Menü
Sepetim

Temel Gıda


Temel gıdalar hayatımızı devam ettirmek için en çok tükettiğimiz gıdaların bütünüdür. Bu gıdaların günümüz şartlarında doğal olarak bulunması artık çok zorlaşmıştır. Fakat firmamız bu ürünleri size katkı maddesi içermeden sunmak için yoğun çaba sarf etmektedir. Temel gıdaların en büyük özelliklerinden biri doyurucu nitelikte olmasıdır.

Temel gıda ürünlerine doğal olarak ulaşılması çok önemlidir çünkü temel gıda ürünlerine doğal olarak ulaşılmadığı zaman yarardan çok zarar getirmektedir. Bunun dolayı firmamız bu ilkeleri benimseyerek üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Alacağınız her ürünün doğal olarak üretildiğine emin olarak gönül rahatlığı ile tüketimini gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünlere ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Temel Gıda Ürünleri

Temel gıda ürünleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken birçok detay vardır. Bu detaylar sağlık açısından çok önemlidir. Firmamız bu konuda müşterilerine yüksek kalite imkânı sunmaktadır. Sağlığına dikkat etmek isteyen ve bu konuda ne tüketmesi gerektiğini bilmeyen ve tüketeceği bu ürünlerin en sağlıklı haline bulmak isteyen her birey firmamız aracılığıyla istediklerine ulaşabilmektedir. Temel gıda aracılığıyla firmamızın verdiği birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin bazıları şunlardır:

Her ürün doğal olarak sofralarınıza gelmektedir. Aynı zamanda salça gibi üretimi zor olan ürünler ise ev yapımıdır. Her ürün sizlere özel kiloluk ve gramlık olarak paketlenmektedir. İstediğiniz ürüne istediğiniz miktarlarda sahip olmanız mümkündür.

Temel Gıda Fiyatları

Temel gıda ürünleri çok seçenekli ürünler arasındadır. Bundan dolayı fiyat farklılıkları çok olmasa da her firmada aynı oranda olmamaktadır. İnsanlar bu yönüyle daha ekonomik olması adına ucuz olan ürünlere yönelmektedir. Fakat bu kısa süreli mantıklı bir çözüm gibi görünüyor olsa da geniş zamanda ciddi sağlık problemlerine yol açabilmektedir.

Bu yönüyle firmamız temel gıda fiyatları konusunda detaylı çalışmalar yaparak hem evlerinize en kaliteli ürünleri getirmekte hem de uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Her ürünü doğal olarak sizlere sunmakta olan firmamızı tercih ederek ev ekonominize katkı sağlarken aynı zamanda da sağlıklı gıda tüketimini sağlamanız mümkündür.

 

 

 

Acı ,iştah açıcı sabah kahvaltılarında tercih edebilecek bir urun doğal ve katkısız olarak sizlere sunuyoruz.Acılı ve acısız salça ceviz zeytinyagı ve 8 farklı dogal baharatlarımızdan kullanılmıştır...
₺35
Vergiler Hariç:₺35
Arpa ve unu yeterince değeri bilinmeyen maalesefki unuttrulan besinlerden birisi olup ilk sıralarda artık önemsenmesi egreken çok besleyici birçok besin eksiğini giderecek olan bir üründür.Arpa tahılından elde edilen bir un çeşidi olan arpa unu, pek çok ülkede sağlıklı olması nedeniyle ter..
₺20
Vergiler Hariç:₺20
Ev yapımı usul ile yapılmıştır.Katkı koruyucu içermez.1. sınıf üründür...
₺55
Vergiler Hariç:₺55
İçindekiler: Biber Salçası Hiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedirBuzdolabında Muhafaza Ediniz...
₺50
Vergiler Hariç:₺50
DOĞAL EV YAPIMI DOMATES SALÇASI 1 KGÖzenle seçilen domateslerimizden elde ettiğimiz temiz doğal ve katkısız ev salçamızı titizlikle muhafaza ediyoruz.Sofralarınızdan eksik etmeyeceğiniz bu muhteşem lezzeti sizlere sunuyoruz.Geleneklere bağlı kalınarak güneşte kurutulmuş domates salçamızdır.Ürünlerim..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
A,B,C,K ve B12 vitaminleri yanı sıra potasyum, selenyum, kalsiyum, karbonhidrat demir ve fosfor gibi önemli mineral ve vitaminleri de bünyesinde bulunduran bu şifalı tahıl Türk mutfağının vazgeçilmez bir besinidir.geleneksel yöntemlerle odun ateşinde kaynatıp taş değirmende öğüterek, en doğal haliyl..
₺12
Vergiler Hariç:₺12
Kadirli usulü taze yapılıp gönderilen % 100 dana etinden hazırlayıp tamamen katkısız ve doğal sucuk.Diğer adı ile İrişkin sucuğu.Bu lezzete bayılacaksınız! Taze yapılır taze tüketilir.Isıl işlem görmemiştir.Fabrikasyon olmayıp kendisine özgü baharatları ile coğrafi işaretli tescilli bir üründür.Ürün..
₺55
Vergiler Hariç:₺55
Binlerce yıllık ata tohumlarımızdan Osmaniye ili Kızıldere mevkiinde ürettiğimiz Karakılçık Buğdayından üretiğimiz Bulgurumuz sofralarınıza sağlık katacak.Çocukluğumuzdan bildiğimiz bu lezzet hem tok tutacak hem E vitamini ve içerdiği dogal dna larından dolayı bizleri birçok hastalıktan koruyacak bu..
₺30
Vergiler Hariç:₺30
Dolmalık tatlı ve acı biber ve  kurusu yıllardır sofraların vazgeçilmezi.Yöresinden doğal hali ile biber kurumuzu vazgeçilmez lezzeti sizlerle buluşturuyoruz...
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Osmaniye Kızıldere yukseltilerinde bereketli cografyamızda yerli atalık tohumdan yetiştirilmiş kuru fasulye, yemeklerinize bu toprakların eşsiz lezzetini taşır.Pişimi kolay ve çok lezzetlidir. Paketlemeden önce herhangi bir koruyucu işlem uygulanmamıştır.Bildiğiniz eski tadında..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Yerli mısırlarımız aynı zamanda tohumdur.kendisni tekrarlayan hiçbir işlemden geçmemiş mısırlarımız ile lezzetli ekmekler sizleri bekliyor.Ata tohumundan yetiştirdiğimiz mısırlarımızdan öğütülmüştür. Gluten içermez, çölyak hastalarına uygundur. Sultan Gazi  mısır ununu, sizlere sunmaktadır.Kend..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Ülkemizde yetişen birçok nohut çeşidi bulunmaktadır. Yerli kuru nohut üretimi maalesef ülkemizde az seviyededir.  Tabiki fiyat olarakta aralarında farklar vardır. En kaliteli nohut ile, kalitesiz nohut arasında 3-4 katlara bulan fiyat farkları bulunmaktadır. Bu durum üretim aşamasında kullanıla..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)