Menü
Sepetim

Şifalı Bitkiler

Dünya da ve ülkemizin doğasından bulunan ve insan sağlığı açısından, yemeklerin tadı açısından ve daha birçok nedenlerle kullanılan birçok bitkiler vardır. Bu bitkiler Şifalı bitkiler olarak adlandırılır. Bu şifalı bitkiler örneğin çaylar, baharatlar gibi günlük yaşantımızda kullandığımız ürünlerdir. Sitemizde de bulunan bu şifalı bitkiler geleneksel yöntemlerle üretilip bünyemizde satışa sunulmaktadır.

Günümüzde teknoloji ile her ne kadar bu ürünlerin kurutma veya muhafaza etme işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapılsa da biz en doğal şekilde bitkinin doğallığını ve şifacılığını bozmadan geleneksel yöntemlerle ve büyük bir özveri ile üretmekteyiz. Bu Şifalı bitkilerin toplanması kurutulması ve diğer bütün işlemleri gayet doğal ve el ile yapılmaktadır bu sayede çoğu firmadan doğallık bakımından daha öndeyizdir.

Şifalı Bitkilerin Çeşitleri

Sitemizde bulunan ve aynı zamanda doğa da insanların sağlıklı bir şekilde kullandığı ve tükettiği birçok şifalı bitkilerin çeşitleri mevcuttur. Bu bitkilerin hepsi doğal şekilde toplanıp ve geleneksel yöntemler ile hazırlandıktan sonra sizlere sunulan bu ürünler yemeklerinize, içeceklerinize ve en önemlisi sağlığınıza yararlı bitki ürünleridir. Bu şifalı bitki ve bu bitkilerden yapılan ürünlerin çeşitlerinden sitemizde bulunanlar şunlardır:

  • Kombuçha Adaçayı
  • Kombuçha Klasik
  • Kombuçha Reyhanlı
  • Kombuçha yeşil çay, ananas, zencefil
  • Kombuçha zerdeçal
  • Sumak ekşisi
  • Zeytin yaprağı
  • İpek pul biber

Bu gibi sağlık dostu ve doğal şifalı bitki ürünlerine ulaşmak için firmamıza gelerek veya internet sitemize girerek ulaşabilirsiniz. Bu bitkilerin üretiminin ve muhafaza edilmesinde doğallığı en ön planda tutarak sizin ve ailenizin sağlığınıza önem göstererek bu ürünleri size sunmuş oluyoruz.

Şifalı Bitkilerin Fiyatları

Doğada hazır olarak bulunan ve herkes tarafından toplanabilmesi yönüyle herkesin ulaşabileceği bir ürün olan şifalı bitkiler hazırlan ve başka bir ürün elde etme yöntemleri ile zorluk ve meşakkat gerektiren bir üründür. Bu yüzden şifalı bitkilerin fiyatları da bu işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Bu şifalı bitkileri toplamak ve geleneksel yöntemlerle gerek kurutma gerek çay haline getirerek siz müşterilerimizin beğenisine sunmak ve özverili çalışmak bizlere zevk vermektedir.

 

Andız Özü PekmeziAndız özü pekmezi, geleneksel Türk tıbbında yüzyıllardır kullanılan çok nadir ve değerli bir üründür. Andız özü pekmezi , anavatanı Türkiye olan andız ağacının kökünden elde edilir. Andız ekstresi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli sağlık yararlarına sahiptir:Andız özü p..
₺110
Vergiler Hariç:₺110
Çörek Otu Yağı - Soğuk SıkımÇörek otu yağı iyi bir esansiyel yağ asidi kaynağıdır. Tıbbi özellikleri nedeniyle Orta Doğu, Asya ve Afrika'da yüzyıllardır doğal bir i,l,a,ç, olarak kullanılmaktadır. Çörek otou yağı faydaları, tarih boyunca herkesin bildiği gibi, mucize kabul edilmektedir.Soğuk pre..
₺125
Vergiler Hariç:₺125
Gül suyu, gül yapraklarının damıtılmasıyla elde edilen bir üründür. Çok hoş ve ferahlatıcı bir aroması vardır. Gül suyu cilt tonikleri, saç bakım ürünleri ve parfümler gibi birçok kozmetik üründe kullanılır. Ayrıca gıda hazırlamada tatlandırıcı olarak da kullanılır...
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Hayıt macunu faydaları:Kadınlık hormonlarını dengeleyen hayıt macunu aynı zamanda çikolata kisti gibi kist türlerini de yok edecektir.  Kistler ile bitkisel yöntemle mücadele etmek isteyenler, hayıt macunu bir süre kullanıp sonuç alabilir. Regl günlerinin en çok şikayet edilen durumu yaş..
₺90
Vergiler Hariç:₺90
Himalaya tuzu, mevcut tuzların en saf ve doğal formlarından biridir. Himalaya dağlarının eteklerinden çıkarılır ve 250 milyon yıldan daha eski olduğu söylenir. Bu tuz, uygun tiroid fonksiyonu için gerekli olan iyot dahil 84 farklı mineral ve eser element içerir. Himalaya tuzunun mutfak, tedavi ve de..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
  İğde çekirdeği tozu, iğde meyvesinin içerisinde bulunan hurma çekirdeğine benzeyen bir çekirdektir. İğde çekirdeği öğütülerek çok eski dönemlerden beri kullanılan bir çekirdek tozudur. Ürünümüz İğde çekirdeği ve iğde meyvesi ile birlikte çekilmektedir, kabuğu dahildir.Kemik erimesine ve ..
₺40
Vergiler Hariç:₺40
Kantaron Yağı Sabunu ayrıca iltihaplanma ve yorgunluktan kaynaklanan kas ve kemik ağrılarını da azaltır. Cildi besler ve nemlendirir, yumuşatır. Bakteri ve mikroorganizmalara karşı etkili bir korumadır. Cildi besler, nemlendirir ve yumuşatır. Cildinizi güzelleştirin ve koruyun. Saçları sağlıklı ve d..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
''çankırı kaya tuzu sağlık nedenidir.Çok önemli bir minarel kaynagıdır.saftır işlem görmemiş rafine olmamıştır.kıvam vericiler gibi kimyasal barındırmaz.Hiçbir çevresel kirlenmeye maruz kalmamıştır.Ülkemizde 7000 yıldan kalma mağaralar mevcuttur.Saf olarak buralardan kaya tuzları çıkartılır.&nb..
₺20
Vergiler Hariç:₺20
Kekik birçok yemekte kullanılan bir baharattır. Keskin, keskin bir tada sahiptir ve çorbalara, güveçlere ve diğer yemeklere lezzet katmak için kullanılabilir. Kekik ayrıca et ve kümes hayvanları için baharat olarak da kullanılır...
₺50
Vergiler Hariç:₺50
Kekikli Çam kozalağı pekmezi geleneksel bir yöntemle yapılır ve doğaldır. Köknar ağaçlarının çam kozalaklarından elde edilir ve özel bir moleküler yapıya sahiptir. Onkoloji de dahil olmak üzere birçok hastalığa karşı güçlü bir antioksidandır. Ayrıca k,a,n,s,e,r, hücrelerinin büyümesini engeller...
₺70
Vergiler Hariç:₺70
Vitamin Deposu Sultan Gazi Kids Kakaolu Macun. Vitamin yönü ile zengin olan ürünümüz çocuğunuza gerekli olan vitamin ihtiyacını tümü ile karşılayacaktır. Çocuğunuzun sağlık gelişimini tamamlamasına yardımcı olur.İştahsızlığı ortadan kaldırır. bağışıklıgı destekler.Kids Kakaolu Macun Kullanım Bi..
₺90
Vergiler Hariç:₺90
Kış çayı, vücudumuzu beslemeye ve soğuk algınlığı ve gripten korumaya yardımcı olan özel bir çay türüdür. Bu çay, mükemmel bir tat ve sağlık faydaları dengesi oluşturmak için özenle seçilen ve harmanlanan en kaliteli bitkilerden yapılır. Kış çayı, bağışıklık sistemimizi güçlendirmeye ve vücudumuzu z..
₺35
Vergiler Hariç:₺35
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)