Menü
Sepetim

Kırmızı Reishi Mantarı 1LT (Red Reishi)

Kırmızı Reishi Mantarı 1LT (Red Reishi)
Kırmızı Reishi Mantarı 1LT (Red Reishi)
  • Ağırlık: 1.00kg
  • 16:00 ya kadar aynı gün kargoda
₺600
Vergiler Hariç: ₺600

Kırmızı Reishi mantarı doğal sakinleştirici etkisi ile dikkat çeker. Kırmızı Reishi mantarının sinirleri yatıştırdığı ve uykuyu düzenlediği bilinmektedir. Tüm bunların yanında hafıza güçlendirici etkisinin olduğu da söylenen Reishi mantarı vücut enerjisini arttırarak insana canlılık ve zindelik de katar.

Resihi mantarı güçlü antioksidan kaynağı olarak da bilinir. İçeriğindeki antioksidan bileşenleri sayesinde özellikle kış aylarında bağışıklık sistemini yükseltmek ve güçlendirmek amacıyla kullanılır. Vücut direncini arttırması ve hastalıklara karşı vücudu koruması öne çıkan özelliklerindendir. Uzak doğuda ölümsüzlük mantarı olarak bilinir ve 5000 yıldan bu yana kralların ayinlerde ile içtikleri bilinir.

Reishi mantarı bu özelliği ile vücudun bağışıklık sistemini baskılayan hastalıklara karşı da koruyucu etki oluşturur. K,a.n/s'e.r hstlıgndaa BĞŞKLK göüçlendirici etkisi vardır.

Reishi mantarının öne çıkan bir diğer özelliği de kan basıncını düşürücü etkisidir. Yüksek tansiyon şikayetiyle uğraşanlar tansiyonu dengelemek için Resihi mantarına başvurabilir.

Böbrek yetmezliği rahatsızlığı yaşayanlar da bu hastalığın tedavisinde Reishi mantarına başvurabilir. Böbrek yetmezliğinin iyileşmesine yardım eden Reishi mantarı bir yandan da ilerlemesini engellemektedir.

Kırmızı Reshi Mantarı aynı zamanda cinsel gücü arttırmasıyla bilinmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi