Menü
Sepetim

Doğal Sabun

Doğal sabun bit çok cilt hastalıklarına iyi gelmektedir. Kepeklenmeye bağlı saç derisinde oluşan sorunlar doğru seçilmiş bir doğal sabunla halledilebilmektedir. Yıllardır annelerimizin kullandığı ve bize kendimizi iyi hissettiren güzel kokulu doğal sabunu vardır. Bu yüzden her çeşidini kullanmamış olsak ta mutlaka kullandığımız bir sabun vardır.

Doğal sabunların katkı maddesi içermeyen bir şekilde üretilmesi çok önemlidir. Çünkü katkı maddesi içeren yapay sabunlar cilde faydadan çok zarar getirmektedir. Hassas cilde sahip olan insanlarda alerjik reaksiyonlara sebebiyet vermektedir. Firmamız olarak sağlığınızı önemsiyor ve en doğal sabunları evinize getiriyoruz. Firmamızdan kaynaklı hiç bir sorun yaşamayacağınıza garanti veriyoruz.

Doğal Sabunların Faydaları

Doğal sabunların faydaları saymakla bitmemektedir. Her çeşitti başka bir soruna iyi gelmektedir. Dilerseniz sizlere sayfamızda bulunan doğal sabunları faydalarıyla tanıtalım:

  • Bıttım sabunu, içerisindeki Yabani fıstık yağından ve melengiç yağından dolayı saçlara çok iyi gelmektedir. Aynı zamanda egzama, mantar, varisleri rahatlatırken gözenekleri açarak sivilcelere iyi gelmektedir.
  • Eşek sütlü sabun, adı üzerinde eşek sütünden yapılmıştır. Sivilce, siyah nokta ve aknelerin giderilmesini sağlar. Aynı zamanda cilt kararmalarını ve cilt lekelerini gidermeye yardımcıdır. Cildin parlamasını ve kırışıklıkların giderilerek dolgun bir yüze ulaşılmasını sağlar.
  • Zeytinyağlı defne sabunu, özellikle mantar oluşumunu engelleyerek var olan mantarların da giderilmesinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda deride oluşan kızarıklara ve yaralara iyi gelmektedir. Ergenlik döneminde çıkan sivilcelere de iyi gelmektedir.
  • Doğal zeytinyağlı sabun, yaşlanma belirtilerini geciktirirken aynı zamanda gözenekleri temizler, sivilceleri yok eder, tahrişi azaltır ve cilde kaybettiği nemi tekrar kazandırır.

Doğal Sabunların Fiyatları

Doğal sabunların fiyatları genellikle çoğu sitede çok pahalıdır. Bu tamamen fiyat farkından dolayı daha kaliteli olduğunu düşünmenizi istedikleri içindir. Firmamız sizlere hem en uygun hizmeti sağlamaktadır hem de bu hizmet karşılığında sadece hak ettiği miktarı talep etmektedir. Bu sayede doğal ürünlere olması gereken fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Doğal ürünlerimizin her biri cilt sağlığı düşünülerek özenle üretilmiştir. Bütün bu ürünlere sayfamızdan detaylarıyla ulaşabilir ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bunun için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. 

Kantaron Yağı Sabunu ayrıca iltihaplanma ve yorgunluktan kaynaklanan kas ve kemik ağrılarını da azaltır. Cildi besler ve nemlendirir, yumuşatır. Bakteri ve mikroorganizmalara karşı etkili bir korumadır. Cildi besler, nemlendirir ve yumuşatır. Cildinizi güzelleştirin ve koruyun. Saçları sağlıklı ve d..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Bıttım SabunuYabani Fıstık (Bıttım) yağı ve Menengiç yağından elde edilen ürünümüz Saçlarınızı besleyerek yumuşak hale getirir. Mikrop öldürücü özelliği sayesinde deri hastalıklarının çoğuna çok iyi gelir. Mantara, Egzamaya, Sivilcelere,  Vücuttaki yara ve tahrişlere karşı etkilidir. Gözenekler..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Eşek Sütünden yapılmış olan bu mucizevi sabunumuz , sivilce, siyah nokta ve aknelerin giderilmesini sağlar,cilt kararmaları ve cilt lekelerine karşı etkilidir,cildi gençleştirir ve kırışıklıkları giderir,cildin sıkılaşmasını ve dolgunlaşmasını sağlar,ciltteki nem oranını dengeleyerek sağlıklı ve par..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Defne Sabunu ZeytinyağlıDefne yağı ve zeytinyağından üretilen bu ürünümüz,Mantarın oluşumunu önler ve mantarı iyileştirme konusunda oldukça faydalıdır.Derideki yara ve tahrişlere iyi gelir,derideki mikrobik yaraların iyileşmesine destek olur.Ergenlik sivilcelerine karşı çok etkilidir.Saçları besler...
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Doğal zeytin Yağından yapılan bu ürünümüz, saçları besler. Sivilceleri yok eder, tahrişi iyileştirir. Doğal nemlendiricidir. Cilde nefes aldırır. Gözenekleri temizler. Saçlar daha hızlı uzar. Yaşlanma belirtilerini geciktirir.Zeytinyağı besleyici ve nemlendirici etkisiyle cilde tazelik ve yumuşaklık..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Özel bir üretim yöntemiyle elde edilen kokusuz sarımsak özü gibi özel etkili içerikler, sarımsak şampuanı bileşenleri ile harmanlanır. Saç dökülmesinin önlenmesi.Saç kalitesini iyileştirin.Parlak ve hacimli saçlar için.Kepeğe karşı etkili ve etkili sonuçlar.Sağlıklı saç. Azaltılmış saç kırılmas..
₺120
Vergiler Hariç:₺120
Biyokür Saç Bakım SetiDökülen saçlar için bitkisel çözüm. Sütten elde edilen bir etken madde ile dökülen saçlarınızı durdurur, devamında tüycüklerin kıl haline gelmesini sağlayarak vücudun saç köklerine veremediği vitamin ve diğer değerleri bu şekilde saç derisi aracıyla sağlayarak saçın tutunmasını..
₺160
Vergiler Hariç:₺160
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)