Menü
Sepetim

Limon Sarımsak Kürü

Limon Sarımsak Kürü
Limon Sarımsak Kürü
Limon Sarımsak Kürü
Limon Sarımsak Kürü
Limon Sarımsak Kürü
  • Ağırlık: 500.00g
  • 16:00 ya kadar aynı gün kargoda
₺80
Vergiler Hariç: ₺80

Mevcut Seçenekler:

 DOĞAL LİMON SARIMSAK KÜRÜ ! 

 Taşköprü sarımsağı ( selenymu fazla ) ve elde sıkılmış dikenli limon suyu ile doğal yöntemlerle üretilmiş, koruyucu ,katkı maddesi içermeyen Limon Sarımsak Kürü. 30 Gün boyunca karanlık ortamda bekletildi ve fermente oldu. fermantasyon sonrası limon ve sarımsak etken maddeleri dışında başka bir etken maddeye dönüşen kürümüz çok etkili bir şfa kaynağına dönüştü. Mersin yakınlarından elde edilen dikenli anaç yerli limonlar suyu az olduğu halde tercih edilmekteler. Piyasadaki limon ve normal sarımsaklarla test ettirdiğimiz ürünlerde labaratuvar sonuçlarında değerleri çok düşük görüldü. Birçok anjiio oncesi damarlardaki olumlu etkisi ile operasyona gerek duymayan kişileri bizzat gözlemlendi. Yüksek tansiyona karşı olumlu etkisi oldukça fazladır. 

  Sarımsağın antibiyotik etkisi limonla fermente olduğunda maksimum etkiye kavuşarak çok güçlü bir b*a*ğ*ı*ş*ı*k koruyucu elde edilmiş oldu. Hastalığa yakın hissettiğinizde 1 kaşık sadece 1 kaşık ile mucizevi etkiyi göreceksiniz.

• Taşköprü Sarımsağı İçerdiği demir, kükürt, magnezyum, potasyum ve aroma bakımından en yüksek değerlere sahiptir. dünyanın bir numaralı sarımsağı olarak kabul edilri. antioksidan maddesi olan selenyum içermesi Taşköprü sarımsağı‘ nı rakipsiz kılmaktadır.

 Doğal Şifa Kaynağıdır

 Limon Sarımsak Kürü Faydaları: 

 1- Hızlı Yağ yakın, Sağlıklı Kilo verin : 

 2-Tok kalın, Zinde kalın :  Kürü sabah içildiğinde sizi gün boyu tok tutar. Tok tutmanın yanında tatlıya ve hamura olan iştahı azaltır. Verdiği enerji ile halsiz düşmez dirençli ve enerjik olursunuz.

 3-Damarları açın:  Tüm damar iltihapları tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.

 4-Kolestrolü düşürün:  Kollestrol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor.

 5-Ülserden kurtulun: Ülser mikrobunu öldürerek mide ve on iki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.

 6-Romatizmayı durdurun:  Romatizmal iltihabı önleyip, her türlü romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor ve her türlü ağrıyı kesiyor.

 7-Şekeri düşürün:  Kan şeker dengesini kontrol altına alır, diyabeti engeller, halsizliği giderir, pankreasın yenilemesini sağlar.

 8-Stresten kurtulun:  Magnezyum eksikliğini giderdiği ve Serotonin hormonu saldığı için stres ve endişeyi önemli ölçüde azaltır.

 9-Yüksek Tansiyonu düşürün:  Kan dolaşımını düzenleyen bu kür güçlü antioksidan içerdiği için tansiyonu dengelemede önemli bir işlev görür.

 10- Böbrek taşlarını atın:  Böbrek ve safra taşlarını eritiyor. İdrar söktürüyor. Vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırır.

 11-Felç riskini azaltın:  Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerinin yenilenmesini sağlar. Sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor, felçlere ve vertigo’yu fayda veriyor.

 12-Enerji dolun, Dinç kalın:  Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendirir

. Kullanım

Sabahları aç karnına 1 yemek kaşığı kürü yine 1 yemek kaşığı suyla karıştırıp tüketebilirsiniz, midede gastrit ülser vb şikayet yoksa, sulandırmadan da günde 2 defa tüketilebilir...


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi