Menü
Sepetim

Yöresel Ürün


Her yörenin kendine özgü çeşit çeşit lezzeti bulunmaktadır. Bu lezzetlerden sadece o yörede yaşayan insanlar değil de yaşadığı bölge fark etmeksizin her birey faydalanabilsin diye firmamız bu lezzetleri ana vatanından sofralarınıza özenle getirmektedir. Yöresel ürünler bulunduğu bölgeleri zenginleştirir ve biz bu ürünleri yöresine göre biliriz. Firmamız olarak bu ürünleri sofranıza en doğal haliyle getirmekten mutluluk duyuyoruz.

Yapacağınız her alışverişte kalite farkını göreceksiniz ve bu alışverişi tekrarlamak isteyeceksiniz. Bu konuda firmamızın kendine güveni tamdır. Tüketeceğiniz ürünlerde kendinizi o yöredeymiş gibi hissetmeniz mümkün olacaktır. Ev yapımı ürünlerin fabrikasyon ürünlerle kıyaslanamayacak lezzet farkını görmek için sitemizi ziyaret edebilir ve ürünleri yakından inceletebilirsiniz.

Yöresel Ürünlerin Çeşitleri

Yöresel ürünler her yöreye ait binlerce ürün yelpazesi nedeni ile çeşit çeşittir. Bu ürünleri sofranıza özenle getiriyoruz. Her ürün için ayrı özen ve özveriyle çalışıyoruz. Bu ürünlerin her biri lezzet kalitesinden geçiyor ve müşteri memnuniyetinden geçmeyen hiçbir ürünün satışını gerçekleştirmiyoruz. Firmamızda bulunan yöresel ürünlerin çeşitleri:

  • Asma yaprağı Manisa
  • Aydın inciri
  • Çorbalık Kahramanmaraş tarhanası
  • Maraş diş tarhanası
  • Doğal kenger sakızı
  • Kadirli usulü irişkin sucuğu
  • Çankırı kaya tuzu
  • Osmaniye kömbesi ve simidi

Bu ürünler yöresel ürünlerimizden bazılarıdır. Firmamızı ziyaret ederek bu ürünlere detaylarıyla ulaşmak mümkündür. Ürün çeşitliliği ve lezzet standartlarıyla her ürünümüz sizleri doğal yiyeceklerle buluşturmak için özenle üretilmektedir.

Yöresel Ürün Fiyatları

Yöresel ürünlerin her birinde yoğun emek vardır. Bu ürünlerin çoğu detaylı, yapması ve saklaması zor ürünlerdir. Bunun için yöresel ürün fiyatları diğer ürünlere oranla daha pahalıdır. Fakat piyasaya kıyasla firmamızda bu ürünlere daha ekonomik fiyatlarla ulaşmanız mümkündür. Firmamız fiyat garantisi bakımından güvenilirdir.

Firmamızı tercih ettiğinizde her bakımdan memnun kalacağınıza eminiz. Bu konuda firmamızın kendine ve ürünlerine güveni tamdır. Yöresel ürünlere her yerden ulaşmanız artık çok mümkün değildir. Çünkü çoğu firma bu konuda fabrikasyon ürünlerini yöresel ürün diye satışa sunmaktadır. Fakat firmamızda böyle bir durum söz konusu bile olamaz. Her ürün özenle üretilir ve müşteriye özenle teslim edilir.

 

 

 

İçindekiler : Asma Bağ Üzüm Yaprağı Net gramajlardır.Manisa üzüm bağlarından toplanmış, tamamen doğal, tadına doyamayacağınız, efsane lezzeti ile sofralarınıza lezzet katıyor.Not: Sadece kaya tuzu ile salamura yapılmıştır. Ürünlerimizde hiçbir katkı koruyucu madde içermemektedir...
₺50
Vergiler Hariç:₺50
- Aydının dağlarında dalında kurumuş dağ inciri olup 1. sınıf üründür. Sitemizde daha uygun olan Aydın inciri ürünleri vardır. Bu ürün peroksitle yıkanmamış tüm doğallığıyla muhafaza edilmiş olup yıkamadan yenilebilecek durumdadır. Daha doğal ve daha iyisi mevcut değildir. - Bu inciri tüketenle..
₺75
Vergiler Hariç:₺75
Erzincan Yöresi Süzme Çiçek Balı 500+ PROLİN İÇERMEKTEDİR !!Orta ve Gündeydoğu Anadolu Bölgesi kır çiçeklerinden derlenmiştir.Balımız doğal olduğundan zamanla kristallenme olabilir.12 aylıktan küçük çocuklar için tavsiye edlimez.%100 Doğal ÜrünEmniyet bandı koruma kapağı ile hijyenik bir şekild..
₺160
Vergiler Hariç:₺160
Binlerce yıllık geleneğe bağlı kalınarak hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeden yaptığımız maraş tarhanamızı,sizlere ulaştırıyoruz. Bol Katıklıdır.Kekiklidir.Ayrıca Sıkma tarhana formuda elimizde mevcuttur.Çorbalık ve çerez olarak tüketilir...
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Osmaniyenin Düziçi ilçesi Dumanlı köyünde ev çalımı yogurdu ile bol katıklı Maraş tarhanımız.Şifa kaynagı tarhanamız sizler için gönderime hazır.Çerezlik çorbalık ve diş tarhana şeklinde ürünlerimizde ayrıca mevcuttur.Tarhana çorbası kış mevsimlerinde içildiğinde soğuk algınlığı ve benzeri rahatsız..
₺55
Vergiler Hariç:₺55
Ürün ev çalımı yogurt ile fabrikasyon olmadan üretilmiştir. Osmaniyenin Düziçi ilçesi Dumanlı köyünde ev yapımı yogurdu ile çalınan bol katıklı maraş tarhanımız.Şifa kaynagı tarhanamız sizler için gönderime hazır.NOT: Sitemizdeki hiç bir ürünümüzde koruyucu katkı maddesi bulunmaz....
₺55
Vergiler Hariç:₺55
Divle obruk deri peyniri doğal bir antibiyotiktir. Vücuttaki enfeksiyonu temizler.Kalsiyum kaynaklarından biri olan peynir, kas ve kemik gelişimini desteklemektedir.Güçlü bir diş yapısının oluşması ve diş hastalıklarını önlemesine yarımcı olur.Vitamin değeri yüksektir. kansızlığı..
₺70
Vergiler Hariç:₺70
 Maalesef Turkiye piyasasındaki hurmaların Yüzde 90a yakın Gilikoz ile yıkanmakta ve koruyucu içermektedir.Diğer bir kısmı ise özellikle çok büyük olan boylar genetiği değiştilimiş olup güneyimizde bir ülkede yapılmaktadır.Tarihde hurmalar hiç bu boyda olmamıştır.Lezzet olarak çok guzel tadlar ..
₺35
Vergiler Hariç:₺35
Malatya yöresindeki ağaçlardan geleneksel yöntemlerle elde edilen katkısız ve %100 doğal dut pekmezimizi sizlere sunuyoruz.Soğuk kış aylarında vücudun direncini arttırırözellikle sporcular ve yoğun iş temposunda çalışanlar için enerji deposudur.diyet yapanların ve sağlıklı beslenenlerin şeker ihtiya..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
Tamamen doğal ve bir taratanda çoğalttığımız ekşi maya ile ürettiğimiz muhacir ekmeğimiz.Piyasadaki fırınlarda limon tuzu ile ekşitilerek yapılan  ekmeklere itibar etmeyiniz. Ekmeğimiz uzun süre bekletilerek üretilen ekşi mayasından dolayı mide dostudur.Mide asit dengesini düzenler.ya..
₺35
Vergiler Hariç:₺35
İçindekiler : Un, Havuç,Ispanak,Pancar,Yumurta, Tuz.Ingredients : Flour, Mixed Seasonal Vegetables, Capia Pepper, Tomato, Egg, Salt.Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.Tereyağ ve sıvı yağı birlikte eritelim.Erişteleri ekleyerek hafif renk değiştirinceye kadar kavuralım.Tuz ve..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
İçindekiler : Un, Yumurta, Tuz.Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.Tereyağ ve sıvı yağı birlikte eritelim.Erişteleri ekleyerek hafif renk değiştirinceye kadar kavuralım.Tuz ve üzerini 1 parmak geçecek kadar sıcak su ekleyip ağzı kapalı olarak orta ateşte suyunu çekinceye kadar piş..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 47 (4 Sayfa)