Menü
Sepetim

Şifalı Bitkiler

Dünya da ve ülkemizin doğasından bulunan ve insan sağlığı açısından, yemeklerin tadı açısından ve daha birçok nedenlerle kullanılan birçok bitkiler vardır. Bu bitkiler Şifalı bitkiler olarak adlandırılır. Bu şifalı bitkiler örneğin çaylar, baharatlar gibi günlük yaşantımızda kullandığımız ürünlerdir. Sitemizde de bulunan bu şifalı bitkiler geleneksel yöntemlerle üretilip bünyemizde satışa sunulmaktadır.

Günümüzde teknoloji ile her ne kadar bu ürünlerin kurutma veya muhafaza etme işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde yapılsa da biz en doğal şekilde bitkinin doğallığını ve şifacılığını bozmadan geleneksel yöntemlerle ve büyük bir özveri ile üretmekteyiz. Bu Şifalı bitkilerin toplanması kurutulması ve diğer bütün işlemleri gayet doğal ve el ile yapılmaktadır bu sayede çoğu firmadan doğallık bakımından daha öndeyizdir.

Şifalı Bitkilerin Çeşitleri

Sitemizde bulunan ve aynı zamanda doğa da insanların sağlıklı bir şekilde kullandığı ve tükettiği birçok şifalı bitkilerin çeşitleri mevcuttur. Bu bitkilerin hepsi doğal şekilde toplanıp ve geleneksel yöntemler ile hazırlandıktan sonra sizlere sunulan bu ürünler yemeklerinize, içeceklerinize ve en önemlisi sağlığınıza yararlı bitki ürünleridir. Bu şifalı bitki ve bu bitkilerden yapılan ürünlerin çeşitlerinden sitemizde bulunanlar şunlardır:

  • Kombuçha Adaçayı
  • Kombuçha Klasik
  • Kombuçha Reyhanlı
  • Kombuçha yeşil çay, ananas, zencefil
  • Kombuçha zerdeçal
  • Sumak ekşisi
  • Zeytin yaprağı
  • İpek pul biber

Bu gibi sağlık dostu ve doğal şifalı bitki ürünlerine ulaşmak için firmamıza gelerek veya internet sitemize girerek ulaşabilirsiniz. Bu bitkilerin üretiminin ve muhafaza edilmesinde doğallığı en ön planda tutarak sizin ve ailenizin sağlığınıza önem göstererek bu ürünleri size sunmuş oluyoruz.

Şifalı Bitkilerin Fiyatları

Doğada hazır olarak bulunan ve herkes tarafından toplanabilmesi yönüyle herkesin ulaşabileceği bir ürün olan şifalı bitkiler hazırlan ve başka bir ürün elde etme yöntemleri ile zorluk ve meşakkat gerektiren bir üründür. Bu yüzden şifalı bitkilerin fiyatları da bu işlemlere göre değişiklik göstermektedir. Bu şifalı bitkileri toplamak ve geleneksel yöntemlerle gerek kurutma gerek çay haline getirerek siz müşterilerimizin beğenisine sunmak ve özverili çalışmak bizlere zevk vermektedir.

 

İğde Çekirdeği Tozu250 gr & İğde Tozu 250 gr100 gr sade iğde çekirdeği tozu ve 150 gr çekirdekli bütün halde çekilmiş iğde tozu bir arada gönderilir.tamamen doğal, katkısız, ilaçsız ürünlerdir. taze çekilir. Siparişle birlikte çekilip gönderilir.İğde tozu, iğde meyvesinin içerisinde bulunan..
₺50
Vergiler Hariç:₺50
   ''Kaya tuzu sağlık nedenidir.Çok önemli bir minarel kaynagıdır.saftır işlem görmemiş rafine olmamıştır.kıvam vericiler gibi kimyasal barındırmaz.Hiçbir çevresel kirlenmeye maruz kalmamıştır.Ülkemizde 7000 yıldan kalma mağaralar mevcuttur.Saf olarak buralardan kaya tuzları çıkartılır.Kay..
₺25
Vergiler Hariç:₺25
Antik çağlardan beri pek çok farklı kültürde bir nevi efsane olan faydalarıyla bilinen Adaçayı, tarih boyunca insanların kutsal saydığı ve törenle topladığı, sağlık ile ilgili oldukça büyük potansiyel taşıyan bir bitkidir. 13. yy’dan kalma bir dizede “Eğer dikmişsen adaçayını bahçeye, ne gerek var ö..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Kombuçha Klasik
Stokta Yok
Kombuçha serisinin ana kraliçesi Kombucha Klasik,  orjinal lezzetiyle ve kendinden hafif asitli içimiyle ferahlatırken, aynı zamanda doğal probiyotik ve enzim kaynağı içeriğiyle sağlıklı içecek alternatifiniz olacak.Kombucha olarak geleneksel yöntemlere bağlı kalarak, hiç bi..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Lezzetli aroması ve göz alıcı rengi ile şifa kaynağı bir bitki olan Reyhan, Osmanlı saraylarının vazgeçilmez şerbetlerinin ham maddesidir ve saray sultanlarının cilt güzelliğinde, alternatif tıp uzmanlarının da ilaç olarak kullandığı çok yönlü bir bitkidir. Taze Reyhan yapraklarıyla ve 2. fermantasy..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
Diğer çeşitlerden farklı olarak siyah çay yerine güçlü bir antioksidan olan yeşil çay ile fermente edilen, yeşil çaya çok yakışan taze Ananas ve Zencefil dilimleriyle aromalandırdığımız “Yeşil Çay-Ananas-Zencefil”li kombuchayı biz çok sevdik... Kombucha’nın şifa kaynağı olan zengin içeriği, yeş..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
    Faydaları saymakla bitmeyen mucizevi bitki Zerdeçal, Asya’da özellikle de geleneksel Hint tıbbında 2500 yıldan fazla bir geçmişe sahip, geleneksel tıpta uzun yıllardır tedavi amaçlı kullanılmakta olan şifalı bir bitkidir. Birkaç on yıldır özellikle kanser alanında koruyucu ve kanser hü..
₺45
Vergiler Hariç:₺45
500 m rakımlarda dağ etekelrşnde topladıgımız bölgemizin sumakalrı.En doğal en saf hali ile sizlere gönderilmektedir...
₺30
Vergiler Hariç:₺30
  Udi Hindi Tozu Öğütülmüş Tazem Çekim olup Katkısızdır. Udi hindi adı verilen şifalı bitki Doğu Asya topraklarında yetişen bir ağaçtan elde edilir. Yoğun olarak Çin’de görülmektedir.    Antioksidan özelliğine de sahip olan udi hindi, düzenli bir şekilde kullanılması ha..
₺90
Vergiler Hariç:₺90
Dalından Taze Zeytin YaprağıZEYTİN YAPRAĞI FAYDALARI:Kötü kolesterolü düşürmektedir.Anti bakteriyeldir.Antibiyotik etkisi vardır.Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.Soğuk algınlığı için etkilidir.Kan basıncını düşürmektedir.Kan şekerini düşürmektedir.Zeytin Yüzyıllar Boyunca Hem Meyve, Hem Yapraklar..
₺60
Vergiler Hariç:₺60
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)