Menü
Sepetim

Epimedyumlu Macun Performans

Epimedyumlu Macun Performans
Epimedyumlu Macun Performans
  • Ağırlık: 43.00g
  • 16:00 ya kadar aynı gün kargoda
₺120
Vergiler Hariç: ₺120

Mevcut Seçenekler:

Epimedyumlu Macun Nedir ?   

Katkı maddesi içermeyen, %100 doğal bitki özlerinin karışımı olan epimedyum cinsel performans macunu erkekler ve kadınlar tarafından güvenle kullanılmaktadır. eczanede satilan cinsel gücü artıran ilaçlar piyasada çokca bulunan bu tür ürünler içinde kullanılan sindelafil gibi kimyasal etken madde kullanılmamıştır. bu sebeple kalp çarpıntısı baş ağrısı  gözlerde kızarma gibi olumsuz etkiler gözlenmez.
    Epimedyumlu Macun 1 çay kaşığı kadarı kısa sürede etki eder ve etkisi 2gun süre hissedilir. cinsel güç artırıcı etki devam edecek olup normal hayatınızda ise diğer zamanlarda sizi rahatsız etmeyecektir.
  Doğal Afrodizyak Nedir sorusunun cevabı bu üründür. Epimedyumlu performans macunun etkileri yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi afrodizyak etkiye sahip olduğu için erkeklerin cinsel ilişkide iktidarsızlık problemini ortadan kaldırmaktadır.
Piyasadaki cinsel performans ürünlerinin birçoğunda bulunan kimyasal  maddeler  kalp damar olmak üzere birçok olumsuz rahatsızlık nedeni olabilmekte iken, ani ve hızlı cinsel performans isteyenler tarafından satın alınmaktadır. 10-20 dk içinde yüksek hızlı sonuç istenilmeyip daha doğal bir artış için bu ürün yeterlidir.  Doğal Afrodizyak olan ürün aşağıdaki bitkilerden oluşmaktadır. Cinsel aktivite dışında yan etki yapmaz. Hiçbir kimyasal barındırmaz. 
Doğal bitkilerin karışımı sonucu yapıldığı için tercih edilmektedir.

Ayrıca bazı çiftlerin doğurganlık ve dölleme problemlerinde de fayda göstermektedir, doğal cinsel performans ürünleri içindeki en iyi formüldür

Bu macun dölleme yetilerini. sperm hızını ve kalitesini yükseltir. Bu yüzden bu gibi sorunlar yaşayan çiftlerde performans macunu etkili bir yol olarak tercih etmektedir. Çocuk sahibi olmak isteyen ve sorun yasayan özellikle erkekler tarafından etkilidir.
1 çay kaşığı tercihen aç alınan doğal cinsel performans macunumuz 2 güne kadar etkilidir

Afrodizyak Cinsel Performans Macun Bakanlık onaylı gıda takviyesi olarak satılmaktadır. 

  Ürün Bileşimi: ÇAKŞIR KÖKÜ EKSTRAKT ,ZENCEFİL ZERDEÇAL,TARÇIN,YENİ BAHAR, REZENE,MEYAN KÖKÜ,HAVLICAN,GİNSENG. BİBERİYE,BAL,HARNUP PEKMEZİ,EPİMEDYUM BİTKİSİ

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi