Menü
Sepetim

Yöresel Ürün


Her yörenin kendine özgü çeşit çeşit lezzeti bulunmaktadır. Bu lezzetlerden sadece o yörede yaşayan insanlar değil de yaşadığı bölge fark etmeksizin her birey faydalanabilsin diye firmamız bu lezzetleri ana vatanından sofralarınıza özenle getirmektedir. Yöresel ürünler bulunduğu bölgeleri zenginleştirir ve biz bu ürünleri yöresine göre biliriz. Firmamız olarak bu ürünleri sofranıza en doğal haliyle getirmekten mutluluk duyuyoruz.

Yapacağınız her alışverişte kalite farkını göreceksiniz ve bu alışverişi tekrarlamak isteyeceksiniz. Bu konuda firmamızın kendine güveni tamdır. Tüketeceğiniz ürünlerde kendinizi o yöredeymiş gibi hissetmeniz mümkün olacaktır. Ev yapımı ürünlerin fabrikasyon ürünlerle kıyaslanamayacak lezzet farkını görmek için sitemizi ziyaret edebilir ve ürünleri yakından inceletebilirsiniz.

Yöresel Ürünlerin Çeşitleri

Yöresel ürünler her yöreye ait binlerce ürün yelpazesi nedeni ile çeşit çeşittir. Bu ürünleri sofranıza özenle getiriyoruz. Her ürün için ayrı özen ve özveriyle çalışıyoruz. Bu ürünlerin her biri lezzet kalitesinden geçiyor ve müşteri memnuniyetinden geçmeyen hiçbir ürünün satışını gerçekleştirmiyoruz. Firmamızda bulunan yöresel ürünlerin çeşitleri:

  • Asma yaprağı Manisa
  • Aydın inciri
  • Çorbalık Kahramanmaraş tarhanası
  • Maraş diş tarhanası
  • Doğal kenger sakızı
  • Kadirli usulü irişkin sucuğu
  • Çankırı kaya tuzu
  • Osmaniye kömbesi ve simidi

Bu ürünler yöresel ürünlerimizden bazılarıdır. Firmamızı ziyaret ederek bu ürünlere detaylarıyla ulaşmak mümkündür. Ürün çeşitliliği ve lezzet standartlarıyla her ürünümüz sizleri doğal yiyeceklerle buluşturmak için özenle üretilmektedir.

Yöresel Ürün Fiyatları

Yöresel ürünlerin her birinde yoğun emek vardır. Bu ürünlerin çoğu detaylı, yapması ve saklaması zor ürünlerdir. Bunun için yöresel ürün fiyatları diğer ürünlere oranla daha pahalıdır. Fakat piyasaya kıyasla firmamızda bu ürünlere daha ekonomik fiyatlarla ulaşmanız mümkündür. Firmamız fiyat garantisi bakımından güvenilirdir.

Firmamızı tercih ettiğinizde her bakımdan memnun kalacağınıza eminiz. Bu konuda firmamızın kendine ve ürünlerine güveni tamdır. Yöresel ürünlere her yerden ulaşmanız artık çok mümkün değildir. Çünkü çoğu firma bu konuda fabrikasyon ürünlerini yöresel ürün diye satışa sunmaktadır. Fakat firmamızda böyle bir durum söz konusu bile olamaz. Her ürün özenle üretilir ve müşteriye özenle teslim edilir.

 

 

 

İçindekiler : Asma Bağ Üzüm Yaprağı Net gramajlardır.Manisa üzüm bağlarından toplanmış, tamamen doğal, tadına doyamayacağınız, efsane lezzeti ile sofralarınıza lezzet katıyor.Not: Sadece kaya tuzu ile salamura yapılmıştır. Ürünlerimizde hiçbir katkı koruyucu madde içermemektedir...
₺50
Vergiler Hariç:₺50
Aydın İnciri Aydın İnciri
Stokta Yok
- Bu inciri tüketenlerin yaşam kalitesini doğrudan etkilemektedir.-A, C, Demir, Potasyum, Kalsiyum vitaminleri bulunur.-Hücre yenilenmesini sağlar.-Kuru incir; dinç, sağlıklı, genç bir cilt görünümü sağlamaktadır...
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Erzincan Yöresi Süzme Çiçek Balı 500+ PROLİN İÇERMEKTEDİR !!Orta ve Gündeydoğu Anadolu Bölgesi kır çiçeklerinden derlenmiştir.Balımız doğal olduğundan zamanla kristallenme olabilir.12 aylıktan küçük çocuklar için tavsiye edlimez.%100 Doğal ÜrünEmniyet bandı koruma kapağı ile hijyenik bir şekild..
₺90
Vergiler Hariç:₺90
Osmaniyenin Düziçi ilçesi Dumanlı köyünde ev çalımı yogurdu ile çalınan tarhanımız.Şifa kaynagı tarhanamız sizler için gönderime hazır.çerezlik çorbalık ve diş tarhana şeklinde ürünlerimiz mevcuttur.Tarhana çorbası kış mevsimlerinde içildiğinde soğuk algınlığı ve benzeri rahatsızlıkları atmada yard..
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Ürün ev çalımı yogurt ile fabrikasyon olmadan üretilmiştir. Osmaniyenin Düziçi ilçesi Dumanlı köyünde ev yapımı yogurdu ile çalınan maraş tarhanımız.Şifa kaynagı tarhanamız sizler için gönderime hazır.NOT: Sitemizdeki hiç bir ürünümüzde koruyucu katkı maddesi bulunmaz....
₺40
Vergiler Hariç:₺40
 Maalesef Turkiye piyasasındaki hurmaların Yüzde 90a yakın Gilikoz ile yıkanmakta ve koruyucu içermektedir.Diğer bir kısmı ise özellikle çok büyük olan boylar genetiği değiştilimiş olup güneyimizde bir ülkede yapılmaktadır.Tarihde hurmalar hiç bu boyda olmamıştır.Lezzet olarak çok guzel tadlar ..
₺30
Vergiler Hariç:₺30
Gürün Dağlarında yetişen kenger dikeninin özünden akıtma yoluyla elde edilmiştir. %100 doğaldır. Anadolu'muzda binlerce yıldır geleneksel olarak kullanılmaktadır.Mide ağrılarına, hazımsızlığa, sindirim sistemi problemlerine iyi gelir. Ağız ve dış sağlığı konusunda yardımcıdır. Diş sararmalarını enge..
₺35
Vergiler Hariç:₺35
Tamamen doğal ve bir taratanda çoğalttığımız ekşi maya ile ürettiğimiz muhacir ekmeğimiz.Piyasadaki fırınlarda limon tuzu ile ekşitilerek yapılan  ekmeklere itibar etmeyiniz. Ekmeğimiz uzun süre bekletilerek üretilen ekşi mayasından dolayı mide dostudur.Mide asit dengesini düzenler.ya..
₺30
Vergiler Hariç:₺30
Eski bir anaç ağaç türü olan hal hal zeytin ağacının ürünü olup,  içerdiği mineraller açısından çok değerlidir.Sadece Antakya bölgesinde bulunan bu zeytinin özel müşterileri olup ağaçların yuzlerce yıllık yaşları topraktakli kaya tuzu gibi birçok etken maddesini danelerine almalarına neden olma..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Katkısız, doğal incirlerimizle hazırladığımız pekmezimiz sofralarınıza lezzet katacaktır...
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Kadirli usulü taze yapılıp gönderilen % 100 dana etinden hazırlayıp tamamen katkısız ve doğal sucuk.Diğer adı ile İrişkin sucuğu.Bu lezzete bayılacaksınız! Taze yapılır taze tüketilir.Isıl işlem görmemiştir.Fabrikasyon olmayıp kendisine özgü baharatları ile coğrafi işaretli tescilli bir üründür.Ürün..
₺55
Vergiler Hariç:₺55
Binlerce yıllık ata tohumlarımızdan Osmaniye ili Kızıldere mevkiinde ürettiğimiz Karakılçık Buğdayından üretiğimiz Bulgurumuz sofralarınıza sağlık katacak.Çocukluğumuzdan bildiğimiz bu lezzet hem tok tutacak hem E vitamini ve içerdiği dogal dna larından dolayı bizleri birçok hastalıktan koruyacak bu..
₺30
Vergiler Hariç:₺30
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 39 (4 Sayfa)