Menü
Sepetim

Tatlı Lezzetler

Günümüzde tükettiğimiz ve sağlığımız açısından da çok önemli olan meyvelerin her ne kadar yaş halini yesek de kullanılan geleneksel yöntem ve teknolojik yöntemler sayesinde kurutarak sağlıklı ve daha uzun raf ömrü kazandırabiliriz. Bu gibi kuru meyve ve kuru yemişler hem sağlıklı ve dayanıklı tüketilebilen ürünlere tatlı lezzetler olarak adlandırılır.

 Bu tatlı lezzetler firmamız tarafından geleneksel ve doğal yöntemler ile üretilerek beğeninize sunulmuş şekilde sitemizde satılmaktadır. Bu tatlı lezzetlerin üretiminde teknolojiden ziyade geleneksel yöntemleri kullanmak hem ürünün doğallığı açısından hem de raf ömrü bakımından çok önemli bir rol oynamaktadır.

Tatlı Lezzetlerin Çeşitleri

Çokça ve severek tükettiğimiz kuruyemiş ve meyvelerin kurutulmuşları yani kısaca tatlı lezzetler sitemiz bünyesinde satıştadır. Bu ürünlerin üretiminde ve muhafaza edilmesinde sizlere gelene kadar en geleneksel ve doğal yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemler sayesinde ürünlerin lezzetleri ve en önemlisi doğallığı korunmuş olur. Bu yüzden gayet doğal, sağlıklı ve lezzetli tatlı lezzetleri sizlere buluşturmak için özveri ile çalışmaktayız sitemizde bulunan tatlı lezzetlerin çeşitleri şunlardır:

 • Aydın inciri
 • Cennet hurması kurusu
 • Doğal hurma
 • Dut kurusu
 • Kuru siyah üzüm
 • Kuru üzüm hoşaflık
 • Maraş tarhana
 • Maraş tarhanası çerezlik
 • Pekmez sucuğu (köme)
 • Üzüm pestili
 • Yer fıstığı (çiğ ve kavrulmuş)
 • Yerli ceviz (Çağlayancerit)

Bu tatlı lezzetler gibi doğal ve lezzetli ürünlerin sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Hatta bu gibi doğal ve lezzetli ürünlere sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bu ürünleri biz sizler için en geleneksel yöntemler ile hazırlıyor ve beğeninize sunuyoruz.

Tatlı Lezzetlerin Fiyatları

Her ne kadar meyveler doğal olarak oluşsa da onları tatlı lezzet haline getirmek ve geleneksel yöntemleri kullanmak gayet meşakkatli bir işlemdir. Oysaki teknolojik aletlerden yararlanılsa daha hızlı ve kolay şekilde yapılabilir fakat bizler bunu daha geleneksel yollarla doğal ve ev yapımı şekilde hazırlayarak hem lezzetini hem de en önemlisi doğallığını koruyarak sizlerin beğenisine sunmak istiyoruz. Bu yüzden Tatlı lezzetlerin fiyatları bu yöntemlere göre belirlenmektedir. Çoğu firmaya göre de geleneksel yöntem kullanılmasına rağmen sitemizde daha ucuz fiyatlara satıyoruz. 

Sultan Gazi Lokumu'nun dış yüzeyi bol antep fıstığına daldırılarak yapılan içi kaliteli çikolatalı Antep fıstıklı Lokum, en lezzetli ve özel lokumlardan biridir. En güzel anlarınıza ve en güzel konuklarınıza sunmak için enfes bir lezzete dönüşen lokumumuz, fıstık ve çikolata severlerin olmazsa olmaz..
₺75
Vergiler Hariç:₺75
Bol Antep Fıstıklı Cezerye vitamin yönünden zengin sağlıklı bir besindir. Sürekli enerji verir ve metabolizmayı hızlandırır. Göz ve cilt sağlığına iyi gelir. En doğal malzemelerden üretilen fıstıklı Cezerye, organik havuç, yüksek kaliteli Antep fıstığı ve taze hindistancevizi sosları ile hazırlanan ..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
 Kahve yanında misafirleriniz için sunabileceğiniz ikramlık Kuş CezeyeDış ortamla temas etmeyecek şekilde paketlenen Çifte Kavrulmuş Nar kokumuz en kısa sürede ve en taze haliyle sizlere ulaştırılmaktadır. Bu, atıştırmalık, hediye veya ikram olarak benzersiz bir seçenektir. Tüm ürünle..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
Şam Tatlısı  1.5 Kg  TepsiliŞeker yerine Erzincan yöresi çiçek balı ile tatlandırılmaktadır. balla şerbetlenmekte.dağlarımızda bulunan bazı yaprakları(defne gibi) daha farklı otlar ile (karanfil v.b) en eski geleneksel formüller ilehazırlayarak sizlere sunuyoruz. &..
₺240
Vergiler Hariç:₺240
    Antep yöresinin en güzel tatlılarından biri olan Antep Fıstıklı Muska Kahve yanında misafirleriniz için sunabileceğiniz en iyi ikramlık .   Antep yöresinde ve Türkiye genelinde çok iyi bilinen ve tüketilen bir ikramlıktır.    Şekli bir üçgeni andırdığı içi..
₺70
Vergiler Hariç:₺70
- Aydının dağlarında dalında kurumuş dağ inciri olup 1. sınıf üründür. Sitemizde daha uygun olan Aydın inciri ürünleri vardır. Bu ürün peroksitle yıkanmamış tüm doğallığıyla muhafaza edilmiş olup yıkamadan yenilebilecek durumdadır. Daha doğal ve daha iyisi mevcut değildir. - Bu inciri tüketenle..
₺85
Vergiler Hariç:₺85
Kozan ilçemizde yetişen cennet hurması kurularımız.. Misafirleriniz ile kahve diğer ikramlar yanında tuketebilir ortamınıza sağlık katabilirsiniz.En sağlıklı atıştırmalık cennet hurması kurusu bakır ve potasyum içerir, eksik minerallerimizi tamamlar.İri boy özenle hazırlayıp kuruttuğumuz hurmal..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Sonbahar mevsimine gelmemizle birlikte tesisimizin ilk ürünü, Kozan dağlarında yetişen cennet hurması kuruları  satışa çıkmıştır    Dilimlenmiş ve kurutulmuş Trabzon Hurmalarımız tamemen doğal esintilerle asılarak kurutulmuştur.Diyet listelerimizin başında gelen cennet hurmasının fayd..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Binlerce yıllık geleneğe bağlı kalınarak hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeden yaptığımız maraş tarhanamızı,sizlere ulaştırıyoruz. Bol Katıklıdır.Kekiklidir.Ayrıca Sıkma tarhana formuda elimizde mevcuttur.Çorbalık ve çerez olarak tüketilir...
₺70
Vergiler Hariç:₺70
 Maalesef Turkiye piyasasındaki hurmaların Yüzde 90a yakın Gilikoz ile yıkanmakta ve koruyucu içermektedir.Diğer bir kısmı ise özellikle çok büyük olan boylar genetiği değiştilimiş olup güneyimizde bir ülkede yapılmaktadır.Tarihde hurmalar hiç bu boyda olmamıştır.Lezzet olarak çok guzel tadlar ..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
Taze ve lezzetli lokumları bulabileceğiniz, kaliteli ve sağlıklı lokumlar üretiyoruz. Sultan Gazi Kadayıflı sarma çikolatalı lokum , deneyimli ustalar tarafından bakır levhalar üzerinde hazırlanmış özel bir tat ve doku ile kendiniz ve sevdikleriniz için alabilirsiniz...
₺55
Vergiler Hariç:₺55
"Tatlı ye tatlı konuş" sözünün geldiği bu ülkelerde tatlı ikram etmek ve hediye olarak almak doğru davranışın bir göstergesidir. Samimi ve sevgi dolu anların ve keyifli sohbetlerin simgesi haline gelmiştir.Tatlıya atfedilen önem her zaman ön plana çıkmıştır. Türk toplumu ve tatlıları söz konusu old..
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)