Menü
Sepetim

Yöresel Ürün

Doğal Yöresel Ürünler ve Çeşitleri | Doğal Yaşam

Zeytinin anavatanı Doğu Akdeniz'den bölgemizden Akyar köyümüzden 1. sınıf sele zeytinimiz.Sadece yuvarlama tekniği ile ve sadece kaya tuzu ile fermente edilmiş olup başka hiçbir şey içermemektedir. Aylarca bidonlarda yuvarlandı ve kıvam aldılar.Zeytindenalınacak en doğal tadı eld..
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Kozan ilçemizde yetişen cennet hurması kurularımız.. Misafirleriniz ile kahve diğer ikramlar yanında tuketebilir ortamınıza sağlık katabilirsiniz.En sağlıklı atıştırmalık cennet hurması kurusu bakır ve potasyum içerir, eksik minerallerimizi tamamlar.İri boy özenle hazırlayıp kuruttuğumuz hurmal..
₺70
Vergiler Hariç:₺70
Dağların doruklarında yetişen kenger dikeninin özünden akıtma yoluyla elde edilmiştir. %100 doğaldır. Anadolumuzda binlerce yıldır geleneksel olarak kullanılmaktadır.Tadındaki ilk acılık doğaldır, zamanla kaybolur ve ağızda hoş bir aroma kalır.10lu paket fiyatıdır...
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Gürün Dağlarında yetişen kenger dikeninin özünden akıtma yoluyla elde edilmiştir. %100 doğaldır. Anadolu'muzda binlerce yıldır geleneksel olarak kullanılmaktadır.Mide ağrılarına, hazımsızlığa, sindirim sistemi problemlerine iyi gelir. Ağız ve dış sağlığı konusunda yardımcıdır. Diş sararmalarını enge..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Malatya Yöresinin dutlarını özenle topluyor, güneşte kurutuyor ve sizlere sunuyoruz. %100 doğaldır, koruyucu hiçbir şey içermez. Tok tutar. Enerji verir. Antioksidan özelliği yüksektir. Doğal antibiyotiktir...
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Tamamen doğal ekşi maya ile ürettiğimiz muhacir ekmeği.Piyasadaki fırınlarda limon tuzu ile ekşitilerek yapılan  ekmeklere itibar etmeyiniz. Ekmeğimiz uzun süre bekletilerek üretilen ekşi mayasından dolayı mide dostudur.Meşe közünde Odun fırınımızda yapılan ekmeğimizdeki is kokusu ile..
₺20
Vergiler Hariç:₺20
Katkısız koruyucusuz yerli üründür.Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi haline gelecek bir tat.Özenle seçilen Osmaniye yer fıstığımızdan üretilmiştir. Osmaniyeden yerinden gönderim yapıyoruz330 gram yuzde 15 Erzincan çiçek balı ve yuzde 3 kendi çektiğimiz tahin eklemekteyiz...
₺30
Vergiler Hariç:₺30
Katkısız koruyucusuz yerli üründür.Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi haline gelecek bir tat.Özenle seçilen Osmaniye yer fıstığımızdan üretilmiştir. Osmaniyeden yerinden gönderim yapıyoruz%100 Osmaniye Yer Fıstığından%100 Doğal KatkısızMuhteşem kıvamı ve lezzetiyle sofralarınıza tat katıyor.Tok tutar sp..
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Katkısız koruyucusuz yerli fıstıklar ile siparişle birlikte size özel hazırlanan üründür.Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi haline gelecek bir tat.Özenle seçilen Osmaniye yer fıstığımızdan üretilmiştir.Osmaniyeden yerinden gönderim yapıyoruz%100 Doğal KatkısızMuhteşem kıvamı ve lezzetiyle sofralarınıza ..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Katkısız koruyucusuz yerli üründür.Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi haline gelecek bir tat.Özenle seçilen Osmaniye yer fıstığımızdan üretilmiştir. Osmaniyeden yerinden gönderim yapıyoruz.Yuzde 85 sadece fıstık yuzde 15 bal yuzde 2 tahin ilaveli..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
   Bölgemizin incirlerine özer yada karaözer ağaözer adları veririz.Aynı gün tüketilir bol ballı olur.Balının fazlalığından yurtdısına vs gidemez.Bunu dalından sadece bölgemizin şanslı sakinleri tuketebilir, ancak taze incirler kurutulur ve reçel yapılırlar.   İncirin saymakla bi..
₺35
Vergiler Hariç:₺35
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 39 (4 Sayfa)