Menü
Sepetim

Tahin

Tahin sağlığa yararları herkes tarafından bilinen bir üründür. Farklı lezzeti ve pekmezle olan uyumu da kahvaltıları süsleyen diğer yanıdır. Susam yağından elde edilen tahinin birçok hastalığa da iyi geldiği bilinir. Aileler özellikle gelişim çağındaki çocuklarına tahin yedirmek ve gelişimine katkı sağlamak isterler. Tahin sadece kahvaltılık olarak tüketilmez birçok yemek ve mezenin hatta tatlının ana lezzetlerinden biridir.

Tahin kullanılarak yapılan her yemek çok lezzetli olmaktadır. Tahinin oluşum evresi susam kabuğunun soyulması ile başlayarak kavrulması ve öğütülmesiyle son bulmaktadır. Orta Doğu çeşnisi olarak bilinen tahini firmamız tarafından hiçbir katkı maddesi içermeden doğal olarak satın alarak lezzetli kahvaltılar ve yemekler hazırlayabilirsiniz.

Tahinin Faydaları

Tahinin sağlığa bilinen birçok faydası bulunmaktadır. Hem lezzet bakımından tükettiğimiz ve çok sevdiğimiz tahini faydalarıyla birlikte ele alacak olursak artık vazgeçmemiz bir lezzet olduğu kararını verebiliriz. Tahinin faydaları konusunu inceleyelim:

  • Tahinin en bilinen faydalarından bir tanesi mide rahatsızlıklarına iyi gelmesidir. Aç karnına tüketilen tahin midede oluşabilecek sorunları gidermektedir.
  • Kalp vücudumuz için en önemli organlardan biridir. Kalp sağlığını korumak için de düzenli tahin tüketimi yapılabilmektedir.
  • Tahin kemik ve kas gelişimini desteklediği için çocuklara tahin yedirmek onların gelişimi için çok önemlidir.
  • Kansızlık önemli ve ciddiye alınması gereken bir sağlık problemidir. Tahin tüketmek kansızlığa da iyi gelmektedir.
  • Tahin tüketmek obeziteye çok iyi gelmektedir. Bu problemi yaşayan bireyler düzenli tahin tüketmelidir. Bu sayede ödeme bağlı şişlikler de atılabilmektedir.
  • Tahin tüketimi beyni güçlendirirken aynı zamanda bağışıklık sistemini de güçlendirmektedir.

Tahin Fiyatları

Tahin fiyatları firmamızda ekonomik ve aile dostudur. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmamaktadır. Doğal bir yaşam için firmamız çok uğraşmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti vermek için ürünlerini sağlıklı kavanozlarda ve ambalajlarda saklamakta ve sizlere özenle getirmektedir.

Piyasada birçok farklı tahin fiyatı bulunabilir fakat içeriğindeki katkı maddesi sizlere yarardan çok zarar getirebilir. Sağlığınızı kısa vadede belki kötü etkilemese de uzun vadede bu konuda çok problem yaşayabilirsiniz. Bunun için firmamız sizlere yüzde yüz doğal içerikli ürün imkânı tanımaktadır.

 

Net: 600 GrTamamen doğal hiçbir katkı madde içermeyen tahinimizdir.SİPARİŞİNİZDEN HEMEN SONRA TAZE BİR ŞEKİLDE ÇEKİLİP AYNI GÜN KARGOYA VERİYORUZ.FAYDALARI:İçerisinde demir, , potasyum, bakır, magnezyum, ve potasyum gibi mineraller bolca bulunur.tahin, doğal tahin, taze tahin, organik tahi..
₺160
Vergiler Hariç:₺160
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)