden yerinden gönderim yapıyoruz330 gram yuzde 15 Erzincan çiçek balı ve yuzde 3 kendi çektiğimiz tahin eklemekteyiz.Lezzetten ö..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Şekersiz Sade Parçacıklı Fıstık Ezmesi (330gr)Katkısız koruyucusuz yerli üründür.Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi haline gelecek bir tat.Özenle seçilen Osmaniye yer fıstığımızdan üretilmiştir. Osmaniye'den yerinden gönderim yapıyoruz.%100 Doğal Ezmelerimizde rafine şeker, koruyucu, glüten, palm y..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Doğal Yer Fıstığı EzmesiYer fıstığı ezmesi, yer fıstığından yapılan bir tür ezmedir. Yer fıstığı tohumları kabuklarından ayrıldıktan sonra kavrulur ve öğütülür. Bu işlem sonucunda yağ içeriği yüksek, yumuşak bir ezme elde edilir.Yer fıstığı ezmesi, protein, sağlıklı yağlar ve lif gibi besin öğeleri ..
₺160
Vergiler Hariç:₺160
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 44 (4 Sayfa)