Menü
Sepetim

Temel Gıda


Temel gıdalar hayatımızı devam ettirmek için en çok tükettiğimiz gıdaların bütünüdür. Bu gıdaların günümüz şartlarında doğal olarak bulunması artık çok zorlaşmıştır. Fakat firmamız bu ürünleri size katkı maddesi içermeden sunmak için yoğun çaba sarf etmektedir. Temel gıdaların en büyük özelliklerinden biri doyurucu nitelikte olmasıdır.

Temel gıda ürünlerine doğal olarak ulaşılması çok önemlidir çünkü temel gıda ürünlerine doğal olarak ulaşılmadığı zaman yarardan çok zarar getirmektedir. Bunun dolayı firmamız bu ilkeleri benimseyerek üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Alacağınız her ürünün doğal olarak üretildiğine emin olarak gönül rahatlığı ile tüketimini gerçekleştirebilirsiniz. Bu ürünlere ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Temel Gıda Ürünleri

Temel gıda ürünleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken birçok detay vardır. Bu detaylar sağlık açısından çok önemlidir. Firmamız bu konuda müşterilerine yüksek kalite imkânı sunmaktadır. Sağlığına dikkat etmek isteyen ve bu konuda ne tüketmesi gerektiğini bilmeyen ve tüketeceği bu ürünlerin en sağlıklı haline bulmak isteyen her birey firmamız aracılığıyla istediklerine ulaşabilmektedir. Temel gıda aracılığıyla firmamızın verdiği birçok ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin bazıları şunlardır:

Her ürün doğal olarak sofralarınıza gelmektedir. Aynı zamanda salça gibi üretimi zor olan ürünler ise ev yapımıdır. Her ürün sizlere özel kiloluk ve gramlık olarak paketlenmektedir. İstediğiniz ürüne istediğiniz miktarlarda sahip olmanız mümkündür.

Temel Gıda Fiyatları

Temel gıda ürünleri çok seçenekli ürünler arasındadır. Bundan dolayı fiyat farklılıkları çok olmasa da her firmada aynı oranda olmamaktadır. İnsanlar bu yönüyle daha ekonomik olması adına ucuz olan ürünlere yönelmektedir. Fakat bu kısa süreli mantıklı bir çözüm gibi görünüyor olsa da geniş zamanda ciddi sağlık problemlerine yol açabilmektedir.

Bu yönüyle firmamız temel gıda fiyatları konusunda detaylı çalışmalar yaparak hem evlerinize en kaliteli ürünleri getirmekte hem de uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Her ürünü doğal olarak sizlere sunmakta olan firmamızı tercih ederek ev ekonominize katkı sağlarken aynı zamanda da sağlıklı gıda tüketimini sağlamanız mümkündür.

 

 

 

    Bahçe ilçemizin Kardere Köyü'nde yapılan bölgenin floarasını içinde barındıran eski usul hakiki yayık  köy tereyağlarımız şifa kaynağınız olacak.    Kime güvensem, nereden alsam, nasıl emin olsam? Hepimizin endişesi. Haftada en fazla 20 kilo çıkarabildiğimiz, tümüyle eşs..
₺240
Vergiler Hariç:₺240
Akdeniz Yöresinden Osmaniye Akyar sırtlarından Gökdere yönünde  1. Sınıf Doğal Katkısız Koruyucusuz Zeytin Yağı...
₺120
Vergiler Hariç:₺120
 Bu lezzet sofralarınızdan hiç eksik olmayacak.Özenle toplanan narlarımızın tane tane ayıklanarak posasını alarak yaptığımız nar ekşisi hiçbir katkı-koruyucu içermez,kıvamldır.MAKİNE İLE ÇEKİLEN NAR EKŞİSİ OLMAYIP KADİRLİ İLÇEMİZDE AKRABALARIMIZ TARAFINDAN BİZZAT BİZİM EMEĞİMİZDE OLDUGU..
₺140
Vergiler Hariç:₺140
     Eskiden salonda sobaların üzerinde, tencerenin içinde saatlerce pişerdi tavuklar. Tüm eve, apartmana yayılırdı o mis gibi kokusu. Nasıl güzel keyifti o tavuğun pişmesini beklemek... Sabırla sofraya pilavın üzerine didileceği anı beklerdik. Tüm aile bir arada sofraya oturur, ..
₺320
Vergiler Hariç:₺320
Kabak çekirdeği yağı, sağlık ve güzellik dünyasında giderek daha fazla popülerlik kazanıyor. Bizim 100% doğal kabak çekirdeği yağımız, besleyici özellikleri ve zengin içeriği ile vazgeçilmez bir ürün.Öne Çıkan Özellikler:Sağlık Faydaları: Omega-6 ve Omega-9 yağ asitleri, çinko, magnezyum ve E vitami..
₺190
Vergiler Hariç:₺190
Biberiye, Akdeniz'in bereketli topraklarında yetişen, aromatik bir bitki olarak bilinir ve tarih boyunca güzellikten sağlığa birçok alanda kullanılmıştır. Biz de bu eski gelenekten ilham alarak, sizlere doğanın en saf haliyle sunuyoruz: %100 Saf Biberiye Yağı.Ürün ÖzellikleriMiktar: 20 mlMenşei: Tür..
₺120
Vergiler Hariç:₺120
Susam yağı, hem sağlıklı yemek pişirmenin hem de doğal güzellik rutinlerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Bizim 100% organik susam yağımız, yüksek kalite susam tohumlarından elde edilen.  yağın doğal lezzetini, kokusunu ve besin değerlerini korurken, her türlü mutfak uygulaması için ideal kılar...
₺190
Vergiler Hariç:₺190
    Eskiden salonda sobaların üzerinde, tencerenin içinde saatlerce pişerdi tavuklar. Tüm eve, apartmana yayılırdı o mis gibi kokusu. Nasıl güzel keyifti o tavuğun pişmesini beklemek... Sabırla sofraya pilavın üzerine didileceği anı beklerdik. Tüm aile bir arada sofraya oturur, afiyet..
₺280
Vergiler Hariç:₺280
Biber Salçası Ev Yapımı Hiçbir kimyasal, koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir, sadece kaya tuzu eklenmiştir...
₺190
Vergiler Hariç:₺190
Domates Salçası Ev Yapımı 1 KGÖzenle seçilen domateslerimizden elde ettiğimiz temiz doğal ve katkısız ev salçamızı titizlikle muhafaza ediyoruz.Sofralarınızdan eksik etmeyeceğiniz bu muhteşem lezzeti sizlere sunuyoruz.Geleneklere bağlı kalınarak hazırlanmış domates salçamızdır.Ürünlerimiz Koruy..
₺160
Vergiler Hariç:₺160
Binlerce yıllık ata tohumlarımızdan Osmaniye ili Kızıldere mevkiinde ürettiğimiz Karakılçık Buğdayından üretiğimiz Bulgurumuz sofralarınıza sağlık katacak.Çocukluğumuzdan bildiğimiz bu lezzet hem tok tutacak hem E vitamini ve içerdiği dogal dna larından dolayı bizleri birçok hastalıktan koruyacak bu..
₺65
Vergiler Hariç:₺65
Dolmalık Kuru Biber Dolmalık Kuru Biber tatlı ve acı yıllardır sofraların vazgeçilmezi.Yöresinden doğal hali ile biber kurumuzu vazgeçilmez lezzeti sizlerle buluşturuyoruz.Ürünler 50 li şekilde paketlenmiştir...
₺130
Vergiler Hariç:₺130
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 32 (3 Sayfa)