Menü
Sepetim

Doğal Şalgam Suyu

Günümüzde çokça tüketilen ve çoğu kişi tarafından sevilen yemeklerin, özellikle kebapların vazgeçilmezi olan doğal şalgam suyu çok yararlı ve lezzetli bir içecektir. Şalgam suyu ya da kısaca şalgam, siyah havuç ve kırmızı pancar ile yapılan Çukurova bölgesine özgü ve çokça sevilen içecektir. Yapımında siyah havuç, kırmızı pancar, ekmek hamuru, bulgur unu, şeker ve tuz ile suyun bulunur. Ve bu ürünlerin karıştırılıp fermentasyon işlemi yani mayalanmasını sağlayarak yapılır. Doğal bir içecek olan şalgam suyu diğer içilen gazlı içeceklere kıyasla doğal ve sağlıklıdır.

Fakat içeriğinde bulunan tuzdan dolayı tansiyon hastalarının ve hamilelerin tüketiminde fazlalığa kaçılmaması dikkat edilmelidir. Şalgam suyunun acılı ve acısız çeşitleri de yapılmaktadır. Normal şekilde olan acısız çeşidine acı turşu suyu katılarak acılı halede getirilmektedir. Bu doğal şalgam suyuna geleneksel yöntemle yaptığımız ve satışa sunduğumuz internet sitemizden temin edebilirsiniz.

Şalgam Suyunun Faydaları

Yemeklerin yanında ve günlük hayatta tüketilen gazlı ve diğer yapay içeceklerin aksine doğal ve gayet geleneksel yöntemlerle üretilen şalgam suyu sağlık açısından çok faydalı ve aynı zamanda lezzetli bir içecektir. Şalgamın içeriğinde hiçbir katkı maddesi olmaması ve tamamen doğal olmasının üstüne lezzeti de eklenince faydaları saymakla bitmez. Şalgam suyunun faydaları şunlardır:

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Şeker hastalığına iyi gelir.
  • Kolestrolü düşürmek.
  • Sindirime yardımcıdır.
  • Kilo vermek açısından da faydalıdır.
  • A vitamini ve daha birçok vitamin ve mineral deposudur.

Bu gibi birçok faydası olan şalgam suyuna sitemizden kolaylıkla ve gönül rahatlığıyla satın alabilirisiniz.

Şalgam Suyu Fiyatları

Şalgam suyu üretimi ve hazırlanması gayet meşakkatli bir içecektir. İçinde kullanılan sebzelerin toplanmasından sofralarınıza gelinceye kadar bu zorlu süreçte geleneksellik korunmasın adına dikkat edilir. Şalgam suyu fiyatları da bu sürece göre şekillenir ve litre hesabına göre satılır. Hemen hemen piyasada bulunan şalgamların fiyatları aynı olsa da kaliteleri aynı değildir. Firmamızın ürettiği ve internet sitemizde bulunan şalgamların doğal ve geleneksel yöntemlerle en kaliteli şekilde sizlere satışa sunulduğu bu şalgamlar çoğu firmanın da fiyatlarına göre gayet makuldür.

 

% 100 Doğal Katkısız Koruyucusuz Ev Yapımı Şalgam Suyuİçindekiler: Su, mor havuç, ata tohumu karakılçık bulgur unu, nohut, kaya tuzuSoğuk içilmesi tavsiye edilir.Şeker ve kolesterol içermez. Geleneksel yöntemler ile hazırlanmıştır. Tamamen el yapımı %100 Doğal Şalgam Suyumuz hiçbir koruy..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)