Menü
Sepetim

Bitkisel Çaylar

Bitkisel çaylar sağlık açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Her bitkinin ayrı faydası vardır. Bu bitkiler zamanında kurutularak çay yapımında kullanılır. Genellikle her evde sağladığı faydalara göre en az birkaç tane bitkisel çay bulunmaktadır. Adaçayı, zerdeçal, reyhanlı gibi birçok bitki çayına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bitki çayları konusunda çok fazla seçenek bulunduğu için tamamen doğal bitki çayları azalmıştır. İnsan sağlığına önem veren ve en önemli prensibi olan firmamız tüm bitki çaylarını yeni nesil fermantasyon sistemiyle katkı maddesi içermeden evlerinize getiriyor. İhtiyacınız olduğu her an sayfamızdan bu çayları inceleyebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Bitkisel Çayları Çeşitleri

Bitkisel çayların çeşitleri sitemizde kambuçha serisiyle yeni nesil fermantasyonla geliştirilmiş ürünleri sunmaktadır. Dilerseniz sitemizde bulunan kambuçha bitki çaylarını inceleyelim:

  • Kambuçha ada çayı, ada çayının yıllardan beri bilinen bütün faydalarını bünyesinde toplayarak lezzetli ve sağlıklı bir içecek türüdür.
  • Kambuçha klasik, kambuçha serisinin orijinal lezzetiyle kendinden hafif asitli içimiyle sizi içtiğiniz andan itibaren ferahlatacak ve içerisindeki doğal probiyotik ve enzim kaynağıyla sağlıklı bir içeceğiniz olacaktır.
  • Kambuçha reyhanlı, reyhan bitkisinin göz alıcı rengi ve lezzetiyle tam bir şifa kaynağıdır. Taze reyhan yapraklarıyla sağlıklı bir alternatiftir.
  • Kambuçha zerdeçal, Asya’da yıllardır tıpta tedavi amaçlı kullanılan bir üründür. Faydaları saymakla bitmemektedir. Güçlü bir antioksidandır. Bu içecekte aynı yöntemlerle aroma verdiğimiz sağlıklı bir içecektir.
  • Kambuçha yeşil çay, diğer çeşitlerine göre siyah çay değil de yeşil çaydan yapılmıştır. Ananas ve zencefille lezzeti güçlendirilen ve tam bir şifa kaynağı olan bu ürünü denemeden geçmemenizi tavsiye ediyoruz.
  • Zeytin yaprağı, çayını yaparak tükettiğimizde çok faydalıdır. Kötü kolesterolü düşüren bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda soğuk algınlığına iyi gelir, kan basıncını düşürür, bağışıklık sistemini güçlendirir.

Bitkisel Çaylarının Fiyatları

Firmamız olarak sizlerin aile ekonomisini düşünürken kaliteli bir hizmet almanızı amaçlamaktayız. Bu yüzden bitki çaylarının fiyatları her bütçeye uygun ayarlanmıştır. Doğal içerikli ve katkı maddeleri kullanılmadan hazırlanmıştır. Sağlığa faydalı bu bitki çaylarına ulaşmak için sayfamızı ziyaret etmeniz ve istediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek satın almanız yeterli olacaktır.

 

 

Osmaniye'nin  Zorkun yaylasına bağlı Küllü Köyü yol geçmeyen bakir ağaçlarından toplanmıştır. 1. sınıf ıhlamurdur. 2000 m rakımda araç egzoz, duman vs maruz kalmamıştır.Net: 100  Gramdır...
₺30
Vergiler Hariç:₺30
Antik çağlardan beri pek çok farklı kültürde bir nevi efsane olan faydalarıyla bilinen Adaçayı, tarih boyunca insanların kutsal saydığı ve törenle topladığı, sağlık ile ilgili oldukça büyük potansiyel taşıyan bir bitkidir. 13. yy’dan kalma bir dizede “Eğer dikmişsen adaçayını bahçeye, ne gerek var ö..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Kombuçha Klasik
Stokta Yok
Kombuçha serisinin ana kraliçesi Kombucha Klasik,  orjinal lezzetiyle ve kendinden hafif asitli içimiyle ferahlatırken, aynı zamanda doğal probiyotik ve enzim kaynağı içeriğiyle sağlıklı içecek alternatifiniz olacak.Kombucha olarak geleneksel yöntemlere bağlı kalarak, hiç bi..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Lezzetli aroması ve göz alıcı rengi ile şifa kaynağı bir bitki olan Reyhan, Osmanlı saraylarının vazgeçilmez şerbetlerinin ham maddesidir ve saray sultanlarının cilt güzelliğinde, alternatif tıp uzmanlarının da ilaç olarak kullandığı çok yönlü bir bitkidir. Taze Reyhan yapraklarıyla ve 2. fermantasy..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Diğer çeşitlerden farklı olarak siyah çay yerine güçlü bir antioksidan olan yeşil çay ile fermente edilen, yeşil çaya çok yakışan taze Ananas ve Zencefil dilimleriyle aromalandırdığımız “Yeşil Çay-Ananas-Zencefil”li kombuchayı biz çok sevdik... Kombucha’nın şifa kaynağı olan zengin içeriği, yeş..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
    Faydaları saymakla bitmeyen mucizevi bitki Zerdeçal, Asya’da özellikle de geleneksel Hint tıbbında 2500 yıldan fazla bir geçmişe sahip, geleneksel tıpta uzun yıllardır tedavi amaçlı kullanılmakta olan şifalı bir bitkidir. Birkaç on yıldır özellikle kanser alanında koruyucu ve kanser hü..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Dalından Taze Zeytin YaprağıZEYTİN YAPRAĞI FAYDALARI:Kötü kolesterolü düşürmektedir.Anti bakteriyeldir.Antibiyotik etkisi vardır.Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.Soğuk algınlığı için etkilidir.Kan basıncını düşürmektedir.Kan şekerini düşürmektedir.Zeytin Yüzyıllar Boyunca Hem Meyve, Hem Yapraklar..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)