Menü
Sepetim

Doğal Eczane

 Arı Sütü + Bal + Polen + Propolis MacunArıların çeşitli bitkilerin yaprak, gövde ve gövdelerinden topladıkları salgılardan yaptıkları bu reçineli ürüne en iyi propolis denir, kovanı böceklerden ve arılardan korumak için en iyi propolis salgılarlar ve aynı zamanda kovan hijyeni i..
₺95
Vergiler Hariç:₺95
Çakşırlı Bitkisel MacunSultan Gazi Çakşırlı Bitkisel Macun içeriğindeki bitkilerde bulunan etken maddeler formulundeki etki gücü ile cinsel erkeklerde sperm kalitesini ve adetini çoğaltır. Kadınlarda doğurganlığa etki eder.1 hafta aç iken kullanılan ürün ile hamile kalma şansı çok yükselir. Piyasada..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
ÇAM KOZALAK MACUNU FAYDALARIAkciğerlerin temizlenerek daha fazla oksijen depolamasına yardımcı olur. Öksürük, nefes darlığı, KOAH, astım, bronşit gibi hastalıklarda kalıcı olarak iyileşme sağlar. Bağışıklığı artırarak, hastalık ve enfeksiyonların önüne geçer. Sigara kullanımına bağlı olarak akc..
₺80
Vergiler Hariç:₺80
Çörek Otu Yağı - Soğuk SıkımÇörek otu yağı iyi bir esansiyel yağ asidi kaynağıdır. Tıbbi özellikleri nedeniyle Orta Doğu, Asya ve Afrika'da yüzyıllardır doğal bir i,l,a,ç, olarak kullanılmaktadır. Çörek otou yağı faydaları, tarih boyunca herkesin bildiği gibi, mucize kabul edilmektedir.Soğuk pre..
₺125
Vergiler Hariç:₺125
DENİZ KADAYIFI MACUNUİçindekiler: Deniz kadayıfı ekstresi, Kırmızı turp ekstresi, Süzme çiçek balı,Keçiboynuzu pekmezi, Andız pekmezi, Zerdeçal ekstresi, Mürver ekstresi,Ekinezya ekstresi, Zencefil ekstresi, Ganoderma reishi mantarı, İğde çiçeği ekstresi,Çörekotu ekstresi, Safran ekstresi, Mersin ek..
₺100
Vergiler Hariç:₺100
Detox SirkesiDOĞAL FERMENTE VE ANANAS SİRKESİ,SANDALOZ SAKIZLI ELMA SİRKESİ VE HİNDİSTAN SİRKESİNİN MUCİZEVİ ŞİFASI BİR ARADA...
₺70
Vergiler Hariç:₺70
Epimedyumlu Macun Nedir ?   Katkı maddesi içermeyen, %100 doğal bitki özlerinin karışımı olan epimedyum cinsel performans macunu erkekler ve kadınlar tarafından güvenle kullanılmaktadır. eczanede satilan cinsel gücü artıran ilaçlar piyasada çokca bulunan bu tür ürünler içinde kul..
₺75
Vergiler Hariç:₺75
Erkekler İçin Saç ve Sakal Bakım Serumu Besleyici ve Hızlı Büyüme 125 mL Faydaları : Saç köklerini besleyerek yeni saç oluşumunu ve büyümesini sağlar. Zaman içerisinde saç hacminin artmasını sağlayarak dolgun bir görünüm kazanmasını sağlar. Saçların büyümesini ve uzamasını en az iki kat arttırır. Bö..
₺100
Vergiler Hariç:₺100
Ginkgo biloba, kan dolaşımını iyileştirir ve düzenler. Gözler, kulaklar ve bacakların; çok daha iyi işlev görebilmesine yardımcı olur. Alzheimer hastalığının seyrini yavaşlatmak, beyinde düşünmeyle ilgili problemlere neden olacak değişikliklere müdahale eder. Bir antioksidan görevi görebilirgramajı ..
₺110
Vergiler Hariç:₺110
Gül Yağı, doğadan gelen zarif ve etkileyici bir güzellik sırrıdır. Gül çiçeği, tarihsel olarak güzelliği, ferahlığı ve duygusal dengeyi temsil etmiştir. Şimdi ise bu özel çiçeğin sınırsız güzelliğini cilt bakım rutininize getirmenin zamanı geldi.Biz, en saf ve kaliteli gül yapraklarından elde edilen..
₺75
Vergiler Hariç:₺75
HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI İçindekiler: Hindistan cevizi Kullanımı: dilerseniz yemek ve salatalarda dilerseniz günlük bakım rutininizde kullanabilirsiniz.Uyarılar: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. gramajı : 150gr..
₺100
Vergiler Hariç:₺100
     Propolis-Zencefil-Keçiboynuzu Özü güçlü içeriği ile vücut için koruyucu bir kalkan görevi görür. İçeriği propolis ve zencefil ile zenginleştirilmiş keçiboynuzu özünden oluşur. Sultan Gazi Keçiboynuzu, Akdeniz iklimine sahip bölgelerde doğal olarak yetişir. Bu bitkinin ö..
₺70
Vergiler Hariç:₺70
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)