Menü
Sepetim

Yöresel Ürün


Her yörenin kendine özgü çeşit çeşit lezzeti bulunmaktadır. Bu lezzetlerden sadece o yörede yaşayan insanlar değil de yaşadığı bölge fark etmeksizin her birey faydalanabilsin diye firmamız bu lezzetleri ana vatanından sofralarınıza özenle getirmektedir. Yöresel ürünler bulunduğu bölgeleri zenginleştirir ve biz bu ürünleri yöresine göre biliriz. Firmamız olarak bu ürünleri sofranıza en doğal haliyle getirmekten mutluluk duyuyoruz.

Yapacağınız her alışverişte kalite farkını göreceksiniz ve bu alışverişi tekrarlamak isteyeceksiniz. Bu konuda firmamızın kendine güveni tamdır. Tüketeceğiniz ürünlerde kendinizi o yöredeymiş gibi hissetmeniz mümkün olacaktır. Ev yapımı ürünlerin fabrikasyon ürünlerle kıyaslanamayacak lezzet farkını görmek için sitemizi ziyaret edebilir ve ürünleri yakından inceletebilirsiniz.

Yöresel Ürünlerin Çeşitleri

Yöresel ürünler her yöreye ait binlerce ürün yelpazesi nedeni ile çeşit çeşittir. Bu ürünleri sofranıza özenle getiriyoruz. Her ürün için ayrı özen ve özveriyle çalışıyoruz. Bu ürünlerin her biri lezzet kalitesinden geçiyor ve müşteri memnuniyetinden geçmeyen hiçbir ürünün satışını gerçekleştirmiyoruz. Firmamızda bulunan yöresel ürünlerin çeşitleri:

Bu ürünler yöresel ürünlerimizden bazılarıdır. Firmamızı ziyaret ederek bu ürünlere detaylarıyla ulaşmak mümkündür. Ürün çeşitliliği ve lezzet standartlarıyla her ürünümüz sizleri doğal yiyeceklerle buluşturmak için özenle üretilmektedir.

Yöresel Ürün Fiyatları

Yöresel ürünlerin her birinde yoğun emek vardır. Bu ürünlerin çoğu detaylı, yapması ve saklaması zor ürünlerdir. Bunun için yöresel ürün fiyatları diğer ürünlere oranla daha pahalıdır. Fakat piyasaya kıyasla firmamızda bu ürünlere daha ekonomik fiyatlarla ulaşmanız mümkündür. Firmamız fiyat garantisi bakımından güvenilirdir.

Firmamızı tercih ettiğinizde her bakımdan memnun kalacağınıza eminiz. Bu konuda firmamızın kendine ve ürünlerine güveni tamdır. Yöresel ürünlere her yerden ulaşmanız artık çok mümkün değildir. Çünkü çoğu firma bu konuda fabrikasyon ürünlerini yöresel ürün diye satışa sunmaktadır. Fakat firmamızda böyle bir durum söz konusu bile olamaz. Her ürün özenle üretilir ve müşteriye özenle teslim edilir.

 

 

 

Isıl işlem görmeyen, hiç bir katkı eklenmeyen el yapımı sucuklarımızı en doğal şekliyle tüketebilirsiniz.Yüzde yüz dana etinden, az yağlı, en taze baharatlarla hazırlanmış Doğal Kasap sucuk. renklendirici vs hiç Bir Koruyucu İçermez. Tamamen doğaldır, haftalık üretilir bekletilmez. Doğal Baharatları..
₺340
Vergiler Hariç:₺340
Gül suyu, gül yapraklarının damıtılmasıyla elde edilen bir üründür. Çok hoş ve ferahlatıcı bir aroması vardır. Gül suyu cilt tonikleri, saç bakım ürünleri ve parfümler gibi birçok kozmetik üründe kullanılır. Ayrıca gıda hazırlamada tatlandırıcı olarak da kullanılır...
₺90
Vergiler Hariç:₺90
 Arı Sütü + Bal + Polen + Propolis MacunArıların çeşitli bitkilerin yaprak, gövde ve gövdelerinden topladıkları salgılardan yaptıkları bu reçineli ürüne en iyi propolis denir, kovanı böceklerden ve arılardan korumak için en iyi propolis salgılarlar ve aynı zamanda kovan hijyeni i..
₺140
Vergiler Hariç:₺140
Şam Tatlısı  1,5 Kg  Tepsili Suriye kökenli olup eski ve geleneksel yöntem ile hazırlayarak sunmaktayız.ŞEKERSİZ bal ve tahin ile tatlandırarak hazırlanmaktadır. Tatlının ağırlığını almak için ise dağlarımızda bulunan bazı yaprakları(defne gibi) daha farklı otlar ile (karanfil v...
₺280
Vergiler Hariç:₺280
  Tamamen doğal ve bir taratanda çoğalttığımız ekşi maya ile ürettiğimiz muhacir ekmeğimiz.  Piyasadaki fırınlarda limon tuzu ile ekşitilerek yapılan  ekmeklere itibar etmeyiniz. Ekmeğimiz uzun süre bekletilerek üretilen ekşi mayasından dolayı mide dostudur. Mide asit denges..
₺90
Vergiler Hariç:₺90
   Sadece Osmaniyemize özel simidimiz. Kırmızı rengi, şekerli tadı ve çoğunlukla şalgamla yenilmesi nedeniyle algılarımızı bozan, bir simit türü.   Yedikten sonra simide olan bakışınızın değişeceği, yediğimiz en tatlı ve lezzetli simit çeşididir dersiniz.Acılı şalgam il..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Meşhur Osmaniye BıçağıYüksek Kalite Paslanmaz Fransız çeliğidir.Demiryolu raylarından elde edilir.Fransız Dövme Çelikten El yapımıdır Ürün Boyu19-21-24-27-30 cm 5 Adet set fiyatı ile Orjinal Osmaniye BıçağıKutusu Yoktur, Bıçağa Zarar Gelmeyecek Şekilde Paketlenip GönderilirSapı Gürgen ağ..
₺220
Vergiler Hariç:₺220
Bol tahin susam ve 7 baharat karışımının ortasına hurma ekledik çıtır çıtır hurmalı hatay kömbesi nefisssdikkat bagımlılık yapabilir....
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Bal (Çiçek Balı) Erzincan Yöresi Süzme Çiçek Balı 500+ PROLİN İÇERMEKTEDİR !!Orta ve Gündeydoğu Anadolu Bölgesi kır çiçeklerinden derlenmiştir.Balımız doğal olduğundan zamanla kristallenme olabilir.12 aylıktan küçük çocuklar için tavsiye edlimez.%100 Doğal ÜrünEmniyet bandı koruma kapağı i..
₺360
Vergiler Hariç:₺360
Kekikli Çam kozalağı pekmezi geleneksel bir yöntemle yapılır ve doğaldır. Köknar ağaçlarının çam kozalaklarından elde edilir ve özel bir moleküler yapıya sahiptir. Onkoloji de dahil olmak üzere birçok hastalığa karşı güçlü bir antioksidandır. Ayrıca k,a,n,s,e,r, hücrelerinin büyümesini engeller...
₺120
Vergiler Hariç:₺120
Bayram kömbemiz bol tahini ve tarçın ve zencefil gibi 7 ayrı baharat ile yapılır. Tok tutar, Osmaniye Kömbemizi Osmaniye yöresine ait geleneksel bir lezzettir. Bilinen eski yöntemlerle yapmaktayızİçindeki baharatların o harika aromaları ve çöreğin uzun süre dayanabilme özelliği ile çok değerlidir. T..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
  İğde çekirdeği tozu, iğde meyvesinin içerisinde bulunan hurma çekirdeğine benzeyen bir çekirdektir. İğde çekirdeği öğütülerek çok eski dönemlerden beri kullanılan bir çekirdek tozudur. Ürünümüz İğde çekirdeği ve iğde meyvesi ile birlikte çekilmektedir, kabuğu dahildir.Kemik erimesine ve ..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 62 (6 Sayfa)